V listopadu 2006 vyšly tyto články:

12>>
1.11.Dukla nad síly KadaněJIH - KAD 5:2, 17.kolo | Jindřich PolednaKadaň jela na Vysočinu v těžké pozici. Dukla měla před utkáním stejný počet bodů a porážka by severočechy odkázala opět na předposlední místo tabulky. A černý sen se začal plnit hned v 5. minutě, další branku přidali domácí v přesilovce koncem 24. minuty. Kadaň se neuvěřitelně zvedla, po chybě domácí obrany a brankou v přesilové hře srovnala na 2:2. Jenže zápas zlomili domácí borci v úvodu poslední třetiny, další dva góly byly již jen ranou do vazu hostujícímu celku.
3.11.Kadaň se proti Ostravě pokusí o odvetuKAD - SAR 2:3, 18.kolo | Jakub CoufalPo delší době zas přichází domácí sobotní utkání. Na led Severočechů přijede celek z Ostravy. Kadaňští hokejisté měli při posledním měření sil vítězství na dosah, nakonec odjeli bez bodu. Nyní má Kadaň šanci napravit zbytečnou ztrátu. Ostravě se v posledních kolech příliš nedaří, venku vyhrála jen jednou a případné vítězství černožlutých by znamenalo smazání náskoku Sarezy v tabulce. Kadani tedy motivace určitě nechybí. K vidění tak bude zajímavé utkání, které by si žádný fanoušek Kadaně neměl nechat ujít. Bitva začíná v sobotu 4. listopadu v 17:00.
4.11.Na nájezdy šťastnější hostéKAD - SAR 2:3, 18.kolo | Miroslav LučanK a d a ň - V dnešním utkání nastoupilo mužstvo SK Kadaň proti celku HC Sareza Ostrava, která před dnešním duelem okupovala 8.místo avšak s pouze tříbodovým náskokem před naším týmem, který je na nelichotivém předposledním místě prvoligové tabulky. Do dnešního utkání tedy Severočeši nastoupili s jednoznačným cílem a to urvat v utkání všechny tři body. V úvodu utkání byli domácí aktivnější, jenže nedokázali žádnou šanci využít. Sareza šla v posledních vteřinách úvodní části do vedení , když Slipčenko nepokryl lehkou střelu Mocka od červené. Ve druhé části se Sareza do útoku příliš nehrnula, hrála ze zajištěné obrany. Nemohoucnost kadaňských hráčů brala za své. V padesáté druhé minutě nejprve Najdek zvýšil, s domácími t vypadalo velmi zle, ale během čtyřiceti vteřin dokázali Pospíšilem vyrovnat - 2:2. V závěru utkání černožlutí vrhli všechny síly do útoku, chtěli zvítězit, ale další branku již nevstřelili. V prodloužení se také nerozhodlo a musely tak poprvé v sezoně utkání kadaňských rozhodnout nájezdy. V nichž byli úspěšnější hosté a zásluhou Šebesty si připsali druhý prémiový bod.
4.11.Severočeši zajíždějí na HanouOLO - KAD 1:3, 19.kolo | Macháček JanV rámci 19. kola zavítají hokejisté SK Kadaň na led HC Olomouce. Severočeši již dlouho nepřivezli z ledu soupeře plný počet bodů.Na Hané se černožlutí pokusí zvítězit po čtyřech nevydařených bojích na soupeřově kluzišti. Hanáci by se tak mohli stát dobrým odrazovým můstkem za cestou do vytouženého play-off. Úvodní buly bude v hozena olomouckém zimním stadionu v pondělí 6.listopadu v 18:00.
5.11.Kadlec při power-play zařídil remízuKAD - CHM 3:3, 12.kolo | Miroslav LučanNedělní odpoledne patřilo po dlouhé době na kadaňském stadionu juniorskému hokeji. Junioři SK Kadaň přivítali rivala z okresního města KLH Chomutov. Domácí chtěli získat dva body, nejen proto, že v minulém kole nešťastně prohráli, ale chtěli navázat na vítězství z chomutovského ledu. V první třetině se diváci branky nedočkali. V polovině utkání se ujali chomutovští vedení zásluhou Voborníka, ale domácí obrátili skóre střelami Krpenského a Kadlece. V poslední části hosté otočili skóre dvěma brankami v přesilovce. V závěrečné minutě domácí odvolali brankáře a Kadlec zaslouženě vyrovnal na konečných 3:3.
5.11.B - tým vyválčil zásluhou Hubínka bodSKB - RNL 3:3, 8.kolo | Miroslav LučanV rámci 8.kola krajského přeboru mužů se utkal B-tým mužů SK Kadaň na domácím ledě s favorizovanou HC Roudnice nad Labem. Hosté byli jednoznačnými favority, bez ztráty bodu vévodili tabulce. V prvním utkání kadaňští podlehli na ledě středočechů vysoko 1:10. Do tohoto utkání nastupovali pouze s tím, že nemají co ztratit, pouze překvapit. Od prvních minut hráli zodpovědně a svého soka místy převyšovali. V první třetině branka nepadla. Ve druhé části poslal nadšeně hrající domácí Windisch do vedení. Hosté dvěma góly ve druhé třetině skóre otočili. Kadaňští bojovali a konečnou remízu 3:3 zajistil devět vteřin před koncem Lukáš HUBÍNEK.
6.11.SK Kadaň veze z Olomouce tři bodyOLO - KAD 1:3, 19.kolo | Miroslav Lučan, Martin GahlerK a d a ň - K dalšímu zápasu se vydal kadaňský A - tým na dalekou cestu na Moravu změřit síly s posledním celkem tabulky HC Mora Olomouc. Po domácí víkendové ztrátě odjížděli černožlutí naplno bodovat. Po bezbrankové první třetině poslal do vedení přesilovkovou trefou Spitzer. Když přidal Stehlík druhou branku hostí, taktéž z přesilovky, zdálo se, že si kadaňští výsledek v klidu pohlídají. Jenže přišlo dvojnásobné vyloučení a Zbořil tak udělal ze zápasu drama. Definitivní podobu výsledku dal deset vteřin před sirénou střelou do prázdné branky Pulpán a SK Kadaň si tak z Moravy odváží cenné tři body za vítězství 1:3.
7.11.Zastaví Hübl ústeckou kanonádu?KAD - UNL 6:3, 20.kolo | Macháček JanPo cenné výhře z Olomouce přivítá SK Kadaň třetí celek prvoligové tabulky, HC Slovan Ústečtí Lvi. Pokud si chtějí černožlutí udržet „naději“ na dobré umístění, musí zastavit střeleckou kanonádu ústeckých lvů. O to se především pokusí brankářská jednička extraligového Litvínova Jaroslav Hübl. V reprezentační přestávce, která právě panuje v naší nejvyšší lize, tak Hübl bude moci ukázat své brankářské umění i kadaňským fanouškům. Jardu Hübla budete mít možnost spatřit v dresu SK Kadaň již ve středu 7.listopadu od 18:00 na kadaňské zimní stadionu.
8.11.Do Kadaně se vrátilo štěstí, sebevědomí a dobrá náladaKAD - UNL 6:3, 20.kolo | Martin Gahler, Katka HodkováKadaň – Celek, který stále pomýšlí na extraligu, si z malého hokejového města nečekaně odvezl jednoznačnou porážku. Nejenže Kadaň prolomila prokletí posledních domácích zápasů a po první třetině odešla do kabin jako vedoucí celek, ale navíc si dokázala vedení udržet až do konce zápasu. Přestože se ve třetí třetině černožlutí spíše bránili, dokázali, že umí také vstřelit branku a výsledek takticky ubránit.
10.11.Kadaň hodlá proti Rebelům potvrdit vítězství nad LvyKAD - HBR 3:1, 21.kolo | Jakub CoufalPo senzačním tříbodovém zisku proti ústeckým hokejistům se Kadaňští opět představí v domácím klání. Tentokrát však přivítají soupeře z opačného konce tabulky. HC Rebel Havlíčkův Brod nyní opanovává 13. pozici. Severočeši v prvním utkání na ledě nováčka vyhráli, obdobně by chtěli dopadnout i na domácím ledě. Po historickém vítězství nad regionálním soupeřem a dočasném návratu Jardy Hübla si Kadaň věří. Zda-li se Severočechům podaří zkrotit houževnaté Rebely, bude o něco jasnější v sobotu 11. listopadu od 17:00.
11.11.Kadaň vyhrála potřetí v řaděKAD - HBR 3:1, 21.kolo | Jakub CoufalKadaň vstupovala do utkání s těžkým cílem potvrdit cenné vítězství nad Ústím. Vstup do zápasu se jí nadmíru povedl, vždyť již v 2. mitě zásluhou Polanského vedla 1:0. V prostředním dějství doplatili Severočeši na nemoc letošní sezóny, gól do šatny. Vyrovnání Kadaň nepoložilo a hned v úvodu poslední části se opět ujala vedení díky pohotovému Metličkovi. Když stejný hráč přidal ještě třetí branku domácích, bylo o utkání rozhodnuto. Kadaň potřetí za sebou zvítězila, dnes poměrem 3:1.
12.11.B - tým rozstřílel VarnsdorfSKB - VAR 17:1, 10.kolo | Miroslav LučanPo sobotním boji v Litoměřicích nastoupil kadaňský B-tým mužů na domácím ledě proti poslednímu týmu tabulky HC Varnsdorf. Soupeř byl velice slabý, domácí byli od prvních minut jednoznačně lepší. Dlouho se však trápili a nemohli vstřelit branku. To se povedlo až při signalizovaném vyloučení hostujícího hráče v posledních minutách úvodní části. Ve druhé třetině se již střelecky začalo dařit a před druhou třetinou svítilo na ukazateli skoŕe 6:1 ve prospěch domácích. V poslední části varnsdorfští odpadli zcela fyzicky a domácím se podařilo nasázet dalších jedenáct branek. Utkání tak skončilo jednoznačným vítězstvím 17:1.
13.11.Poradí si A mužstvo i s Energetiky ?HKR - KAD 4:1, 22.kolo | Miroslav LučanK dalšímu velmi těžkému utkání zajíždí A-tým SK Kadaň na led do východních Čech, kde se utká s HC VČE Hradec Králové. Domácí nebudou jednoduchým soupeřem, ale mužstvo trenéra Setikovského již několikrát dokázalo, že hokej hrát umí a dokáže potrápit i dokonce přehrát kohokoli. Ve čtyřech utkáních bodovali a v posledních třech dokonce neztratili ani bod. Energetici v posledním zápase neuspěli na ledě Ústeckých lvů, doma tedy nebudou chtít ztratit. Jak dramatický souboj dopadne se dozvíme ve středu 15.11.2006 od 18:00 hodin.
15.11.Slipčenko nemocen, šanci dostane ŠtelmachHKR - KAD 4:1, 22.kolo | Miroslav LučanK zápasu u prvního týmu tabulky HC VČE Hradec Králové neodcestoval první brankář týmu Robert Slipčenko, jenž se potýká s virovým onemocněním. Jako jednička odcestoval Antonín Štelmach 3.1.1986, který si tak odbude svůj prvoligový křest rovnou proti nejlepšímu týmu ligy, tak jako v 9.kole Rudolf Tichý, který mu dnes bude krýt záda. SK Kadaň tak má v první lize nejmladší brankářskou dvojici.
15.11.Posila pro play-off - Kamil Jarina!Miroslav LučanA je to tady ! „A“ – mužstvo posiluje o dalšího skvělého brankáře. Nejčerstvější posilou se dnes krátce po poledni stal Kamil Jarina. Do plného tréninku se zapojí zítra dopoledne, zápasovou zátěž okusí, ale nejpravděpodobněji až ve středu 22.11.2006 v utkání v Havířově. Trenér Jindřich Setikovský bude mít z čeho vybírat, o brankářskou jedničku se nejspíše poperou právě Kamil Jarina s Robertem Slipčenkem. Na svou další šanci budou čekat junioři Rudolf Tichý a Antonín Štelmach. Při troše štěstí by se mohl ještě do kadaňské branky vrátit a týmu vypomoci i miláček kadaňského publika Jaroslav Hübl. Zdá se, že „problém“ s gólmanem by mohl být vyřešen. Mužstvo je po třech vítězstvích za sebou dobře naladěno a nová akvizice v týmu jen prospěje.
15.11.Vynikající Štelmach porážce nezabránilHKR - KAD 4:1, 22.kolo | Miroslav LučanNa ledě vedoucího týmu tabulky dlouho kadaňští borci vzdorovali. První branky se diváci dočkali až ve 36.minutě, kdy Roubík prostřelil vynikajícího Štelmacha v brance. Druhou branku vsítil Volráb při přesilové hře jen o dvě minuty později a vnesl tak domácím klid na hokejky. Ve 47.minutě Radek Krpenský vykřesal černožlutým naději a snížil na rozdíl jedné branky. Jenže kadaňští opět doplatili na nedisciplinovanost a rozhodující branku vstřelil Domin opět při přesilové hře. Tentýž hráč ještě čtyři minuty před koncem při zoufalé snaze hostí upravil skóre na 4:1 ve prospěch domácích. Po čtvrté za sebou tak Severočeši zvítězit nedokázali.
17.11.Kadaň přivítá svého souseda z tabulkyKAD - BER 3:2, 23.kolo | Katka HodkováKadaň - V sobotu 18. listopadu sehrají Severočeši už dvanáctý domácí zápas. Od 17:00 přivítají HC Beroun. Medvědi jsou v tabulce na devátém místě, se šestadvaceti body jsou jen o krůček za osmou Kadaní. Souboj tak může být hodně vyrovnaný a to i přesto, že si Beroun 11. listopadu přivezl ze zápasu v poslední Olomouci devítigólový výprask a ve středu 15. listopadu doma těsně podlehl ústeckým Lvům 1:2.
18.11.Ladislav Kubát novým trenérem dorostuMiroslav LučanV týdnu se v šatně dorostu představil nový trenér Ladislav Kubát, který ve funkci hlavního trenéra nahradil Františka Lukeše. Novým asistentem trenéra se stal Milan Novotný. Jako vedoucí zůstává u mužstva Petr Jáchym. Svůj tým poprvé povede v pátečním duelu s KLH Chomutov.
18.11.Mládežnický hokejMiroslav LučanV pátečních zápasech uspěli kadaňští mládežníci jen na polovic. Junioři smolně prohráli 2:4 na Kladně, ale dorost pod vedením nového kouče pana Ladislava Kubáta, který vystřídal ve funkci Františka Lukeše dokázal zvítězit doma na kláštereckém zimním stadionu nad druhým celkem tabulky KLH Chomutov poměrem 3:2.
18.11.A-tým udolal Berounské MedvědyKAD - BER 3:2, 23.kolo | Miroslav LučanV sobotní podvečer přivítalo A-mužstvo SK Kadaň souseda z tabulky, devátý HC Beroun. Dalo by se říct, že se hrálo o šest bodů. Případným vítězstvím by kadaňští odskočili svým soupeřům. Utkání začalo opatrně, dlouho oběma týmům trvalo, než se dostali do správného varu. V osmé minutě poslal Vlček Středočechy šťastně do vedení. Ve třinácté minutě v signalizované početní výhodě vyrovnal Staněk. Ve druhé části se hrál o něco lepší hokej a v přesilovce poslal Hlavatý Kadaň do vedení. V poslední části iniciativu převzali hosté, domácí začali hodně bránit a to se vymstilo. Klaus si nikým neatakovaný najel přímo před Slipčenka a vyrovnal. Hosté měli několik dalších dobrých příležitostí, ale Slipčenko zachraňoval. Pět minut před koncem hosté dvakrát vyhodili puk mimo hrací plochu a nabídli tak kadaňským přesilovku pěti proti třem, kterou využil Hlubuček a zajistil tak domácím veledůležité tři body za vítězství 3:2.