Z A-týmu byli vyřazeni další 4 hráči

Jindřich Poledna | 27.8.2012 | |

Z A-týmu byli vyřazeni další 4 hráči Po přípravném utkání s Ústeckými Lvy vyřadilo vedení kadaňského klubu další 4 hráče. Tentokráte se jednalo o tři útočníky a jednoho obránce. Jména hráčů najdete v tomto článku.

 
"U týmu mužu skončili útočníci František Mála s Filipem Ondráčkem. Kluci budu hrát jednu z juniorských soutěží, o jejich umístění momentálně jednáme. Dveře do A-týmu nemají zavřené, pokud na sobě budou pracovat, je určitě šance, že se vrátí zpátky. Je jen otázkou, zda již v této sezóně nebo až v té příští," prozradil výkonný ředitel klubu Stanislav Mikšovic.

Jediným vyřazeným obráncem je Jiří Dostál. Ten se přesune jen o 6 kilometrů západním směrem, bude nastupovat za Klášterec nad Ohří.

Asi největším překvapením pro fanoušky je vyřazení mladého talentovaného útočníka Petra Mainera. "Petr není naším hráčem, o jeho osudu bude muset rozhodnout Plzeň. My jej nechceme a nebudeme zatracovat, ale u A-týmu mužů momentálně působit nebude," uzavřel informace o změnách v kádru ředitel Mikšovic.

 
 
Infobar
 
Bleskovky

Nominace na MS U20

Do nominace reprezentační dvacítky se dostali dva zástupci kadaňské hokejové školy. Trenér Přerost nominoval Ondřeje i Davida Kašovy. Spolu s nimi oblékne dres juniorské reprezentace ještě David Kämpf.
(16.12.2014, 21:03)

 

Díky marodce

kadaňského celku, která se po posledním zápase s Litoměřicemi ještě rozrostla, přicházejí na výpomoc z kádru Pirátů obránce Libor Šulák a útočník Milan Janák.
(14.12.2014, 15:31)

 

Přesuny pokračují

mezi Kadaní a Chomutovem. Do Chomutova v posledním týdnu zamířili Martin Kadlec, Roman Chlouba a Jakub Stehlík. Do Kadaně naopak směřují Jakub Chrpa, Jaroslav Mrázek a Dominik Tejnor.
(12.12.2014, 18:44)

 

Kalendář na Marken.cz

Český svaz ledního hokeje vydal Stolní kalendář Český hokej pro rok 2015. Zakoupíte ho exkluzivně na Marken.cz.
(10.12.2014, 15:49)

 

Martin Kadlec

dostal šanci v týmu Pirátů! Díky svým výborným výkonům v posledních měsících se pokusí usadit se v týmu Chomutova a pomoct mu v postupu do Extraligy.
(9.12.2014, 15:31)

 
 

Partner projektu.

 
Copyright © 2004-2014 SK Kadaň, s.r.o. &  eSports.cz, s.r.o.