V listopadu 2004 vyšly tyto články:

12>>
1.11.Vstříc první brance v síti OstravyKAD - SAR 5:3, 18.kolo | Marek MikešPouze velmi krátký je výčet zápasů mezi Kadaní a Sarezou. S nováčkem druhé nejvyšší soutěže se černožlutí utkali zatím pouze jednou. Z Ostravy si odvezli prohru 0:2! Branka soupeře je tak pro kadaňské střelce začarovaným obdélníkem čekajícím na prolomení. Domácí ledoví mágové se svými kouzelnickými holemi čekají na vaší podporu od 18:00. Přijďte umocnit sílu vedoucí k výhře!
1.11.Nervózně až do konceKAD - SAR 5:3, 18.kolo | Martin Gahler, Míša SládkováV pondělním večeru Kadaň hostila Sarezu Ostrava. Utkání velmi brzy nabylo na nervozitě, která se dále stupňovala. Diváci viděli mnoho slibných šancích na obou stranách. Z velké časti zápas rozhodovalo, kdo z týmů si s napjatou atmosférou poradí lépe. Tentokrát z toho vyšla vítězně Kadaň. Dopomohla jí k tomu i obrovská bojovnost hráčů.
2.11.Udrží Kadaň zapálenou sirku až do konce?PIS - KAD 5:2, 19.kolo | Katka HodkováVe středu v 17 hodin a třicet minut se utkají dva kluby, které se ze všech sil rvou o každý bod. Písek se na domácím ledě bude jistě snažit odpoutat od prozatím nelichotivé třinácté příčky a černožlutí si budou hájit zlepšenou formu, možná již i pro play-off. Kadaň totiž v posledním vypjatém utkání položila Sarezu na lopatky. Zato Písek se v pondělí potrápil s Českými Budějovicemi a ani napodruhé se mu nezdařilo napravit vzájemnou reputaci, v jihočeském regionálním derby tak znovu podlehl - 1:5.
2.11.Miloš Holaň: Byla by chyba nejít do Vítkovic!Marek MikešPosledním trenérským vystoupením na lavičce HC Sareza Ostrava se stalo pro Miloše Holaně utkání v Kadani. Mladý charismatický trenér odchází na pozici asistenta trenéra extraligových Vítkovic. Osobně si jej vybrala trenérská legenda Vladimír Vůjtek starší. „Je to veliká příležitost,“ pochvaloval si Holaň nové působiště. S posledním vystoupením svých svěřenců však být spokojen rozhodně nemohl.
3.11.Fotoreport z utkání SK Kadaň - HC Sareza OstravaKAD - SAR 5:3, 18.kolo | Petr MoravecFotoreportáž z utkání 18. kola 1. ligy mezi SK Kadaň a HC Sareza Ostrava.
3.11.Černá tříminutovka odvála naděje na bodyPIS - KAD 5:2, 19.kolo | Karel Jordán, Marek MikešJeště necelé čtyři minuty před koncem zápasu držela Kadaň po brankách navrátilce po nemoci Kamila Tvrdka a Petra Derflera naději na bodový zisk z ledu předposledního celku tabulky. Černé tři minuty v samém závěru zápasu však odvály veškeré naděje na bodový zisk. V nich dokázal soupeř hned třikrát převapit černožlutou obranu, aby v konečné zúčtování vyhrál 5:2, po třetinách 0:0; 2:1; 3:1.
4.11.To bylo samé oslabení, přesilovka, oslabení....PIS - KAD 5:2, 19.kolo | Jan KoubaPřestože byli domácí před utkáním asi mírným favoritem, první třetina ukázala, že Kadaň je tým, který v poklidných vodách středu nehraje náhodou. Rychlost, důraz, jisté zakládání akcí. Domácí měli problémy. „Dostávali jsme je i pod tlak, byli jsme lepší...,“ hodnotí první třetinu kapitán Kadaně Miloš Kajer. Gól však nepadl. V dalším vývoji utkání se však Kadaň ke své hře už v podstatě nedostala. A proč? „Není to fráze. Tenhle zápas totiž prostě rozhodčí úplně zničil!“
4.11.Pomůže Kadani šťastná sedmička?KAD - MBL 4:4, 20.kolo | Míša SládkováV sobotu od 17:00 hostí Kadaň Mladou Boleslav. Oba týmy od sebe v tabulce dělí jen 3 body. Domácím se poslední utkání v Písku příliš nevydařilo. Několik minut před koncem klání sice vyrovnali, ale na další branky již odpovědět nedokázali. Mladá Boleslav také utrpěla porážku. Českým Budějovicím stačil na vítězství jeden gól. Oba celky si budou chtít zvednout sebevědomí a nedarovat soupeři drahocenné body.
6.11.Gólová smršť rozdělila bodyKAD - MBL 4:4, 20.kolo | Martin Gahler, Katka HodkováBohem zapomenutý kadaňský stadion v sobotu večer poctil svou přítomností bývalý reprezentant, hráč NHL a současný hlavní trenér národního týmu pan Vladimír Růžička. Ačkoli se po prvních minutách mohlo zdát, že si ze své návštěvy neodnese zajímavý zážitek, hráči Kadaně i mladé Boleslavi mu v šedesáti minutách ukázali, že hokej se hraje až do posledního dechu.
9.11.Prorazí Kometa kletbu?KOM - KAD 2:1, 21.kolo | Míša SládkováJiž dávno tomu je, kdy Kometa nad Kadaní zvítězila. Další pokus bude mít ve středu na svém ledě. Kadaňský soupeř se stále potýká se smůlou, která ho ne a ne opustit. Tři body nepřineslo ani utkání s Berounem. I přesto, že právě Kometa otevřela skóre, radostnější odcházeli Berounští. Kadaň v sobotu sehrála utkání plné zvratů. Po odrazu ode dna, když prohrávala s Mladou Boleslaví 2:0, dokázala vybojovat cenný bod za remízu 4:4.
10.11.Venkovní prokletí pokračujeKOM - KAD 2:1, 21.kolo | Ondřej Mika, Martin GahlerKometa dnešním utkáním zbortila všechny mýty. Po několika sezónách našla recept na vítězství nad týmem z Krušných hor. Mužstva se na ledě předháněla v počtu přestřelených branek a nevyužitých šancí. Kadani nepomohla ani strhující závěrečná minuta, kdy byl Postl jenom krůček od vyrovnání.
12.11.Kdo potřebuje zabodovat více?KAD - TRE 5:1, 22.kolo | Míša SládkováNa domácí led vyjedou kadanští hokejisté k dalšímu mistrovskému zápasu v sobotu od 17:00. Protivníkem jim budou hráči Třebíče. Ti se již dlouhou dobu trápí a došlo to tak daleko, že dnes obsazují poslední příčku tabulky a na předposlední celek ztrácejí 7 bodů. Kadaň je na tom o poznání lépe, ale také ona potřebuje každý bod pro účast v play-off. Můžeme se tedy těšit na skutečný boj.
13.11.Režisérem vysoké výhry výborný brankář HüblKAD - TRE 5:1, 22.kolo | Katka Hodková, Martin GahlerPřed začátkem utkání by si zřejmě nikdo netroufl tvrdit, že Kadaň s přehledem vyzraje na svého soupeře. Ale nemožné se stalo skutkem a domácí tým si pojistil tříbodový zisk hned v první třetině. Ačkoli za zraněného brankáře Petra Ježe zaskakoval Jaroslav Hübl, potvrdil, že i on se může honosit titulem kadaňské jedničky. Svou první nulu ztratil až v závěru, kdy se nepohodl s výjimečně obranou. Ještě před úvodním hvizdem pak poctil kadaňský stadion minutou ticha památku nedávno zemřelého manažera ústeckého Slovanu Jana Jandery.
14.11.Zastaví Kadaň rozeběhnuté lvy?UNL - KAD 4:1, 23.kolo | Míša SládkováČeká nás další hokejové zemětřesení v podobě derby. V pondělí Kadaň zajíždí na led ústeckého Slovanu. A má mu co vracet! Poslední střetnutí bylo jednoznačně veselejší pro Ústí, vyhrálo 4:0. Budoucí protivník si snad prohru na domácím kluzišti ani nepamatuje. Kadaňský rival má za sebou utkání s Českými Budějovicemi, které dokázal přehrát 3:1. Lvy dělí pouze jeden bod od vrcholu tabulky I. ligy. Kadaň se pohybuje na hranici play-off a každé utkání může být rozhodující.
15.11.Hübl dovedl Kadaň ke třem bodůmKAD - TRE 5:1, 22.kolo | Jindřich PolednaV sobotu se kadaňští fanoušci mohli pokochat útočným hokejem, plným krásných akcí i vstřelených branek. Hrdinou utkání se bezesporu stal domácí brankář Jaroslav Hübl, který se ještě před začátkem sezóny smiřoval s postem brankářské trojky. Již ve středečním utkání na Kometě ukázal své kvality a doma je v sobotu potvrdil. Zraněný Petr Jež díky famóznímu výkonu Hübla tolik nescházel. Jeho nasazení v pondělním utkání proti ústeckým Lvům může soupeře zaskočit.
15.11.Ústí rozhodlo v přesilovkáchUNL - KAD 4:1, 23.kolo | Miroslav Janíček, Jindřich PolednaÚstečtí Lvi rozhodli utkání během čtyř minut, kdy v přesilových hrách vsítili 3 branky a strhli tak vítězství jednoznačně na svou stranu. Navíc po třetí brance musel do šaten brankář Petr Jež, a tak se i v Ústí představil Jaroslav Hübl. Ten již inkasoval jen jediný gól. Čestný úspěch Kadaně zaznamenal ve 38. minutě Martin Postl.
16.11.Hvězdy míří do KadaněKAD - CEB 4:2, 24.kolo | Jindřich PolednaSotva se Radek Dvořák s Václavem Prospalem vrátili z reprezentačního srazu, nastoupili k domácímu utkání proti Havířovu. Odehráli tak čtyři utkání v pěti dnech. Ve středu je uvítá kadaňský hokejový stánek, který sice není tak honosný jako ten jihočeský, ale zato bude jistě lákadlem pro místní fanoušky. Kadani se navíc podařilo v Českých Budějovicích zvítězit v prodloužení a našim borcům by se líbilo, kdyby podobný kousek ještě jednou zopakovali, tentokráte před vlastním publikem.
16.11.Ústí vzpomíná a radíUNL - KAD 4:1, 23.kolo | Míša SládkováPři příležitosti derby s ústeckým Slovanem, jsme pro vás připravili rozhovor s generálním manažerem Ústí - Davidem Šaffrem. V rozhovoru jsme se samozřejmě z největší části vraceli k tragické nehodě, při které přišel o život Jan Jandera. Jeho osobnost po nějaký čas působila i v Kadani. Chmurné téma jsme zakončili malým doporučením, jak vyzrát na vynikající České Budějovice.
17.11.Vidle a cepy zadřely motor!KAD - CEB 4:2, 24.kolo | Míša Sládková, Martin GahlerNa ledě severočeské Kadaně se odehrál zápas, který domácí fanoušci jistě nečekali. Obrovská vůle a odhodlání ,spojené s využíváním přesilových her vedlo k jasnému vítězství Kadaně 4:2. Je těžké hledat příčinu výsledku. Oba týmy se blýskly pohlednými šancemi. Zápas byl od začátku do konce vyrovnaný. Možná větší štěstí při domácích nakonec rozhodlo. Je však nesporné, že pro Kadaň to byl nejpohlednější zápas sezóny.
19.11.Alois Chlustina: Ukázali jsme, že nehrajeme sumo hokej!KAD - CEB 4:2, 24.kolo | Marek MikešHodně vzruchu přineslo první utkání Kadaně na ledě Českých Budějovic a neméně se ho objevilo po utkání druhém. Kadaň si opět dokázala poradit se svým soupeřem z jihu Čech a z dvojice rivalů Josef Jandač - Alois Chlustina se tak mohl zaslouženě radovat lodivod Kadaně. Vyjádření obou trenérů k utkání i reakce na článek, který se před zápasem objevil na webu Českých Budějovic vám přinášíme v našem rozhovoru.