Z A-týmu byli vyřazeni další 4 hráči

Jindřich Poledna | 27.8.2012 | |

Z A-týmu byli vyřazeni další 4 hráči Po přípravném utkání s Ústeckými Lvy vyřadilo vedení kadaňského klubu další 4 hráče. Tentokráte se jednalo o tři útočníky a jednoho obránce. Jména hráčů najdete v tomto článku.

 
"U týmu mužu skončili útočníci František Mála s Filipem Ondráčkem. Kluci budu hrát jednu z juniorských soutěží, o jejich umístění momentálně jednáme. Dveře do A-týmu nemají zavřené, pokud na sobě budou pracovat, je určitě šance, že se vrátí zpátky. Je jen otázkou, zda již v této sezóně nebo až v té příští," prozradil výkonný ředitel klubu Stanislav Mikšovic.

Jediným vyřazeným obráncem je Jiří Dostál. Ten se přesune jen o 6 kilometrů západním směrem, bude nastupovat za Klášterec nad Ohří.

Asi největším překvapením pro fanoušky je vyřazení mladého talentovaného útočníka Petra Mainera. "Petr není naším hráčem, o jeho osudu bude muset rozhodnout Plzeň. My jej nechceme a nebudeme zatracovat, ale u A-týmu mužů momentálně působit nebude," uzavřel informace o změnách v kádru ředitel Mikšovic.

 
 
Infobar
 
Bleskovky

Hrrr na ně!

Lubomír Man, autor úspěšné knihy S devatenáctkou do Bernu, vydal další román a Marken.cz ho nabízí jako jediný na trhu. Jde o druhé vydání titulu Hrrr na ně!, knize o hledání poctivosti a fair play nejen ve sportu, ale i v životě.
(17.7.2014, 15:23)

 

Seznam

přípravných zápasů najdete zde.
(9.6.2014, 17:40)

 

Valná hromada SK Kadaň

Sportovní klub Kadaň občanské sdružení pořádá valnou hromadu dne 23.6.2014 (pondělí) od 17:00 ve VIP prostorách zimního stadionu v Kadani. Zváni jsou všichni řádní členové SK Kadaň starší 14 let (rok narození 1999).
(30.5.2014, 18:53)

 

Asistentem Martínek

Jaroslav Beck už ví, s kým povede prvoligové mužstvo Kadaně v nadcházející prvoligové sezoně. Asistentem hlavního trenéra bude Petr Martínek, který spolupracuje s Jaroslavem Beckem už několik sezon. Právě tito dva trenéři v předešlých letech úspěšně vedli juniory Chomutova a dobře tak znají drtivou většinu stávajícího kádru Kadaně.
(22.5.2014, 15:26)

 

MS: Česko - Kanada

Čtvrtý den MS v Minsku a třetí zápas pro českou reprezentaci. Již v pondělí od 19:45 se svěřenci trenéra Růžičky utkají s Kanadou. Zápas můžete sledovat online zde!
(12.5.2014, 10:41)

 
 

Partner projektu.

 
Copyright © 2004-2014 SK Kadaň, s.r.o. &  eSports.cz, s.r.o.