Individuálními chybami jsme si zápas pokazili, lituje Bohumil Slavíček

Tereza Doksanská | 25.01.2017 | |

Kadaň - Ve 45. kole WSM ligy padli Trhači na domácím ledě s Benátkami nad Jizerou těsně 4:3, přestože vedli 2:1. Jedním ze tří střelců kadaňských se stal Bohumil Slavíček, který vsítil první branku černožlutých.

Bohouši, s Benátkami jste prohráli 4:3, i když jste měli na dosah výhru. Jak moc prohra mrzí?
Mrzí nás to hodně, měli jsme vyhrát za tři body, určitě jsme na ně měli a tři body jsme jim darovali.

Jakým soupeřem byly Benátky?
Nemyslím si, že by byly nějakým těžkým soupeřem. Jenom svými individuálními chybami jsme si zápas zkazili.

Jak moc byl důležitý vyrovnávací gól? Po něm jste vstřelili druhý…
Tak důležitý, neřekl bych, že byl důležitý. Vyrovnali jsme, poté jsme dali na 2:1, škoda, že jsme to neudrželi déle a ještě neodskočili.

Jak byste popsal svoji branku?
My jsme je tam zavřeli, celé to střídání jsme na něj vyvíjeli tlak. Poté letěla střela od modré čáry a já to tam dorazil.

Po druhé třetině byl vyrovnaný stav 2:2, řekli jste si k tomu něco v kabině?
My si říkáme něco pokaždé třetině, ale řekli jsme si, že nebudeme vracet puky dozadu. Bohužel jsme to nesplnili a dostali jsme z toho góly.

Jak vám vyhovuje spolupráce s Romanem Chloubou a Davidem Kašem?
S Chloubičem hrajeme třetí zápas a vyhovuje mi to s ním. Máme tam i Chrpiče, ale dneska jsme na třetí třetinu dostali Kašičku, který je šikovný a talentovaný hráč, což prokázal i na mistrovství. Myslím si, že nám to docela šlo.

V sobotu zajíždíte do Havířova, co od utkání očekávat?
Utkání bude těžké, už jenom vzhledem k té cestě, jede se tam šest hodin, možná déle. Určitě to nebude nic lehkého, musíme se na to zítra a v pátek připravit, ale samozřejmě tam jedeme pro body.