V lednu 2015 vyšly tyto články:

12>>
4.1.B tým přejel Čerty z Ostrova vysoko 21:1SKB - OST 21:1, 14.kolo | Jindřich PolednaKadaňský "B" tým opět válcuje své soupeře. V sobotu 3.ledna přivítala Kadaň na svém kluzišti tým z Ostrova nad Ohří na nadělila svému soupeři novoroční výprask! Hatrikem se blýskli Tomáš Polanský (na fotografii) s Lukášem Bartókem. B-tým Sportovního klubu tak stále v této sezóně nepoznal hořkost porážky a jednoznačně vévodí tabulce.
6.1.Kadaň začne rok 2015 utkáním v MostěMST - KAD 4:2, 41.kolo | Jindřich PolednaPoslední čtvrtinu základní části rozehrají hokejisté Kadaně symbolicky v novém roce na ledě nedalekého Mostu. Ten již první utkání v roce 2015 odehrál, na ledě Kladna odevzdal všechny body po prohře 6:1, když vsítil jedinou branku v přesilové hře.
7.1.Lekce z produktivity a podcenění! Kadaň darovala Mostu 3 bodyMST - KAD 4:2, 41.kolo | Jindřich PolednaVstup do utkání byl pro Kadaň opět parádní. Již o dvou minutách hry se trefil Petr Jíra a v 10.minutě také Libor Šulák. Domácí však koncem třetiny korigovali na 1:2. Lekci z produktivity dostala Kadaň ve 23.mnutě, když Most vyrovnal na 2:2. Třetí branku vsítil Most na konci druhého dějství, po chybě kadaňské obrany. Most využil svého tlaku v posledním dějství na zvýšení vedení na konečných 4:2.
8.1.Napravíme zaváhání z Mostu proti Benátkám?KAD - BNJ 2:1, 42.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Úvodní zápas nového kalendářního roku černožlutým hrubě nevyšel. V Mostě již sice vedli dvoubrankovým rozdílem, domácí tým však skóre otočil a vyhrál 4:2. Odčinit tuto blamáž se hokejisté se skříženými hokejkami na hrudi pokusí v sobotu 10.1., kdy na našem ledě přivítáme Benátky nad Jizerou. Nenechte si ujít první domácí zápas našich hokejistů v roce 2015 a přijďte jim pomoci do hlediště!
10.1.Kadaň zdolala Benátky 2:1KAD - BNJ 2:1, 42.kolo | Filip De BolleDomácím se podařilo napravit zaváhání z Mostu a po bojovném výkonu vítězí 2:1. O první branku zápasu se postaral ve třetí minutě Kůs. Hosté dokázali vyrovnat po zaváhání obrany v polovině zápasu. Kadaňští nesložili zbraně a čtyři minuty před koncem vrátil domácím vedení Šagát, který dorazil odražený puk po Račukově průniku. Hosté v závěru zkoušeli power-play, ani přesilová hra 6 proti 4 však na vyrovnání nestačila.
11.1.Kadaň míří na led ústeckého Slovanu bojovat o důležité bodyUNL - KAD 5:6, 43.kolo | Jindřich PolednaPo upracovaném vítězství na Benátkami čeká na Sportovní klub další utkání s týmem, který se nachází v tabulce pod námi. Tým z Ústí nad Labem má sice o 12 bodů méně než Kadaň, přesto doma moc často neprohrává. Kadaň tak má šanci zopakovat výkon ze 17.kola, kdy domácí Slovan porazila 3:1.
12.1.Kadaň vybojovala bonusový bod v Ústí, Šagát nastřílel hattrick!UNL - KAD 5:6, 43.kolo | Zdeněk Kamínek ml., Jindřich Poledna, Tereza KošťálováDomácí Slovan se ujal vedení v 10.minutě, chvíli po té, co Kadaň nevyužila velikou příležitost. Vyrovnávací branka padla na začátku 2.třetiny, po dorážce Martina Šagáta. Slovan šel do vedení ve vlastním oslabení. Kadaň okamžitě reagovala a využila dvojitou přesilovou hru brankami Nicolase Hlavy a Dominika Tejnora. Lukáš Novák nevyužil možnost trestného střílení, přesto Kadaň utekla na rozdíl dvou gólů, ve 34.minutě bodoval svou druhou trefou v zápase Martin Šagát. Domácí korigovali na 3:4 ještě koncem druhého dějství. Jenže Ústí zabojovalo a ve 3.třetině vyrovnalo na 4:4 při dvojnásobné přesilové hře. Kadaň však nehodila hokejky do žita a během chvíle si vystřílela vedení 4:5 třetí brankou v utkání Martina Šagáta. Bohužel, domácí opět využili přesilovou hru 5 na 3 a vyrovnali na 5:5. Bonusový bod pro Kadaň vystřílel v čase 62:53 Jakub Novák a Sportovní klub si tak přiváží z Ústí 2 body!
13.1.Sportovní klub přivítá ve středu HavířovKAD - HAV 6:2, 44.kolo | Jindřich PolednaPo divoké brankové přestřelce v Ústí, která vyzněla lépe pro kadaňský klub, pokračuje soutěž 44.kolem, kdy přijede na naše kluziště tým z Havířova. A bude se hrát o 6 bodů, neboť náš příští soupeř je jen o 3 body před námi a v případě výhry domácího celku se může Sportovní klub na Havířov dotáhnout.
14.1.Kadaň přejela Havířov vysoko 6:2KAD - HAV 6:2, 44.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Po výhře v Ústí si kadaňští vyšlápli také na ambiciózní Havířov. Po vyrovnané první třetině převzali iniciativu a po brankách Tona, Jakuba Nováka a Kůse vedli již 4:1. Domácí střelce nezastavila ani výměna brankářů a nadále pokračovali v kanonádě. Za záda náhradníka Matouška puk dostali Šagát s Hlavou. Havířov v závěru kosmeticky upravil na 6:2, to už však na výhře Kadaně nic změnit nemohlo a černožlutí si připsali důležité tři body do tabulky.
16.1.Uspěje Kadaň na jihu Čech? CEB - KAD 6:1, 45.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Po slabším závěru loňského roku se kadaňští opět vrátili na vítěznou vlnu. Zaváhání v Mostě napravili třízápasovou šňůrou výher, naposledy si poradili s Havířovem. Nyní však černožluté čeká soupeř z čela tabulky, České Budějovice se aktuálně drží na druhé pozici za suverénním Chomutovem. Zápas startuje již v 15:00!
17.1.Oslabená Kadaň prohrála na ledě Motoru pětibrankovým rozdílem, jediný gól dal ŠagátCEB - KAD 6:1, 45.kolo | Marcel HollKadaňští hokejisté cestovali v oslabené sestavě na led českobudějovického Motoru. Vstup do zápasu se svěřencům trenéra Becka nevydařil, po první dvacetiminutovce prohrávali s Motorem 2:0. V prostředním dějství se domácím povedlo odskočit na tříbrankový rozdíl, ale vzápětí se trefil Martin Šagát a snížil na 3:1. To ale bylo ze strany Sportovního klubu vše, ve třetí části se trefovali pouze Českobudějovičtí, kteří si připsali výhru 6:1.
18.1.Jaroslav Beck: Diváci chtějí emoce, zápas s nábojem a my jim takový hokej chceme předvádětCEB - KAD 6:1, 45.kolo | Jindřich PolednaSobotní zápas Kadaně v Českých Budějovicích byl podle domácích fanoušků velmi napjatý. Překvapila je především tvrdost severočeského celku, kterou údajně netrestal hlavní arbitr tak, jak by podle nich měl. Pozápasové shrnutí zápasu trenérem Bělohlavem bylo korektní. Stejně tak Daniel Boháč hodnotil zápas jako vyrovnaný, neboť Motor musel bojovat až do posledních minut utkání. Prostor k vyjádření jsme dali také kadaňskému trenérovi Jaroslavu Beckovi.
18.1.Kadaň jede na dohrávku čtyřicátého kola do chomutovské SD ArényCHM - KAD 4:2, 40.kolo | Marcel HollK a d a ň - Již v pondělí sehrají svěřenci trenéra Jaroslava Becka další zápas proti favoritovi první hokejové ligy. Tentokrát se jim do cesty postaví chomutovští Piráti. Zápas dohrávaného 40. kola začne v SD Aréně v 17:30 hodin. Dokáží Kadaňští i v oslabené sestavě potrápit partnerský celek a přivést si z jeho ledu nějaký bodík?
19.1.Chomutov otočil utkání třemi trefami v poslední třetiněCHM - KAD 4:2, 40.kolo | Jindřich PolednaKadaň vyrukovala na domácí Piráty rychlým napadáním hned od začátku a šla do vedení po 52 vteřinách. Nahození před branku tečoval nejdříve Jíra a poté i Aleš Pavlas - 0:1. Domácí nevyužili trestné střílení na začátku 2.třetiny, vyrovnali však ve 24.minutě. Kadaň opět urvala vedení přesně po minutě, v přesilové hře se prosadil Marek Račuk - 1:2. Domácí ve 3.třetině nejprve vyrovnali, následně využili přesilovou hru a ujali se vedení. Pojistku pro domácí přidal 5 minut před koncem David Kaše - 4:2.
19.1."Zápas nám utekl mezi prsty," řekl po utkání v Chomutově Václav MoučekCHM - KAD 4:2, 40.kolo | Marcel HollC h o m u t o v / K a d a ň - V pondělí 19. ledna sehrála Kadaň dohrávané střetnutí na ledě chomutovských Pirátů. Po dvou periodách vedl Sportovní klub 2:1. Ve třetí ale domácí skóre otočili. Velkou měrou se na vedení Kadaně podílel i brankář Václav Mouček, jenž v utkání zneškodnil celkem 34 pokusů z chomutovských hokejek.
20.1.Po dvou utkáních venku se Kadaň představí doma. Soupeřem jsou Jestřábi z ProstějovaKAD - PRO 3:1, 46.kolo | Jindřich PolednaJestřábi z Prostějova. Náš soupeř pro středu 21.ledna. Papírově by to mohlo být jednoduché utkání, avšak zdání klame. V této sezóně není lehkého soupeře, navíc s kadaňskou marodkou to nebude vůbec jednoduché. Náš soupeř naopak posílí navrátilec z marodky David Roupec, což náš soupeř velmi vítá.
21.1.Kadaň porazila Prostějov a stále bojuje o lepší umístění pro playoffKAD - PRO 3:1, 46.kolo | Jindřich PolednaJestřábi se sice dostali v 1.třetině do vedení, to jim však nevydrželo dlouho. Domácí tým využil po chvíli přesilovou hru a vyrovnal. Střelcem branky byl Radek Havel. Na další gól si muselo kadaňské publikum počkat až do 57.minuty, kdy skóre otočil Marek Sikora. Na konečných 3:1 upravil do prázdné branky Marek Račuk.
23.1.Kadaň jede v sobotu k zápasu o šesté místo do LitoměřicLTM - KAD 3:4, 47.kolo | Marcel HollK a d a ň - Po středečním domácím střetnutí s Prostějovem čeká na kadaňské hokejisty další soupeř. Svěřenci trenéra Becka cestují do litoměřické Kalich Arény, ve které se utkají s tamním Stadionem. S celkem Kališníků má Kadaň letos zatím pozitivní bilanci, dva ze tří zápasů vyhrála. Prohrála jen v prvním zápase v Litoměřicích. Zápas 47. kola startuje v sobotu 23. ledna v 17 hodin.
24.1.Kadaň vybojovala v Litoměřicích 3 body, vítěznou branku vstřelil MrázekLTM - KAD 3:4, 47.kolo | Jindřich PolednaDomácí Litoměřice se dostaly do vedení brankou z nařízeného trestného střílení, druhou branku přidaly ve vlastním oslabení. Martin Šagát snížil v přesilové hře ještě v 1.třetině. Vyrovnávací branka přišla hned na začátku 2.třetiny, trefil se Marek Sikora. Vedení na stranu Kadaně strhl 32:15 Jaroslav Kůs. Na 3:3 vyrovnali domácí v přesilové hře ve 49.minutě. Jenže Jaroslav Mrázek v 51.minutě vstřelil vítěznou branku zápasu a Kadaň si tak přiváží 3 body za výhru 3:4.
25.1.V pondělí dorazí do Kadaně aktuálně pátá Dukla JihlavaKAD - JIH 2:3, 48.kolo | Marcel HollK a d a ň - První hokejová liga nabírá na tempu. Do konce základní části už zbývá odehrát pouze pět kol. Jedno z nich, konkrétně 48. uvidí i diváci na zimním stadionu v Kadani. Již v pondělí 26. ledna tam dorazí aktuálně pátý celek tabulky - Dukla Jihlava. Zápas začíná v tradičních 17 hodin a 30 minut. Přijďte podpořit černožluté bojovníky v dalším těžkém střetnutí!