archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.V sobotu přiletí Jestřábi z ProstějovaKAD - PRO 3:0, 20.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Po vítězném duelu na ledě Českých Budějovic se černožlutí opět vrací na domácí led. Jejich dalším soupeřem bude tým LHK Jestřábi Prostějov, s patnácti body předposlední celek tabulky. Kadaň se bude snažit potvrdit skvělou formu z posledních zápasů, která ji vynesla na třetí příčku za Chomutov. Ani tentokrát se naši hokejisté neobejdou bez podpory fanoušků, tak neseďte doma a přijďte fandit! Úvodní buly padne v 17:30, světelná show začíná ještě o deset minut dříve.
29.10.Kadaň porazila Motor 2:5, dvakrát se trefili Chlouba s Kadlecem!CEB - KAD 2:5, 19.kolo | Jindřich PolednaZápas o šest bodů. Tak by se dalo nazvat utkání mezi Českými Budějovicemi a Kadaní. Oba týmy byly od sebe před zápasem právě jen o 3 body a hrálo se ve vyrovnané tabulce o hodně. Domácí se sice rychle ujali vedení, ale radost jim vydržela jen 18 sekund, kdy na 1:1 vyrovnal Daniel Lehnert. Domácí sice utekli do vedení v přesilovce 5 na 3, jenže ve 2. a 3. třetině dvakrát za sebou trefil Roman Chlouba. Ve 49.minutě zvyšoval na 2:4 krásnou akcí Martin Kadlec. Stejný hráč pojistil vedení ještě na konci 54.minuty, kdy překonal domácího brankáře s pomocí teče jednoho z obránců. Kadaň tak porazila Motor 2:5.
28.10.Roman Chlouba: "Na nájezdy jsem si věřil."KAD - HAV 2:1, 18.kolo | Marcel Holl, Stanislav JiskraKadaň hostila v pondělním zápase Havířov. Utkání bylo bojem o třetí příčku v ligové tabulce. Po čtyřiceti minutách byl stav pro kadaňské barvy nelichotiví. To se ale změnilo ve třetí třetině a následně v samostatných nájezdech. Muž, který rozhodl o posunu Sportovního klubu na bronzovou příčku byl forvard ROMAN CHLOUBA
28.10.Kadaň míří na led zkušených Českých BudějovicCEB - KAD 2:5, 19.kolo | Jindřich PolednaAčkoliv radost kadaňských fanoušků z třetího místa v tabulce ještě neodezněla, již ve středu se hraje další kolo. Kadaň zamíří bojovat o potvrzení své pozice na led Českých Budějovic. Kadaňskému týmu se v posledních zápasech herně dařilo, ale na ledě Motoru jej nečeká nic jednoduchého. Českobudějovičtí fanoušci připravují svému týmu téměř extraligovou atmosféru a Motor doma padl pouze dvakrát.
27.10.Kadaň porazila Havířov 2:1, poprvé v sezóně vyhrála na nájezdy!KAD - HAV 2:1, 18.kolo | Jindřich PolednaKadaňský tým nečekalo doma vůbec nic jednoduchého. Rozjetý Havířov přijel odhodlaný prodloužit svou vítěznou šňůru a po první třetině jeho radost pokračovala. Ve vyrovnané periodě se ve 14.minutě trefil jako jediný hostující Jiránek a Havířov tak vedl 0:1. Kadaň mohla vyrovnat v druhé třetině, ale obě vyložené šance vyšly na prázdno. Jedna střela skončila na tyči a druhou zlikvidoval se štěstím hostující gólman. Vyrovnání přišlo v 50.minutě. V přesilové hře srovnal na 1:1 Roman Chlouba. A protože další branka do konce základní hrací doby ani v prodloužení nepadla, došlo na samostatné zájezdy. A tam Kadaň poprvé v sezóně poprvé uspěla! Ve 4.kole rozhodl svou druhou brankou v zápase Roman Chlouba.
26.10.„Celé utkání jsme dodržovali taktiku, a proto jsme vytěžili tři důležité body,“ konstatuje Dominik TejnorUNL - KAD 1:3, 17.kolo | Lucie LoboZačátek utkání s Ústím se kadaňským povedl skvěle, když se po první třetině odcházelo do kabin za stavu 0:2. Ve druhé třetině sice Ústí snížilo na 1:2, ovšem Kadaň si vítězství pojistila v 50. minutě utkání, kdy zvýšila na konečných 3:1. Na tříbodovém zisku proti Ústí se výrazně podílel také střelec vítězné branky Dominik Tejnor. Pro tohoto urostlého obránce to byla druhá trefa v této sezóně.
26.10.V pondělí přivítáme rozjetý HavířovKAD - HAV 2:1, 18.kolo | Jindřich PolednaHavířov se veze na vítězné vlně. Z posledních sedmi zápasů odešel poražen jen jednou, když o branku podlehl v Jihlavě. Navíc šťastně porazil i vedoucí Třebíč. V posledním utkání Havířov přesvědčivě porazil Kladno, a tak před sebou mají kadaňští trenéři velmi těžký úkol - zastavit vítěznou sérii mladého slezského celku.
25.10.Kadaň porazila Ústí a přiváží si cenné 3 body!UNL - KAD 1:3, 17.kolo | Jindřich PolednaPo třech utkáních, ve kterých dokázali kadaňští hráči vstřelit jedinou branku, zabojovala ofenziva Sportovního klubu a v 1.třetině zápasu v Ústí vedla Kadaň 2:0, po brankách Jakuba Nováka a Dominika Tejnora. V polovině zápasu korigovali skóre domácí hráči, když využili přesilovou hru při vyloučení Romana Chlouby. Na 1:3 upravil ve 3.třetině po krásné akci Jiří Charouska Martin Kadlec. Konec zápasu byl velmi nervózní, rozhodčí vylučovali na obou stranách. Přesto Kadaň vítězství udržela a získala cenné 3 body.
24.10.Kadaň cestuje do krajské metropole, neboť se utká s ústeckým SlovanemUNL - KAD 1:3, 17.kolo | Marcel HollDalší těžké utkání čeká na hráče Sportovního klubu. Po středeční nájezdové porážce v domácím prostředí s Benátkami nad Jizerou nastoupí Kadaňští hokejisté proti ústeckému Slovanu. Jedná se tak o krajské derby a Kadaň má svému sokovi co vracet, neboť první vzájemný ligový zápas prohrála doma 4:5. Zápas sedmnáctého ligového kola startuje zítra v ústecké aréně v 17 hodin!
22.10.Kadaň doma prohrála s Benátkami 0:1 po nájezdechKAD - BNJ 0:1, 16.kolo | Jindřich PolednaBezbranková první třetina přinesla šance na obou stranách, Kadaň ani Benátky nevyužily své přesilové hry. Ve druhé třetině byl k vidění zajímavý osobní souboj mezi domácím Kadlecem a hostujícím Pabiškou, který vyhrál domácí útočník. A protože branka nepadla ani ve třetí třetině a ani po prodloužení, přišly na řadu samostatné nájezdy. Kadaň ani tentokráte nepřekonala svou noční můru, kterou jsou právě nájezdy. Mladík Szathmáry sice vyrovnal ve 3.kole na 1:1, jenže v 5.kole nájezdů se trefil hostující Špaček a Benátky si z Kadaně odvážejí druhý bonusový bod.
21.10.Ve středečním zápase přivítá Kadaň Benátky nad JizerouKAD - BNJ 0:1, 16.kolo | Marcel HollPo sobotním jednobrankovém vítězství na ledě Mostu čeká na svěřence trenéra Becka další ligový zápas. Na domácím ledě přivítají farmu extraligového Liberece - Benátky nad Jizerou. Utkání šestnáctého kola začíná zítra v 17 hodin a 30 minut na kadaňském zimním stadionu. Přijďte podpořit domácí hokejisty a zároveň si užít světelnou show, která se do Kadaně vrací po sezóní odmlce. Naposledy se světelná show objevila v Kadani při play-off s Třebíčí.
20.10."Hráči sami chtějí hrát playoff," říká trenér BeckJindřich PolednaPo čtrnácti odehraných utkání se Kadaň hřeje na čtvrté příčce prvoligové tabulky. A to má ještě zápas k dobru, neboť utkání se Šumperkem se kvůli mlze nedohrálo a bude se opakovat. Po úspěšné čtvrtině základní části jsme požádali trenéra Jaroslava Becka zhodnocení odehraných utkání a zeptali se na otázky, které budou zajímat nejen fanoušky Sportovního klubu.
18.10. Kadani se podařila odveta za druhé kolo! Porazila Most 0:1, bere všechny 3 body a v tabulce je čtvrtá!MST - KAD 0:1, 15.kolo | Jindřich PolednaPo 43 dnech se naskytla Kadani možnost odvety za prohru 3:4 na nájezdy z druhého kola. Kadaňský tým měl od začátku zápasu více brankových příležitostí a vedení se ujal v 7.minutě brankou Martina Mazance. Během druhé třetiny nedokázali hosté z Kadaně využít hrubých chyb obrany a ve třetí ani hrubku domácího gólmana Horáka. A protože domácí neproměnili ani hru bez brankáře, vyhrál Sportovní klub fotbalovým výsledkem 1:0.
17.10.Další regionální derby, tentokrát míří Kadaň na led MostuMST - KAD 0:1, 15.kolo | Marcel HollK a d a ň - Středečním utkáním s Chomutovem začala pro Kadaň druhá čtvrtina základní části. Ta má nyní na programu druhé hrací kolo. V něm zamíří hokejisté Sportovního klubu nad led HC Most. Bude se tak jedna o další regionální souboj. Most patří
16.10.Domácí utkání se Šumperkem se bude opakovatKAD - SUM 5:2, 12.kolo | KlubNedohraný zápas dvanáctého kola proti týmu SALITH ŠUMPERK se bude opakovat. Rozhodla o tom totiž Sportovně-technické komise ČSLH. Kadaň tedy přívítá Draky opět v pondělí 17.listopadu. Čas úvodního buly padne v 17 hodin a 30 minut. Kadaňský tým je povinen zaplatit šumperskému klubu prokazatelné cestovní náklady spojené s cestou tam i zpět. Zároveň musí domácí tým zajistit výplatu náhrad rozhodčím.
15.10.Odveta se v Chomutově nezdařila, Kadaň nevstřelila ani brankuCHM - KAD 2:0, 14.kolo | Jindřich PolednaVe středečním zápase se diváci v Chomutově dočkali pouhých dvou branek. Bohužel pro kadaňský klub, obě padly do sítě Sportovního klubu. V první třetině se trefil Hovorka, v polovině zápasu po závaru před kadaňskou brankou David Kaše. Hostující tým se prezentoval velmi dobrým výkonem, rozhodně nebyl horší, přesto zůstal bez bodů. Až zápas 14.kola znamenal první utkání, kdy Spotovní klub nevstřelil svému soupeři ani branku.
15.10.Aleš Pavlas: "Vyrovnaný zápas rozhodla naše neproměněná přesilovka pět na tři."CHM - KAD 2:0, 14.kolo | Marcel HollC h o m u t o v / K a d a ň - Po vítězném zápase s Kladnem čekal na Kadaň další těžký soupeř, Chomutov. Tentokrát Kadaň vyšla bodově i střelecky na prázdno, takže její vítězná šňůra je opět přerušena. Po utkání s regionálním soupeřem jsme vyzpovídali zkušeného zadáka ALEŠE PAVLASE. Podle jeho slov bylo utkání čtrnáctého kola vyrovnanou partií.
14.10.Martin Kadlec: "Už jsem jen dorážel puk do prázdné branky."KAD - KLA 4:2, 13.kolo | Marcel HollK a d a ň - V sobotu se domácí zápas Kadaně nedohrál. Dnes už ale ano a bylo z toho tříbodové vítězství nad Kladnem. Po první třetině, kterou hráči Sportovního klubu prohráli, zavelel svým gólem k obratu útočník MARTIN KADLEC. Kadaňský rodák prostřelil Cháberu a nastartoval svůj tým k cestě za ubojovaným tříbodovým vítězstvím.
14.10.Během necelých deseti dní opět s Chomutovem, tentokrát na jejich leděCHM - KAD 2:0, 14.kolo | Marcel HollK a d a ň - Pouhý 48 hodin dělí dva kadaňské zápasy. Po úspěšně ubojované výhře nad Kladnem cestují svěřenci trenéra Becka do nedalekého Chomutova. Tam narazí na tamnější Piráty. Pro oba celky to bude druhý vzájemný zápas v krátké době. „Další těžký soupeř, který se chce vrátit zpátky do extraligy. Doma jsme ukázali, že s nimi můžeme hrát vyrovnaný zápas a budeme se snažit urvat nějaké body,“ vzhlíží k utkání s regionální sokem útočník Sportovního klubu Martin Kadlec. Zápas startuje v chomutovské SD Aréně zítra v 17 hodin a 30 minut!
13.10.Kadaň zničila i kladenské RytířeKAD - KLA 4:2, 13.kolo | Jindřich PolednaDomácí vstoupili do zápasu bojácně a hned ve 3.minutě inkasovali. Jenže hru postupně vyrovnali a ve druhé třetině rozhodli o zisku všech tří bodů. Postupně se totiž trefili Martin Kadlec, v přesilové hře také Jakub Stehlík a Lukáš Novák. Čtvrtou branku zaznamenal Petr Jíra - jeho využité trestné střílení znamenalo vedení již 4:1. Rytířům se však 4 minuty před koncem podařilo jedním gólem konečné skóre korigovat a Kadaň si tak připsala cenou výhru 4:2.