Získají Trhači první body v Havířově? Sobota odpoví

Tereza Doksanská | 22.09.2017 | |

Kadaň - K pátému kolu WSM ligy zajíždějí Trhači do dalekého Havířova, který se od nové sezony jmenuje AZ Resimodo. Slezané neměli dobrý vstup do sezóny stejně jako Kadaň, ale už nasbírali čtyři body a drží se na dvanáctém místě. Jak dopadne souboj týmů z nižších pater tabulky? To se dozvíte v sobotu 23. září.

105 tr. minutTRESTNÉ MINUTY76 tr. minut

Havířov ve čtvrtém kole WSM Ligy zavítal na led Jestřábů Prostějov. Do utkání vstoupili lépe domácí, když v jedenácté minutě prostřelil havířovského brankáře Tomáš Nouza. V každé třetině padl gól, další Prostějov přidal ve 32. minutě, konkrétně se prosadil David Dvořáček. Po dvou třetinách byl stav 2:0 a vypadalo to, že se Havířované neprosadí. To se stalo až v 60. minutě. Za stavu 3:0 vstřelil čestný gól Jiří Fronk.

Poslední sestava SK Trhači Kadaň: Tadeáš Dvořák – Trefný, Cestr, Szathmáry, Blaha, Černý, Kadeřávek – Müller, Hejcman, Krejčiřík – Kohút, Rob, Chrpa – Wágner, Tůma, Adámek – Rindoš, Ringler, Havlíček

Poslední sestava AZ Resimodo Havířov: Dolejš – Chroboček, Krisl, Postnikov, Drtil, Staněk, Petran – Gřeš, Sikora, Kanko – P. Beránek, M. Kalus, Maruna – Hudeček, Tomi, Bambula – Illéš, Kotala, Fronk.

Trhači se v minulé sezoně s Havířovem utkali celkem šestkrát, z toho čtyřikrát v základní hrací době a dvakrát v play-out. Kadani se proti Slezanům dařilo. Jen jediný zápas s nimi prohráli a to ještě po prodloužení.