V listopadu 2008 vyšly tyto články:

12>>
1.11.Výsledky mládeže 24.10. - 28.10.2008Miroslav LučanO víkendu pokračovaly mistrovské zápasy mládeže, ve kterých se kadaňským příliš nedařilo. Čtvrťáci prohráli s Mostem, pětka jej ale dokázala jasně přehrát. Šestka se sedmičkou nestačili v Ústí nad Labem. Doma si se stejným celkem nedokázala poradit ani osmička s devítkou. Čest kadaňskému hokeji tak zachraňoval dorost, který v pátek vysoko vyhrál v Praze s Hvězdou a v neděli doma porazil rezervu plzeňského Lasselsbergeru. Střelcem víkendu se JAROSLAV KULICH z páté třídy za 5 branek.
3.11.Výsledky mládeže 31.10. - 2.11.2008Miroslav LučanO prvním listopadovém víkendu kadaňští mládežníci sehráli zajímavé zápasy s ještě zajímavějšími výsledky. Čtvrťáci o gól prohráli v Ústí nad Labem, kde páťáci vysko vyhráli. Šestka inkasovala desítku v Litoměřicích, kde ovšem sedmička zaválela a konto domácích zatížila šestnácti brankami. Osmáci rozstříleli doma Litoměřice, devítka však se stejným soupeřem po brankové přestřelce pouze remizovala. Dorost vyhrál oba víkendové zápasy, v pátek o gól zvítězil v Letňanech a v neděli doma rozstřílel díky výborné třetí třetině ještě loni extraligové Ústí nad Labem. Střelcem víkendu se stal MARTIN STRUNZ ze sedmé třídy, když soupeřovu branku trefil celkem 5x.
3.11.Béčko vyhrálo v Ostrově a jednoznačně vede tabulkuOST - SKB 6:11, 6.kolo | Miroslav LučanB-tým SK Kadaň zajížděl jako lídr soutěže do nedalekého Ostrova nad Ohří, změřit síly s domácí HC Matonni. Po celé utkání byli kadaňští lepší a s chutí si zastříleli. Hattrickem se blýskl obránce Miroslav Strunz. Černožlutí si tak vítězstvím 6:11 upevnili první příčku tabulky krajského přeboru.
4.11.Všechno rozhodla 1. třetina, pak už bylo jasnoPetr Živný, Miroslav LučanPo nevydařeném utkání s KLH Chomutov jsme v útrobách stadionu požádali o krátký rozhovor. Nikomu do řeči příliš nebylo, ale nakonec jsme byli úspěšní. Brankář ERIK ŠTĚRBA nastoupil do branky od začátku druhé třetiny za jasného stavu, nejen o tom jak se mu chytalo se dočtete dále ...
4.11.Kadaň míří k nejlépe bránícímu celku soutěžeVRC - KAD 5:3, 20.kolo | Jakub CoufalPo sérii 3 porážek odjíždí Kadaň na návštěvu do Krkonoš na led Vrchlabí. Kadaňští nebudou mít vůbec lehkou úlohu. I když se jim v nedávné době na cizích kluzištích poměrně dařilo, tentokráte zajíždí prakticky k spoluvedoucímu celku ligy, který se pyšní jednou z nejlepších obran a sérií 6 výher. Přesto černožlutí určitě nesloží zbraně předem a pokusí se porvat o každý bod. Zda Kadaň dokáže zaskočit favorita, bude více jasné ve středu 5. listopadu od 18:00 na ledě Vrchlabí.
5.11.Z Krkonoš bez boduVRC - KAD 5:3, 20.kolo | Patrik HuberPo ostudné domácí porážce A-tým SK Kadaň věřil v zisk nějakého bodu na ledě HC Vrchlabí. Trenéři udělali drobné změny v sestavě. Po vyrovnané první třetině, kdy se hodně ukazovali BALÁZS se Šípem to vypadalo nadějně. Jenže zdání klame, ve druhé části domácí odskočili o dvě branky, na to už kadaňští zareagovat nedokázali. ŠÍP ještě stačil snížit, vrchlabští však bez problému hlídali náskok. V poslední minutě KLOZ kosmeticky upravil skóre na konečných 5:3.
7.11.A-tým trápí marodkaKAD - HAV 5:1, 21.kolo | Miroslav LučanPřed dalším kolem 1.hokejové ligy nemají domácí trenéři příliš důvodů k úsměvu. Kadaňský A-tým trápí velká marodka a proti havířovským Panterům nastoupí v hodně kombinované sestavě. Kadaňská marodka se rozšířila na 5 hráčů. Ladislav Boušek laboruje s nataženými kolenními vazy, Petr Derfler a Patrik Fink berou antibiotika, Petr Freiberg má natržený úpon, Dominik Kramár má zlomené zápěstní kůstky. Do utkíní se nezapojí ani Marek Indra, který je na srazu reprezentační dvacítky. Poprvé si 1.ligu vyzkouší útočník MARTIN HARTMAN, kadaňský odchovanec, který nyní hájí barvy Klášterce a juniorský obránce JAN RUTTA (1990). Do hry se po dlouhé době zapojí i miláček kadaňského publika TOMÁŠ POLANSKÝ.
7.11.Panteři přilétají se snahou využít domácí kletby Kadaně.KAD - HAV 5:1, 21.kolo | Jakub CoufalPo 4 prohrách v řadě se Kadaň pokusí navázat na první vzájemný duel s Havířovem, kde vyhrála v prodloužení. Panteři v poslední době zažívali také krizi, ze které se v posledních kolech již začali dostávat. Severočeši nastoupí k domácímu utkání v dosti obměněné sestavě, neboť je trápí rozšířená marodka v týmu. V improvizovaném složení se tak musí Kadaň snažit prolomit trvalé prokletí domácích zápasů. Zápas proti dravým šelmám je na programu v sobotu 8. listopadu od 17:00 v Kadani.
7.11.Béčko přivítá HC LOVOSICESKB - LOV 7:1, 7.kolo | Miroslav LučanKadaňský B-tým si vede v krajském přeboru více než znamenitě. Po pěti odehraných zápasech, z toho čtyři na ledě soupeře mají na kontě 15 bodů a s velkým náskokem sídlí na první příčce tabulky. Na druhém místě za ním je s deseti body tým HC Lovosice, který na kadaňský zimní stadion dorazí v neděli 9.11.208. Přijďte podpořit kadaňský tým a shlédnou velmi zajímavé utkání. Úvodní buly bude vhozeno v 17:00 hodin.
8.11.Domácí kletba prolomena, Kadaň zničila Pantery poměrem 5:1!KAD - HAV 5:1, 21.kolo | Martin Gahler, Jakub CoufalPo prvním vzájemném utkání na ledě Havířova, kde Severočeši vyválčili 2 body, přišel další duel s Pantery, tentokráte na severu Čech. Kadaňští byli od úvodních minut aktivnějším celkem, což dnes potvrdili i počtem vstřelených branek. Pantery často srážela vlastní nedisciplinovanost a střelecká lekce z produktivity Kadaňských. Za vyzdvihnutí určitě patří výkon dvojice Valský se Šípem, kteří sehráli vynikající klání. Z jejich mnoha povedených akcí dnes padla nejedna branka. Kadaň se po atraktivním výkonu dočkala dlouho očekávaného prolomení kletby domácích zápasů a přesvědčivě vyhrála nad Havířovem 5:1.
10.11.Mužstvo má na to, aby se pohybovalo kolem šestého místaPetr Živný, Miroslav LučanPo vydařeném utkání s Havířovem, kdy kadaňští po dlouhé době doma naplno bodovali, jsme požádali o rozhovor. V kabině panovala velmi dobrá nálada. Na pár slov přišel TOMÁŠ POLANSKÝ, který po dlouhé době oblékl dres SK Kadaň, navíc po dlouhé absenci z důvodu zranění. Více se dočtete .....
10.11.Béčko jasně přehrálo LovosiceSKB - LOV 7:1, 7.kolo | Miroslav LučanV utkání 7.kola krajského přeboru B-tým SK Kadaň hostil na svém ledě druhý celek tabulky HC Lovosice. Od prvních okamžiků vládlo ledu jedno mužstvo, černožlutí domácí. Hosté jakoby se báli. Domácí hnáni mohutně povzbuzujícími diváky byli jasně lepší, bohužel však nebyli schopni dopravit puk do sítě. Hra se změnila ve festival neproměněných šancí. Vše se otočilo až v poslední třetině, kdy hostující brankář inkasoval další čtyři branky. Kadaňští bez problému zvítězili v poměru 7:1. Dvě branky vsítil BARTÓK.
10.11.Výsledky mládeže 7.11. - 9.11.2008Miroslav LučanV dalším kole mládežnických kategorií se kadaňským zástupcům velmi dařilo. Čtyřka s pětkou porazili Teplice, šesťáci a sedmáci Klášterec nad Ohří. Osmička zvítězila v dohrávce na chomutovském ledě, kde ale devítka prohrála. V regulérním hracím kole obě mužstva vyhrála v Klášterci. Dorost měl uplynulý víkend reprezentační přestávku, sehrál však přípravný zápas na ledě HC Hvězda Praha, kde však zvítězit nedokázal. Střelcem kola se stali hned čtyři hráči, ze čtvrté třídy KRYŠTOF BODNÁR, sedmáci MARTIN STRUNZ a PEPAN RÁC a z osmé třídy KLÁRA CHMELOVÁ. Všichni shodně zatížili konta brankářů celkem 3 přesnými zásahy.
11.11.V Jihlavě se odehraje tvrdá bitva o každý bodJIH - KAD 5:2, 22.kolo | Jakub CoufalCelek, který dokáže zvládat vyrovnané zápasy i překvapivé obraty. Přesně k takovému týmu zajíždí Kadaňští na vizitu. Severočeši se po dlouhé době dočkali domácího triumfu a dobrou náladu budou chtít potvrdit také na ledě Jihlavy. Hráči Dukly se drží na 7. místě tabulky a rozhodně nebudou chtít připustit jakoukoliv ztrátu domácích bodů. Kadaň má naopak ambice stoupat vzhůru, proto se musí snažit o co nejlepší výsledek ve středu 12. listopadu od 17:30 v Jihlavě.
13.11.Z Horáckého stadionu bez boduJIH - KAD 5:2, 22.kolo | Pavel Zeman, Martin Doucha, Miroslav LučanK utkání 22.kola zajížděli hráči SK Kadaň na Vysočinu, změřit síly s HC Dukla Jihlava. Utkání bylo zpočátku vyrovnané, hrálo se ze zabezpečené obrany, přesně tak, jak se očekávalo. První třetina skončila bez branek. Ve druhé části se domácím povedlo vsítit branku a od té doby bylo na ledě jedno mužstvo - jihlavští. Severočeši podali nejhorší výkon na ledě soupeře v tomto ročníků. Dukla si tak zaslouženě připsala tři body za vítězství 5:2.
14.11.Béčko přivítá HC Cheb 2001SKB - CHE 5:4, 8.kolo | Miroslav LučanMinulou neděli úspěšně B-tým
14.11.Medvědi hodlají v Kadani pořádně kousatKAD - BER 1:3, 23.kolo | Jakub CoufalStřet tradičních soupeřů v bojích o play-off. Ani 2. vzájemný zápas s Berounem nebude znamenat výjimku. Oba celky se v tabulkovém srovnání liší pouze jedinou příčkou a jediným bodem. Kadaň tak bude mít jedinečnou šanci dostat se před svého soka v přímém souboji. Ačkoliv Severočeši zlomili kletbu domácích utkání, nečeká je vůbec lehká situace. Medvědi dostávají svému jménu a v posledních kolech s vervou vyceňují ostré drápy a zuby. Souboj tabulkových kolegů začíná v sobotu 15. listopadu od 17:00 v Kadani.
15.11.Trpělivost přinesla Berounu výhruKAD - BER 1:3, 23.kolo | Jindřich PolednaK a d a ň - Pouhých dvacet minut stačilo berounským Medvědům k zisku tří bodů. Kadaň se sice v první třetině ujala vedení, ale víc branek vyprodukovat nedokázala. Beroun vyškolil severočechy ve využívání přesilovek, v poslední části hry využil dvě, nakonec přidal gól při hře Kadaně bez brankáře. Bezzubá Kadaň tak opět lacino odevzdala body a sleduje, jak se nepříjemně rychle blíží ke dnu tabulky.
16.11.Porubě patří chvost tabulky, přesto se nevzdává bez bojePOR - KAD 6:3, 24.kolo | Jakub CoufalNa druhý konec republiky k celku, kterému se v poslední době příliš nevede, zajíždí Kadaň krátce po smolné domácí prohře s Berounem. Aktuálně poslední tým tabulky se nutně potřebuje odrazit ode dna, čemuž by měla posloužit právě Kadaň. Hokejisté Ostravy, pokud chtějí do budoucna živit naději na play-off, musí v domácím zápase bezpodmínečně bodovat. Situaci však mít lehkou nebudou. Severočeši už několikrát ukázali, že na cizích kluzištích se často prohánějí bez pomyslných okovů, které je svazují na domácím ledě. V zápase s Porubou tak Kadaň může napravit dojem z pokaženého posledního klání. Šance na zisk plného počtu bodů začíná v pondělí 17. listopadu od 17:00 v Ostravě.
17.11.Změna stráží. Poruba se střídá na chvostu s Kadaní!POR - KAD 6:3, 24.kolo | Gabriela Juříková, Jakub CoufalK a d a ň - S cílem navázat na nedávné venkovní úspěchy a zapomenout na domácí zklámání zajížděla Kadaň na dalekou cestu do Ostravy. Celek Poruby okupoval před zápasem poslední příčku tabulky a nutně se podřeboval odrazit pomocí plného bodového zisku. Vytyčeného cíle se domácí začali držet dokonale, už ve 3. minutě vedli. Kadaňští do konce třetiny sice srovnali krok, ale poté přišla série branek Ostravy. Za stavu 4:1 pro domácí zkusili hosté hru bez brankáře a málem mohli vyrovnat. Obrovský závar chvilku před koncem za stavu 4:3 ukončili Porubští navýšením do prázdné branky na konečných 6:3. Kadaň tak odjíždí bez bodu a s pocitem propadu v tabulce téměř na dno tabulky.