V říjnu 2022 vyšly tyto články:

30.10.Kadaňští v Roudnici nad Labem jasně prohráliRNL - KAD 9:4, 11.kolo | RedakceR o u d n i c e n / L / K a d a ň - Kadaň se na ledě Roudnice nad Labem, jako již tradičně ve venkovních utkáních, dostala do krize již v první třetině, kterou prohrála jasně 0:4 a o osudu utkání bylo v podstatě rozhodnuto. Ve druhé třetině domácí navýšili na 5:0. Když se zdálo, že by Kadaň mohla vstoupit do utkání po rychlých brankách, domácí prakticky okamžitě našli odpověď a odskočili na 8:2. V závěru Kadaň kosmeticky upravila na 8:4, ale poslední slovo měl Kubica, který uzavřel výsledek na 9:4 pro Roudnici a Kadaň tak na tohoto soka nevyzrála ani napodruhé v sezóně.

29.10.Kadaň porazila Louny v prodlouženíKAD - LOU 7:6, 10.kolo | Redakce

K a d a ň / L o u n y - Kadaň do utkání v první třetině vlétla a dokázala proměnit několik svých šancí, a rychle se dostala do jasného vedení 5:1. Na další branku se pak čekalo až na konec druhé třetiny, kdy na 5:2 snižoval Šafařík. Ve třetí třetině však přišel kadaňský kolaps a utkání po základní hrací době skončilo 6:6. Prodloužení rozhodl svým druhým gólem v utkání Jaroslav Kulich a přisoudil tak domácím druhý bod. Za zmínku stojí dva rozdíloví hráči hostů Dalecký a Šafařík, kteří svými hattricky zařídili Lounským bod. Další zápas Kadaň sehraje již zítra na ledě vedoucí Roudnice nad Labem.

23.10.Kadaň si poradila s Kláštercem v nájezdechKNO - KAD 7:8, 9.kolo | RedakceK l á š t e r e c n / O h ř í / K a d a ň - K prvnímu víkendovému zápasu Kadaň zajížděla do nedalekého Klášterce nad Ohří. Neuběhlo ani devět minut a domácí už vedli o tři branky. Nepovedenou třetinu lehce zachránil využitou přesilovou hrou Hrdlička. Druhou třetinu začali domácí lépe a znovu vedli o tři trefy. Na to hosté zareagovali dvěma přesilovkovými góly z hole Hrdličky a Jaroše. Těsný stav nevydržel dlouho, protože Klášterec rychle odpověděl a navíc domácí veterán Suk z úniku poslal Klášterec znovu do tříbrankového vedení. S tím se nesmířil kadaňský Hrdlička, který v poslední minutě třetí třetiny uzavřel hattrick. Třetí třetina patřila Kadaňským, kteří v ní v rychlém sledu vsítili tři góly zásluhou Jaroše, Cestra a Novotného a dlouho to vypadalo, že si Kadaň připíše tři body. Na konci zápasu Klášterec odvolal gólmana a risk mu vyšel, jelikož Hartman od modré propálil vše, co mu stálo v cestě a poslal zápas do prodloužení. V něm branka nepadla a rozhodnout musely samostatné nájezdy. V nich byl jediným úspěšným exekutorem kadaňský Kulich a derby tak skončilo 7:8 po nájezdech. V neděli Kadaň sehraje další zápas na ledě donedávna druholigové Bíliny.
23.10.Druhá výhra v řadě se v Bílině nekonalaBIL - KAD 5:3, 5.kolo | RedakceB í l i n a / K a d a ň - Druhé venkovní klání tohoto víkendu čekalo Kadaňské v Bílině. Téměř tradičně vstoupila Kadaň do utkání mizerně a stejně jako o den dříve prohrávala v první třetině 3:0. Začátek druhé třetiny patřil hostům, kteří vsítili dvě branky Hrdličkou a Kulichem. Následovaly však další dva góly Bíliny a ta tak vedla jasně 5:2. Poslední slovo měl na začátku třetí třetiny opět Hrdlička a upravil tak skóre na konečných 5:3.
22.10.Svolání valné hromadyJiří Novotný (KAD)Výkonný výbor na základě článku III stanov SK Kadaň – hokej z.s. svolává valnou hromadu členů. Valná hromada se uskuteční v pondělí 28.11.2022 od 16:30 v prostorách VIP na zimním stadionu v Kadani (Na průtahu 1854, Kadaň). Valné hromady se mohou zúčastnit všichni řádní členové starší 14 let, kteří mají zaplacené členské příspěvky a schválenou přihlášku do spolku k 31.10. 2022.
9.10.Kadaň rozstřílela Lovosice dvanácti gólyKAD - LOV 12:1, 6.kolo | RedakceK a d a ň / L o v o s i c e - Kadaň do utkání vstupovala s jasným cílem ukořistit do tabulky první body z domácího utkání. O výsledku už bylo prakticky rozhodnuto po první třetině, kterou domácí zvládli poměrem 5:0. Ve druhé třetině se Kadaňští nechali zbytečně vylučovat a třetinu zvládli vyhrát "jen" 2:1. Poslední periodu už černožlutí jednoznačně ovládli a vstřelili dalších pět branek. Celkově tak utkání s Lovosicemi vyhráli 12:1.