archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.Do Kadaně přijedou Jestřábi z ProstějovaKAD - PRO 2:4, 20.kolo | Sabina NovákováK a d a ň – Proti Kadani nastoupí ve středu 1. listopadu v rámci dvacátého kola WSM Ligy LHK Jestřábi Prostějov. Úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin na zimním stadioně v Kadani. Oba celky se aktuálně nachází ve spodní polovině tabulky soutěže. Prostějovu náleží průběžné deváté místo a Kadani stále poslední čtrnáctá příčka. Taktéž mají za sebou oba týmy odehraná utkání, která skončila vysokým výsledkem. Pro Prostějov to byla výhra nad Benátkami nad Jizerou 7:2, zatímco Kadaň odjížděla z Budvar Arény v Českých Budějovicích bez bodu, jelikož nestačila na Motor a padla 3:6.
30.10.Trhači se vrací z Českých Budějovic bez boduCEB - KAD 6:3, 19.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Trhači mají za sebou těžkou zkoušku v rámci 19. kola WSM Ligy na ledě Českých Budějovic. Již v první třetině padlo celkem pět branek, z nichž však čtyři byly ve prospěch domácích Jihočechů. Za Kadaňské jeden gól přidal Jan Dufek. Ve druhé třetině se k němu přidali Jakub Chrpa a Martin Kokeš. Na vítězství to bohužel nestačilo, poněvadž Motor si za celý večer připsal dohromady branek šest.
29.10.Kadaň odjede na jih Čech, kde vyzve MotorCEB - KAD 6:3, 19.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači odjedou k devatenáctému kolu WSM Ligy do jihočeské metropole, kde vyzvou doma neporažený ČEZ Motor České Budějovice. Duel bude speciální pro Luboše Roba, jenž se v posledních dnech přesunul z Kadaně zpět pod kouče Mariana Jelínka. Navážou Kadaňští na předchozí vybojovanou výhru proti Havířovu a vyloupí jako první Budvar arénu? Střetnutí je naplánované na pondělí 30. října od 17 hodin a 30 minut.
28.10.„Stále je potřeba pracovat na všem,“ říká David ŠestákKAD - HAV 3:2, 18.kolo | Sabina NovákováK a d a ň – Mezi kadaňské nové posily se spolu s Janem Dufkem zařadil také David Šesták, který má za sebou již tři odehrané zápasy. Mladý obránce si stihl zahrát již proti Litoměřicím na domácím ledě, kde Trhači padli 3:4. Dalším soupeřem mu byla Slavia, kde okusil vysokou prohru 1:7, a na závěr vítězný zápas před domácím publikem. Tentokrát Trhači zdolali v předehrávce osmnáctého kola Havířov 3:2, a jako tým tak mají na kontě devět bodů v tabulce WSM Ligy.
27.10.Třetí výhra v sezóně! Kadaň srazila HavířovKAD - HAV 3:2, 18.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači vyzvali v předehrávce osmnáctého kola WSM Ligy na vlastním ledě Havířov, proti kterému se poprvé v sestavě ukázal Martin Kokeš. Skóre otevřel v polovině úvodního dějství Jakub Chrpa, něhož po přestávce navázal první trefou v kadaňském dresu Jan Dufek. Na havířovské snížení ještě před polovinou duelu odpověděl ve třetí části domácí kapitán Jakub Trefný. Slezanům nepomohlo ani další snížení, a tak si Kadaňští připsali třetí výhru v sezóně.
27.10.Jakub Chrpa: „Změna mi hodně pomohla.“KAD - HAV 3:2, 18.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - V předehrávce osmnáctého kola WSM Ligy se Trhači utkali s Havířovem. Od začátku utkání Kadaň vedla, náskok si udržela a zapsala třetí výhru v sezoně. Na třech bodech se podílel i Jakub Chrpa, který vsítil první branku zápasu.
26.10.Prolomí Trhači sérii proher proti Havířovu?KAD - HAV 3:2, 18.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – Výjimečně se utkají černožlutí už v pátek 27. října od 18 hodin s Havířovem. Předehrávají si totiž sobotní osmnácté kolo WSM Ligy. V minulém kole oba týmy prohrály. Avšak Havířov je o pět příček výše než Kadaň. Jak tedy dopadne předehrávka?
25.10.Slavia se postarala o další vysokou prohru TrhačůSLA - KAD 7:1, 17.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Trhači nezvládli další souboj s HC Slavia Praha. Tentokrát se duel v rámci 17. kola WSM Ligy uskutečnil na ledě soupeře a skončil opět v neprospěch svěřenců Jiřího Čelanského. Branek bylo k vidění hned několik, Kadaňští však vsítili pouze jednu. O jedinou gólovou střelu zápasu se postaral Jakub Chrpa. Pražané si bezpečný stav utkání stačili nahnat za pouhých osmadvacet minut, a Trhači tak odjeli s vysokou porážkou.
25.10.Jan Müller: „Slavia nás přehrála jednoduchostí.“SLA - KAD 7:1, 17.kolo | Kateřina Kundertová, Michal TomanP r a h a / K a d a ň - Trhači odjeli k sedmnáctému kolu WSM Ligy do Prahy, kde se v Edenu střetli se Slavií. Do utkání zasáhl také Jan Müller, který odehrál něco málo přes osmnáct minut, v nichž dvakrát vystřelil na bránu a zblokoval shodný počet kotoučů vypálených od soupeřů.
24.10.Černožluté čeká zkouška proti SlaviiSLA - KAD 7:1, 17.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Trhače čeká další výzva v podobě HC Slavia Praha. V rámci sedmnáctého kola WSM Ligy se ve středu 25. října týmy utkají v Edenu, kde bude úvodní buly vhozeno v 18 hodin. Pražanům se zatím daří a s pětadvaceti body se drží přesně v polovině tabulky. Naopak Kadaň stále nenalezla správný recept na výhry.
22.10.Jan Dufek: „Cítím se tu dobře.“KAD - LTM 3:4, 16.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Z Litvínova, kde měl možnost nastoupit za juniory i za seniory, byl vyslán na hostování do nedalekého Ústí nad Labem. Po vypršení dostal novou nabídku a nyní již dvakrát nastoupil za kadaňské Trhače. Nová posila by měla Kadani vypomoci, aby se odrazila ode dna WSM Ligy.
21.10.Trhači sahali po bodech, Stadion rozhodl v závěruKAD - LTM 3:4, 16.kolo | Filip De BolleK a d a ň - V duelu 16. kola WSM Ligy s Litoměřicemi nezvládli Trhači první třetinu, po které prohrávali 0:2. Ve druhé části díky dvěma brankám Jana Müllera vyrovnali, ovšem hosté ještě do přestávky skórovali. Ve třetí třetině sice Trhači vyrovnali zásluhou kuriózní branky Vojtěcha Krejčiříka. Poslední slovo však měli hosté, kteří potrestali zaváhání v obraně a rozhodli o svém vítězství v 57. minutě.
21.10.„Týmové body jsou víc,“ praví Jan Müller KAD - LTM 3:4, 16.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - V šestnáctém kole WSM Ligy podlehli Trhači Litoměřicím 3:4. Do sestavy se po zranění vrátil Jan Müller, který se blýskl dvěma góly. Po nařízeném trestném střílení mohl vstřelit hattrick, jenže brankář Litoměřic byl úspěšnější. Kadaň si tak připsala další porážku.
20.10.Získají Trhači body proti Litoměřicím?KAD - LTM 3:4, 16.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - V sobotu 21. října přivítají Trhači v rámci 16. kola WSM Ligy Kališníky z Litoměřic. Oběma týmům se moc nedaří, Litoměřice jsou na desátém místě a Kadaň na posledním. Kdo bude lepší v tomto zápase a získá body?
19.10.Jiří Čelanský: „Kluci mají chuť pracovat.“Libor KultK a d a ň - „Pachatel“ se vrací na místo činu. I tak by se dal charakterizovat nástup Jiřího Čelanského na kadaňskou střídačku, který přišel začátkem měsíce po odvolání dvojice Kaše-Koláček. Devětatřicetiletý kouč v rozhovoru přiznává, že se mu vybavily vzpomínky na předchozí příchod a že našel stejné prostředí jako před pěti roky. „Seběhlo se to velice jednoduše. Zavolali mi Vláďa Růžička se Standou Mikšovicem a rychle jsme se dohodli,“ popisuje zrod svého angažmá.
18.10.Kadaň prohrála v Přerově o jediný gólPRE - KAD 2:1, 15.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / P ř e r o v - Trhači vyjeli v rámci patnáctého kola WSM Ligy na led Zubrů z Přerova, kde inkasovali dva góly. Prohráli se čtvrtým týmem tabulky a počtvrté v řadě. Jediným střelcem utkání na straně Kadaně se stal Martin Šťovíček, který odehrál druhé utkání po zranění.
17.10.„Byl jsem zavařený jako okurka,“ řekl ŠťovíčekKAD - KLA 2:3, 14.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači v čtrnáctém kole WSM Ligy vyzvali na vlastním ledě Kladno, s kterým zahájili druhou čtvrtinu dlouhodobé části. Po zranění se vrátil poprvé na led Martin Šťovíček, jenž už doléčil zraněné rameno z extraligy v Chomutově. Jednadvacetiletý útočník si hned na začátek ukrojil sedmnáct a půl minuty na ledě s jednou větší šancí.
17.10.Oplatí Trhači Přerovu vysokou prohru?PRE - KAD 2:1, 15.kolo | Jiří Novotný K a d a ň - V minulých dvou kolech prošli Trhači těžkými domácími prověrkami s aspiranty na baráž - Karlovými Vary a Kladnem. Ačkoliv s favorizovanými soupeři nebodovali, srdnaté výkony byly příslibem do dalších zápasů. Ten nejbližší čeká Černožluté ve středu 18. října, kdy zajíždějí na led Přerova. Úvodní buly padne v 18:00.
17.10.Wágner jde do Německa, do Kadaně míří DufekTisková zprávaK a d a ň - Trhači domácím duelem s Kladnem vstoupili do druhé čtvrtiny základní části WSM Ligy a hlásí další pohyb v kádru. Tentokrát se jedná o „výměnu“ dvou mladých útočníků narozených v roce 1997. Mužstvo na vlastní žádost opouští František Wágner, který míří do zahraničí, novou tváří se stává dosavadní hráč ústeckého Slovanu Jan Dufek.
16.10.Dobrý výkon nestačil, Kladno znovu vyhráloKAD - KLA 2:3, 14.kolo | Jiří Novotný K a d a ň - Trhači byli v první třetině duelu 14. kola WSM Ligy s Kladnem aktivní a ve 12. minutě udeřil ve vlastním oslabení Hlava. V dobrém výkonu pokračovali Kadaňští i ve druhé části, kdy je však hosté zpražili dvěma slepenými góly. I na tento úder našli hokejisté v černožlutých dresech odpověď, srovnal Hejcman. Ve 42. minutě však překonal výborně chytajícího Dvořáka svým druhým zásahem Kloz a stanovil konečné skóre zápasu na 3:2 z pohledu Rytířů, kteří vyhráli i druhý letošní duel stejným výsledkem.