V lednu 2012 vyšly tyto články:

12>>
3.1.S novým rokem přichází dvě velmi těžká utkáníCHM - KAD 5:0, 36.kolo | Jindřich PolednaCelé vánoční svátky a čtyři dny v novém roce měli kadaňští hokejisté na to, aby se připravili na třetí derby této sezóny - s Chomutovem. Dva po sobě jdoucí zápasy s favority ligy nejsou pro žádný z celků příjemné. Kadani se navíc před Vánocemi dařilo, bodovala především doma, začala střílet branky i v přesilovkách, a kdyby se jí do cesty v Benátkách nepostavil nepochopitelný rozhodčí Přikryl, přivezla by i z Benátek všechny 3 body, neboť byla téměř celý zápas lepším týmem.
4.1.Kadaň chomutovskou arénu nevyplenilaCHM - KAD 5:0, 36.kolo | Jindřich PolednaV rámci 36.kola zajížděla Kadaň na led nadalekého Chomutova. Po bezbrankové první třetině to vypadalo na relativně vyrovnané utkání, ale domácí hned na začátku 2. třetiny využili přesilovou hru a od té doby drželi jasně otěže zápasu ve svých rukách. Brankář Řehoř, který v Kadani hostuje právě z Chomutova, lovil puk za svými zády celkem 5x, hosté se nedokázali trefit ani jednou.
6.1.Do Kadaně míři Ústečtí LviKAD - UNL 2:6, 37.kolo | Jindřich PolednaPo prohře s druhým Chomutovem má celek Kadaně možnost reputace na domácím ledě proti lídrovi z Ústí. To, že lze Lvy porazit, ukázaly před Vánocemi celky Olomouce a Berouna. Jenže lídr svojí malou krizi patrně již zvládl, v prvním zápase roku 2012 převálcoval doma Jihlavu 7:3 a zůstal v čele druhé nejvyšší soutěže. Jak dopadne třetí vzájemné střetnutí Kadaně s Ústím se dozvíme v sobotu 7.ledna 2011
7.1.Lvi si v promrzlé Kadani udělali z domácích chutnou pečínkuKAD - UNL 2:6, 37.kolo | Jakub Coufal, Martin GahlerK a d a ň - Poslední dobou značně proděravěná bárka Kadaně přivítala ve svých zmrzlých vodách neporazitelnou bitevní loď z Ústí. Ačkoli se mělo jednat o jasný zápas, Kadaň dlouho statečně vzdorovala papírovému favoritovi. Po vyrovnané 1. třetině útočila Kadaň několikrát na vedení v duelu, ale trojicí slepených branek přišla o nadějně rozehraný zápas. Lvi získali jasnou převahu a do konce utkání si získaný náskok s přehledem hlídali. Lídr tabulky si tak z Kadaně odvezl 3 body po jasném triumfu 2:6.
9.1.Výsledky mládeže 2.1. - 8.1.2012Jindřich PolednaVýsledky ligových utkání a střelce branek naleznete v podrobnostech článku.
10.1.Indián Jakub Jeřábek - nová akvizice do obranyJindřich PolednaJeště před uzavřením soupisek, které bude jako tradičně koncem ledna, přichází na střídavý start do obrany plzeňský Jakub Jeřábek. Tento dvacetiletý talentovaný obránce může vzhledem ke svému věku nastupovat jak za Kadaň, tak za mateřskou Plzeň. V kadaňském dresu by se mohl představit již v příštím utkání v Mostě.
10.1.Nastartuje se Kadaň v Mostě?MST - KAD 0:8, 38.kolo | Jindřich PolednaK utkání 38.kola zajíždí tým Kadaně na led nedalekého Mostu. Ten je sice na dně tabulky, ale v posledních 5ti utkáních dokázal 2x plně bodovat a jednou vyhrál po samostatných nájezdech. Most je sice beznadějně poslední, ale už nyní se soustředí na záchranu, protože jej baráž s největší pravděpodobností nemine. A tým se pomalu opravdu sehrává.
11.1.Kadaň převálcovala MostMST - KAD 0:8, 38.kolo | Jindřich PolednaDůležitý zápas začal neslaně nemastně. Kadaň měla sice opticky více ze hry, ale jinak bylo utkání vyrovnané. Kadani však vyšel konec 1.třetiny. Během necelých 3 minut se trefili Martin Mazanec, Richard Diviš a Vladimír Novák. Na začátku prostřední části skóroval také Jiří Charousek a do konce třetiny přidal ještě další zásah Stanislav Mikšovic. V poslední třetině se Kadaň trefila ještě 3x a po brankách Tomáše Poláka, Zdeňka Skořepy a Ondřeje Fialy vyhrála v Mostě 8:0.
12.1.Většinu zápasů beru hodně prestižněJindřich PolednaRichard Diviš byl jednou z posil, do kterých se vkládaly naděje. A potvrdil je. Tento týmový hráč a tahoun dokáže nejen zvedat náladu v kabině, ale dokáže svými nahrávkami a trefami do černého pomoci týmu k zisku důležitých bodů. Tento rozhovor vznikl na žádost fanoušků, kteří sis jej vybrali v těžké konkurenci dalších kadaňských jistot a matadorů. Ríša je určitě potěší svým pohledem na hokej a přímostí odpovědí.
13.1.Třetí čtvrtinu uzavře v Kadani Hradec KrálovéKAD - HKR 3:2, 39.kolo | Jindřich PolednaZávěrečný zápas třetí tvrtiny základní soutěže uzavře tým Sportovního klubu Kadaň na svém zimním stadionu s Hradcem Králové. Po podařené kanonádě v Mostě bude chtít domácí celek potvrdit svou dobrou formu a získat opět všechny 3 body. Náš soupeř je momentálně na 5. příčce tabulky, získal o 19 bodů více než Kadaň, přesto nebude v zápase jasným favoritem.
14.1.Povedená druhá třetina rozhodla o vítěziKAD - HKR 3:2, 39.kolo | Filip De Bolle, Jakub Coufal, Jiří NovotnýK a d a ň - Hosté se díky dobré první třetině ujali vedení. Domácí ale přežili dvojnásobné oslabení a v druhé části odpověděli hned třemi góly z holí Bursíka,Heřmana a Skořepy. Hosté sice v závěru snížili, vyrovnat se jim ale nepodařilo. Kadaňští tak zvítězili 3:2
16.1.Jednou bych ráda hrála hokej v AmericeJindřich PolednaAneta Lédlová je skromná patnáctiletá slečna, která miluje hokej. Hokejem žije a na ledě se z ní stává doslova divoch. Díky svému nasazení a chytré hlavě dostala pozvánku na Mistrovství světa žen do 18ti let, které se konalo na přelomu roku. Šampionát se odehrál v Přerově a Zlíně. Aneta byla navíc vyhlášena nejlepší hráčkou zápasu ve vítězném duelu s Ruskami. Kromě Anety se v reprezentačním dresu představily také kadaňské hráčky Klára Chmelová s Denisou Nešutovou.
17.1.Potvrdíme dobré výkony i proti Olomouci?KAD - OLO 7:3, 40.kolo | Jindřich PolednaPo dvou výhrách z posledních zápasů přijede prověřit severočeský celek třetí Olomouc. Hanácký tým je také nabuzený, v posledním kole porazil svého souseda - čtvrtou Jihlavu a jasně si upevnil své postavení v prvoligové tabulce. Olomouc je však také k poražení, protože stejně jako Kadaň má problémy se svými ikonami.
18.1.Vítězná vlna pokračuje - odnesla to OlomoucKAD - OLO 7:3, 40.kolo | Jindřich Poledna, Filip De Bolle, Jiří NovotnýHosté z Olomouce začali utkání lépe a už ve 2.minutě se dostali do vedení. Jenže domácí Kadaň první třetinu otočila brankami Zdeňka Skořepy, Jana Heřmana a Petra Stoklasy. Druhou třetinu ovládli Hanáci a srovnali na 3:3. V poslední části Kadaň odpor hostů zlomila 4 brankami v rozmezí šesti minut a rozhodla o důležité výhře 7:3. V poslední třetině se trefili 2x Jiří Charousek, Martin Szakal a znovu Jan Heřman.
20.1.Poskočí Kadaň na 9.místo?BER - KAD 4:7, 41.kolo | Jindřich PolednaPo třech důležitých výhrách čeká na kadaňské hokejisty neméně důležitý výjezd do Berouna. Dvanáctý Beroun ztrácí na Severočechy přesně 3 body a boma se bude chtít opět vytáhnout. Již jednou to Medvědům vyšlo a Kadaň má tak svému soupeři co oplácet. V přípravě výhry by totiž Kadaň s nejvězší pravděpodobností poskočila minimálně na devátou příčku tabulky.
21.1.Kadaň rozložila Beroun sedmi brankamiBER - KAD 4:7, 41.kolo | Jindřich PolednaKadaň se i nadále veze na vítězné vlně! V sobotu večer přehrála i Beroun a připsala si veledůležité 3 body! Hrdinou zápasu byl Jiří Charousek, který vstřelil hatrick, po jedné brance přidali Richard Diviš, Zdeněk Skořepa, Ondřej Fiala a Petr Stoklasa. Žádný posun v tabulce se ale nekonal. Olomouc porazila Litoměřice jen po samostatných nájezdech a Písek vyhrál v Mostě.
22.1.Do Kadaně míří probuzená DuklaKAD - JIH 3:0, 42.kolo | Jindřich PolednaPo fantastických výkonech v posledních zápasech čeká na kadaňské borce další velká zkouška. Na sever Čech přijede jihlavská Dukla, která zažehnala svou "vánoční krizi" a v posledních zápasech si připsala tříbodové výhry. Kadaň čekají dva domácí zápasy, které je v případě výhry katapultují do elitní osmičky zaručující účast v playoff.
23.1.Kadaň převálcovala i Duklu a je již devátáKAD - JIH 3:0, 42.kolo | Jindřich PolednaKadaň po čtyřech výhrách bojovala o posun do elitní osmičky zaručující playoff s Jihlavou. A po první třetině vedla po brankách Jakuba Jeřábka z přesilovky a Stanislava Mikšovice 2:0. Ve druhé třetině přidal branku ještě Tomáš Bursík. V poslední třetině již branka nepadla a domácí tým si tak vybojoval veledůležité 3 body a posunul se opět vzhůru prvoligovou tabulkou.