V březnu 2017 vyšly tyto články:

26.3.Loučící se Jaroslav Beck: „Můžu odejít hlavní bránou.“Kateřina KundertováK a d a ň - Hlavním koučem Trhačů byl v posledních třech sezónách Jaroslav Beck, který dovedl Kadaň dvakrát do předkola a v neposlední řadě pomohl zachránit účast v WSM lize. Pětašedesátiletý kouč se se vztyčenou hlavou přesouvá do Chomutova k juniorům.
13.3.Změna systému WSM ligyKateřina KundertováK a d a ň - Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje schválil změnu, která bude první ligu provázet tři sezóny, ve kterých bude WSM liga nesestupová a rozšíří se vždy o nejlepší tým druhé ligy České republiky.
10.3.Tom Polák: Za start i svačinku už jsem zaplatilKateřina KundertováK a d a ň - V posledním utkání sezóny Trhači odjeli do Litoměřic, kde prohráli po prodloužení. Premiéru v seniorském hokeji si ve vyrovnaném duelu odbyl Tom Polák, jenž dosud nastupoval pouze v mládežnických týmech. Devatenáctiletý útočník se zapsal, jak nejlépe mohl. Nejenom, že přihrál na první gól Kadaně, ale poté sám snížil na rozdíl jediného gólu v úvodu třetí třetiny. „Bylo to jiné v systému, tolik se tu nelítá a mně to celkem vyhovovalo,“ řekl Tom Polák.
8.3.Poslední duel: Trhači padli se Stadionem po nájezdechLTM - KAD 4:3, 0.kolo | Kateřina KundertováL i t o m ě ř i c e/K a d a ň - Trhači v posledním utkání sezóny odjeli do Litoměřic, kde se v šestém utkání skupiny o udržení v rámci WSM ligy střetli s místním týmem HC Stadion. Kadaň šla do třetí třetiny se ztrátou dvou branek, kterou srovnala. Rozhodující branku vstřelil v samostatných nájezdech domácí Marek Loskot. Tom Polák si odbyl seniorskou premiéru, ve které vstřelil jeden gól a na další přihrál.
7.3.Poslední zápas sezóny, Trhači odjedou do Litoměřic LTM - KAD 4:3, 0.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači odjedou k šestému zápasu skupiny o udržení v rámci WSM ligy do Litoměřic, kde v aktuální sezóně ještě nevyhráli. Litoměřice jsou na druhém místě ve vyslaných střelách na branku, využitých přesilovkách a ubráněných oslabeních. Kadaň odehraje v Kalich Areně poslední zápas sezóny ve středu 8. března od 18 hodin.
4.3.Darek Hejcman a Robert Černý odehráli extraligovou premiéruKateřina KundertováK a d a ň - Piráti v posledním utkání základní části vyzvali na vlastním ledě Hradec Králové, s kterým sehráli formální utkání, jelikož už se nemohli ze sedmé pozice nikam posunout. I proto dal Vladimír Růžička volno elitním formacím a povolal i hráče širšího kádru z Kadaně. Premiéru v nejvyšší soutěži si odbyli Darek Hejcman a Robert Černý.
1.3.Trhači zakončili doma vítězně, Havířovu nedovolili ani gólKAD - HAV 4:0, 0.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Kadaň v posledním domácím zápase v rámci čtvrtého kola skupiny o udržení WSM ligy vyzvali na vlastním ledě Havířov. Po bezbrankové první třetině, si Trhači vytvořili tříbrankový náskok díky trefám Romana Chlouby, Martina Kohouta a Darka Hejcmana. V poslední periodě zvýšil na konečných 4:0 Adam Raška. Štěpán Lukáš si vychytal první seniorské čisté konto.
1.3.V přesilovkách chyběla střelba, vidí příčiny Martin KohoutKAD - HAV 4:0, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Poslední domácí a předposlední zápas v play out Trhači vyhráli, když Havířov vynulovali 4:0. Jedním ze čtyř střelců byl karlovarský Martin Kohout.