archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.1.Kadaň prohrála 1:2 s Rebely po samostatných nájezdechKAD - HBR 1:2, 50.kolo | Jindřich PolednaDomácí vstoupili do zápasu s brankářem Strmeněm, pro kterého to bylo pravděpodobně poslední utkání v kadaňském dresu v této sezóně. Jenže byl to právě on, kdo jako jediný kapituloval v 17.minutě. A protože branka nepadla ani ve druhé třetině, šlo se do kabin za stavu 0:1. Kadaň vyrovnala na začátku 3.třetiny, v přesilovce se trefil Aleš Pavlas. Do konce základní doby branka nepadla, stejně tak v prodloužení. Rebelové byli úspěšnější v nájezdech a odvážejí si tak z Kadaně 2 body.
31.1.Přesuny hráčů jsou v plném prouduJindřich PolednaDnes o půlnoci končí přestupní termín a kadaňský management pilně pracuje. Známe již jména hráčů, kteří se přesouvají do Chomutova. Po příchodu tří mladíků z Karlových Varů chce tým přivítat ještě minimálně jednoho obránce a jednoho útočníka. Má na to čas do půlnoci.
30.1.V sobotu dorazí na kadaňský led poslední Rebelové z Havlíčkova BroduKAD - HBR 1:2, 50.kolo | Marcel HollK a d a ň - V poslední lednový den čeká na kadaňské hokejisty další ligové střetnutí, tentokrát s pořadovým číslem padesát. Do Královského města dorazí poslední celek první hokejové ligy - Rebel Havlíčkův Brod. Zápas začne na kadaňském zimním stadionu již v sobotu 31. ledna v již tradičních čas, tedy 17:30. Přijďte podpořit kadaňské barvy!
28.1.Cesta do Třebíče vyšla na prázdnoTRE - KAD 3:1, 49.kolo | Jindřich PolednaKadaň jela na Vysočinu s cílem potrápit soupeře a ukořistit nějaký ten bod. Jenže již v 6.minutě nechala mezi kruhy volného Čuříka, který se nemýlil, na konci třetiny využil svou šanci také Wasserbauer. Jedinou branku Kadaně vstřelil ve 35.minutě z nenápadné akce Martin Šagát. Domácí v poslední třetině odskočili na rozdíl dvou branek v přesilové hře. Kadaň koncem zápasu tlačila, hrála bez brankáře, ovšem další puk si cestu do branky nenašel. Domácí Třebíč tak vyhrála 3:1.
28.1.„Vstoupili jsme do utkání špatně,“ řekl jediný střelec Kadaně Martin ŠagátTRE - KAD 3:1, 49.kolo | Marcel Holl, Jiří MokrýT ř e b í č / K a d a ň - Kadaň cestovala ke středečnímu zápasu na led Třebíče. Kadaňští vstřelili v celém utkání pouze jedinou trefu, o kterou se ve druhé periodě postaral vysoký a produktivní forvard Martin Šagát, pro něhož to byla osmnáctá trefa v kadaňském trikotu v letošním ročníku. Po utkání jsme rodáka ze slovenské Prievidzy vyzpovídali.
27.1.Do Kadaně přichází trojice hráčů z juniorky Karlových VarůMarcel HollK a d a ň - Na konci měsíce ledna končí v českých soutěžích přestupové období. S tímto datem také dochází k posílení útočných řad Sportovního klubu. Do Královského města přicházejí Oto Táborský, Martin Kohout a Jakub Vrána. Jedná se o forvardy, kteří budou v Kadani hostovat z Karlových Varů. V letošním ročníku oba nastupovali v MHL, neboli obdobě Kontinentální hokejové ligy.
27.1.Ve středu cestuje Kadaň na Vysočinu, utká se s TřebíčíTRE - KAD 3:1, 49.kolo | Marcel HollK a d a ň - První liga, tedy druhá nejvyšší soutěž v zemi nabírá na obrátkách. Po pondělním zápase s Jihlavou čeká na kadaňský celek další těžký soupeř z Vysočiny a popředí tabulky. Sportovní klub se ve středu 28. ledna utká s Horáckou Slavií Třebíč. Zápas začne na Zimním stadionu města Třebíče - MANN + HUMMEL ARENĚ v 17:30.
26.1.Kadaň podlehla Jihlavě 2:3KAD - JIH 2:3, 48.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Po cenném vítězství v Litoměřicích na černožluté čekal další soupeř z horních pater tabulky. Úvod zápasu vyšel lépe Dukle, které se podařilo otevřít skóre. Kadaň srovnala v 8. minutě, trefil se Hammerbauer. Domácí byli nadále aktivnějším týmem, dalšího gólu se však dočkali až ve 32. minutě, kdy pláchl Račuk a v tváří tvář Sáblíkovi nezaváhal. Hosté však nesložili zbraně, v 52. minutě srovnal Matai a rozhodující gól vstřelil v 57. minutě Zadražil.
25.1.V pondělí dorazí do Kadaně aktuálně pátá Dukla JihlavaKAD - JIH 2:3, 48.kolo | Marcel HollK a d a ň - První hokejová liga nabírá na tempu. Do konce základní části už zbývá odehrát pouze pět kol. Jedno z nich, konkrétně 48. uvidí i diváci na zimním stadionu v Kadani. Již v pondělí 26. ledna tam dorazí aktuálně pátý celek tabulky - Dukla Jihlava. Zápas začíná v tradičních 17 hodin a 30 minut. Přijďte podpořit černožluté bojovníky v dalším těžkém střetnutí!
24.1.Kadaň vybojovala v Litoměřicích 3 body, vítěznou branku vstřelil MrázekLTM - KAD 3:4, 47.kolo | Jindřich PolednaDomácí Litoměřice se dostaly do vedení brankou z nařízeného trestného střílení, druhou branku přidaly ve vlastním oslabení. Martin Šagát snížil v přesilové hře ještě v 1.třetině. Vyrovnávací branka přišla hned na začátku 2.třetiny, trefil se Marek Sikora. Vedení na stranu Kadaně strhl 32:15 Jaroslav Kůs. Na 3:3 vyrovnali domácí v přesilové hře ve 49.minutě. Jenže Jaroslav Mrázek v 51.minutě vstřelil vítěznou branku zápasu a Kadaň si tak přiváží 3 body za výhru 3:4.
23.1.Kadaň jede v sobotu k zápasu o šesté místo do LitoměřicLTM - KAD 3:4, 47.kolo | Marcel HollK a d a ň - Po středečním domácím střetnutí s Prostějovem čeká na kadaňské hokejisty další soupeř. Svěřenci trenéra Becka cestují do litoměřické Kalich Arény, ve které se utkají s tamním Stadionem. S celkem Kališníků má Kadaň letos zatím pozitivní bilanci, dva ze tří zápasů vyhrála. Prohrála jen v prvním zápase v Litoměřicích. Zápas 47. kola startuje v sobotu 23. ledna v 17 hodin.
21.1.Kadaň porazila Prostějov a stále bojuje o lepší umístění pro playoffKAD - PRO 3:1, 46.kolo | Jindřich PolednaJestřábi se sice dostali v 1.třetině do vedení, to jim však nevydrželo dlouho. Domácí tým využil po chvíli přesilovou hru a vyrovnal. Střelcem branky byl Radek Havel. Na další gól si muselo kadaňské publikum počkat až do 57.minuty, kdy skóre otočil Marek Sikora. Na konečných 3:1 upravil do prázdné branky Marek Račuk.
20.1.Po dvou utkáních venku se Kadaň představí doma. Soupeřem jsou Jestřábi z ProstějovaKAD - PRO 3:1, 46.kolo | Jindřich PolednaJestřábi z Prostějova. Náš soupeř pro středu 21.ledna. Papírově by to mohlo být jednoduché utkání, avšak zdání klame. V této sezóně není lehkého soupeře, navíc s kadaňskou marodkou to nebude vůbec jednoduché. Náš soupeř naopak posílí navrátilec z marodky David Roupec, což náš soupeř velmi vítá.
19.1.Chomutov otočil utkání třemi trefami v poslední třetiněCHM - KAD 4:2, 40.kolo | Jindřich PolednaKadaň vyrukovala na domácí Piráty rychlým napadáním hned od začátku a šla do vedení po 52 vteřinách. Nahození před branku tečoval nejdříve Jíra a poté i Aleš Pavlas - 0:1. Domácí nevyužili trestné střílení na začátku 2.třetiny, vyrovnali však ve 24.minutě. Kadaň opět urvala vedení přesně po minutě, v přesilové hře se prosadil Marek Račuk - 1:2. Domácí ve 3.třetině nejprve vyrovnali, následně využili přesilovou hru a ujali se vedení. Pojistku pro domácí přidal 5 minut před koncem David Kaše - 4:2.
19.1."Zápas nám utekl mezi prsty," řekl po utkání v Chomutově Václav MoučekCHM - KAD 4:2, 40.kolo | Marcel HollC h o m u t o v / K a d a ň - V pondělí 19. ledna sehrála Kadaň dohrávané střetnutí na ledě chomutovských Pirátů. Po dvou periodách vedl Sportovní klub 2:1. Ve třetí ale domácí skóre otočili. Velkou měrou se na vedení Kadaně podílel i brankář Václav Mouček, jenž v utkání zneškodnil celkem 34 pokusů z chomutovských hokejek.
18.1.Jaroslav Beck: Diváci chtějí emoce, zápas s nábojem a my jim takový hokej chceme předvádětCEB - KAD 6:1, 45.kolo | Jindřich PolednaSobotní zápas Kadaně v Českých Budějovicích byl podle domácích fanoušků velmi napjatý. Překvapila je především tvrdost severočeského celku, kterou údajně netrestal hlavní arbitr tak, jak by podle nich měl. Pozápasové shrnutí zápasu trenérem Bělohlavem bylo korektní. Stejně tak Daniel Boháč hodnotil zápas jako vyrovnaný, neboť Motor musel bojovat až do posledních minut utkání. Prostor k vyjádření jsme dali také kadaňskému trenérovi Jaroslavu Beckovi.
18.1.Kadaň jede na dohrávku čtyřicátého kola do chomutovské SD ArényCHM - KAD 4:2, 40.kolo | Marcel HollK a d a ň - Již v pondělí sehrají svěřenci trenéra Jaroslava Becka další zápas proti favoritovi první hokejové ligy. Tentokrát se jim do cesty postaví chomutovští Piráti. Zápas dohrávaného 40. kola začne v SD Aréně v 17:30 hodin. Dokáží Kadaňští i v oslabené sestavě potrápit partnerský celek a přivést si z jeho ledu nějaký bodík?
17.1.Oslabená Kadaň prohrála na ledě Motoru pětibrankovým rozdílem, jediný gól dal ŠagátCEB - KAD 6:1, 45.kolo | Marcel HollKadaňští hokejisté cestovali v oslabené sestavě na led českobudějovického Motoru. Vstup do zápasu se svěřencům trenéra Becka nevydařil, po první dvacetiminutovce prohrávali s Motorem 2:0. V prostředním dějství se domácím povedlo odskočit na tříbrankový rozdíl, ale vzápětí se trefil Martin Šagát a snížil na 3:1. To ale bylo ze strany Sportovního klubu vše, ve třetí části se trefovali pouze Českobudějovičtí, kteří si připsali výhru 6:1.
16.1.Uspěje Kadaň na jihu Čech? CEB - KAD 6:1, 45.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Po slabším závěru loňského roku se kadaňští opět vrátili na vítěznou vlnu. Zaváhání v Mostě napravili třízápasovou šňůrou výher, naposledy si poradili s Havířovem. Nyní však černožluté čeká soupeř z čela tabulky, České Budějovice se aktuálně drží na druhé pozici za suverénním Chomutovem. Zápas startuje již v 15:00!
14.1.Kadaň přejela Havířov vysoko 6:2KAD - HAV 6:2, 44.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Po výhře v Ústí si kadaňští vyšlápli také na ambiciózní Havířov. Po vyrovnané první třetině převzali iniciativu a po brankách Tona, Jakuba Nováka a Kůse vedli již 4:1. Domácí střelce nezastavila ani výměna brankářů a nadále pokračovali v kanonádě. Za záda náhradníka Matouška puk dostali Šagát s Hlavou. Havířov v závěru kosmeticky upravil na 6:2, to už však na výhře Kadaně nic změnit nemohlo a černožlutí si připsali důležité tři body do tabulky.