V listopadu 2012 vyšly tyto články:

12>>
29.11.Věřím v tvrdou a poctivou práciJindřich PolednaKadaň skončila po polovině základní části na páté příčce, v což po 9.kole, kdy se krčila na posledním místě, nečekal asi nikdo. Po příchodu trenéra Čelanského se tým neuvěřitelně zvedl a v sobotu bude bojovat v přímém souboji o čtvrtou příčku v Třebíči. Právě Jiřího Čelanského jsme požádali o zhodnocení své dosavadní práce u týmu.
29.11.Kadaň svede v sobotu s Třebíčí boj o čtvrté místo. Uspěje?TRE - KAD 3:4, 27.kolo | Marcel HollPo úspěšném vystoupení v Jihlavě, přichází na řadu zápas s dalším celkem z Vysočiny - SK HS Třebíč. Horácká Slavia má o bod více než naši hokejisté, tudíž do zápasu vstupuje jako výše postavený celek. To se ale může po zápase změnit, pokud Kadaň vyhraje se svého soka přeskočí a posune už na 4.místo prvoligové tabulky.
28.11.Kadaň vyhrála v Jihlavě 3:1 a posunula se na páté místoJIH - KAD 1:3, 26.kolo | Jindřich PolednaÚvodní branku zápasu vstřelila Kadaň, když protiútok 2 na 1 využil Milan Procházka po Charouskově přihrávce. Domácí vyrovnali hned na začátku prostřední části, když Malec šťastně tečoval před výborně chytajícím Hanuljakem. Radost na stranu Kadaně vrátil po dorážce Nikola Gajovský ve 47.minutě. A protože v poslední minutě vstřelil gól do prázdné branky Petr Jíra, získala Kadaň na Vysočině důležité tři body a po polovině základní části se vyhřívá na pátém méstě prvoligové tabulky.
27.11.Vybojuje Kadaň body v Jihlavě?JIH - KAD 1:3, 26.kolo | Jiří NovotnýVe středu kadaňští hokejisté zamíří na Vysočinu, konkrétně na led jihlavské Dukly. Jihlava se nachází na 5. příčce, Kadaň, která má stejně bodů je o stupínek níže. Toto utkání tedy bude přímou bitvou o pátou pozici, v případě neúspěchu Třebíče by Kadaň mohla povyskočit dokonce na místo čtvrté ! Oba soupeři se letos již potkali, první vzájemné měření sil se hrálo v Kadani a domácí dokázali Jihlavu porazit 2:0. Podaří se naším bojovníkům vyhrát také v Jihlavě a prodloužit tak báječnou šňůru 7 zápasů bez porážky, nebo nám Dukla oplatí porážku z kadaňského kluziště?
26.11.HC Vienna Capitals - odměna pro kadaňské hráčeJindřich PolednaPartnerský tým Piráti Chomutov odehraje v úterý večer svůj poslední zápas v Evropském poháru. Jejich soupeřem bude tým z hlavního města - HC Vienna Capitals. Piráti momentálně řeší herní krizi, kterou odnesl vyhazovem trenér Jiří Doležal, a tak dostanou šanci představit se na evropské hokejové scéně i někteří hráči Sportovního Klubu.
24.11.MD: Přestřelka na severu ČechKAD - UNL 6:9, 14.kolo | Stanislav JiskraZačátek zápasu se posunul o 20 minut z důvodu rozhodčích, kteří na zápas vůbec nedorazili. Domácímu týmu se však podařilo narychlo sehnat náhradní rozhodčí, jmenovitě Lukáš Hrubý jako hlavní rozhodčí a na čarách mu asistovali Lukáš Pichlík a Richard Sukovič. Zápas se tak nemusel odložit. První třetina byla pod taktovkou hostů z Ústí, kteří vedli 3:0. V druhé třetině hosté navýšili svůj náskok dokonce na 5:0, ale domácí celek dokázal snížit na 3:5. O několik minut později hosté přidali šestou branku. Do třetí třetiny domácí přímo vlétli, když dvěma góly snížili na 5:6. Hosté ovšem svojí bojovností vsítili sedmý gól, na který Kadaň odpověděla svým šestým zásahem – 6:7. Slovan ke konci zápasu přidal další dvě branky. Zápas tedy vyhrál tým z krajského města 6:9
24.11.Kadaň porazila Hradec Králové 2:0 a připisuje si další výhruKAD - HKR 2:0, 25.kolo | Marcel Holl, Stanislav Jiskra, Filip De BolleKadaň vyhrála i druhé domácí utkání v tomto týdnu. O jediné dvě branky zápasu se postaral domácí útočník s číslem 24 - Filip Seman. Kromě něho byl hvězdou zápasu také domácí brankář Hanuljak, který vychytal další nulu.
24.11.Martin Hosták: S výsledkem a výkonem nemůžeme být spokojeniMarcel HollHradec Králové si další tři body do tabulky nepřipíše. Bezprostředně po skončení utkání hovořil rozladěný hostující kouč Martin Hosták. „Nejsme spokojení, přijeli jsme sem získat body,“ konstatoval kouč královéhradeckého výběru. Ten nebyl spokojen především s tím, že se jeho svěřencům nepodařilo ani jednou skórovat.
23.11.V sobotu dorazí na kadaňský led Královští Lvi z Hradce Králové. Udrží si Kadaň vítěznou sérii?KAD - HKR 2:0, 25.kolo | Marcel HollSobotní zápase se ponese ve znamení dalšího domácího zápasu. Na horký kadaňský led zavítají Královští Lvi z Hradce Králové. Domácí celek bude chtít v tomto zápase prodloužit vítěznou sérii a upevnit si minimálně šestou pozici, na kterou dotírají pravě Lvi. Ve středečním zápase porazila Kadaň v infarktovém duelu Benátky nad Jizerou. Hradec Králové ve středu porazil na svém ledě jihočeský Písek.
22.11.VIDEO: Ohlasy po zápase s Benátkami n/JKAD - BNJ 4:3, 24.kolo | Marcel HollPo včerejším vítězném zápase proti Benátkám n/J jsme vyzpovídali asistenty trenérů obou celků. Za domácí to byl Zdeněk Skořepa a za hosty Luděk Škaloud. Mezi hráči jsme vybírali pouze na domácí straně barikády. O své pocity po vítězném zápase se s námi podělili Roman Prošek, Martin Mazanec a střelec rozhodující trefy Nikola Gajovský. Jak zúčastnění odpovídali se dozvíte v přiložených videích.
21.11.Kadaň porazila Benátky po tuhém boji 4:3 KAD - BNJ 4:3, 24.kolo | Jindřich Poledna,Filip De BollePo bezbrankové první třetině padly první góly až v prostřední části. Domácí tým využil dvě po sobě jdoucí přesilové hry a po brankách Jaroslava Hafenrichtera a Nikoly Gajovského vedla Kadaň 2:0. Jenže hostující celek Benátek ještě do konce třetiny snížil Štichem a hned začátkem třetí třetiny srovnal na 2:2 Jonák. Vedení na domácí stranu strhl ve 48.minutě Karel Ton. Jenže hosté vyrovnali chvíli před koncem třetí části po chybě brankáře Hanuljaka na 3:3. Jenže domácí zabrali a v poslední minutě rozhodli o tom, že všechny body zůstanou na severu Čech. Důležitý zásah si zapsal do statistik Nikola Gajovský.
20.11.Uspějeme také proti Benátkám ?KAD - BNJ 4:3, 24.kolo | Jiří NovotnýTuto středu na našem ledě přivítáme soupeře z Benátek nad Jizerou. První letošní vzájemné měření sil proběhlo v 11. kole u Jizery. Tento zápas byl premiérou trenéra Jiřího Čelanského, který přebíral tým na chvostu tabulky. Přestože Kadaň nebyla v tomto zápase favoritem, dokázala vyhrát vysoko 1:6 a začala stoupat vzhůru. Kadaň je před tímto zápasem na skvělém 6. místě a v minulých pěti utkáních neokusila hořkost porážky. Náš soupeř, který má v tabulce o pět bodů méně, drží sérii tří výher v řadě.
17.11.Kadaň se dál veze na vítězné vlně, dnes získala tři body v ŠumperkuSUM - KAD 5:7, 23.kolo | Marcel HollSportovní klub zaznamenal další vítězství. Tentokráte Kadaň zvítězila na ledě Draků ze Šumperka poměrem 7:5. První třetina Kadani vůbec nevyšla, dostala čtyři branky a sama dala pouze jedinou. O tu se postaral v 11. minutě Petr Mainer. Naopak druhá perioda se hostujícím hráčům povedla. Díky čtyřem přesným střelám skóre otočili. K obratu zavelel ve 25. minutě Karel Ton. Poté během necelých deseti minut skórovali Petr Mainer (druhý gól v zápase), obránce Jakub Trefný a obrat dokonal Jaroslav Hafenrichter. Pět minut před koncem utkání odskočila Kadaň do vedení už o dvě branky. Po nádherné přihrávce od Petra Mainera se prosadil Bronislav Andres. Šumperští Draci necelé dvě minuty před koncem snižili, ale při následné power – play zajistil tři body pro Kadaň Filip Seman.
17.11.Hráli jsme svoji hru, prozrazuje tajemství úspěchu ROMAN CHLOUBASUM - KAD 5:7, 23.kolo | Martin SchwarzŠ u m p e r k - Hokejisté Kadaně v rámci dvacátého třetího kola první hokejové ligy zavítali na sever Moravy do Šumperka. Domácí Draci jsou dobře známí svým těžko dobytným zimním stadiónem. Ovšem svěřenci Jiřího Čelanského jako zatím jedni z mála dokázali doma Salith pokořit. Utkání ze strany kadaňských hokejistů zhodnotil jednadvacetiletý útočník Roman Chlouba.
17.11.Tým hrál celých šedesát minut to, co chceme, je spokojený JIŘÍ ČELANSKÝSUM - KAD 5:7, 23.kolo | Martin SchwarzŠ u m p e r k - Další tři body do tabulky si hokejisté Kadaně připsali po vysoké přestřelce v Šumperku 7:5. Po zápase kromě útočníka Romana Chlouby utkání zhodnotil také kadaňský kouč Jiří Čelanský. Řekl bych, že náš tým dnes celých šedesát minut hrál to, co chceme. Domácí v prvních momentech zápasu ukazovali, proč jsou doma letos tak silní a stále doma vyhrávají. Ze začátku nás vyškolili v produktivitě a odražených kotoučích. I za stavu 1:4 jsme však stále věřili, že výsledek můžeme ještě otočit," neváhal dlouho s odpověďmi na otázky.
15.11.Prodlouží Kadaň vítěznou vlnu proti Drakům ze Šumperka ?SUM - KAD 5:7, 23.kolo | Marcel Holl V sobotním zápase zajíždějí hráči Kadaně na led Draků ze Šumperka. Letošní zápas obou celků vyhrála Kadaň s přehledem 7:1. Utkání se odehrálo na ledě Sportovního celku, do zápasu vstupovala Kadaň po odvolání trenéra Jägra. Tým vedl provizorní trenérský štáb ve složení – Gudas, Mikšovic, Skořepa. Této trojici se podařilo mužstvo nabudit k vítězství. Po zápase tým převzal trenér Jiří Čelanský a ten nastartoval posun Kadaně tabulkou.
15.11.MD: Děčín přehrál Kadaň a odvezl si všechny body.KAD - DEC 1:4, 12.kolo | Stanislav JiskraNa promrzlém zimním stadiónu se ve čtvrtek 15.11 od 17:00 hrálo utkání mezi domácí Kadaní a hostujícím Děčínem. Zápas začal lépe pro hosty, které v deváté minutě otevřeli skóre, zásluhou Tomáše Křepelky po první třetině vedli 0:1. Druhá část byla totožná jak ta první. Hned ve druhé minutě vsítil druhý gól Petr Tichajličenko – 0:2. V poslední části se nejdříve za hosty trefil Vojtěch Trmal – 0:3, po té snížil domácí Daniel Šilar – 1:3. Domácí v poslední minutě vyzkoušeli hru bez gólmana, ve které v čase 59:56 inkasovali po čtvrté. Puk si ve středu hřiště přebral Dominik Techl a nekompromisně zakončil – 1:4.
14.11.Roman Prošek přichází vyztužit obrannou linii Kadaně Jindřich Poledna, Marcel HollObránce Roman Prošek příchází na hostování z Karlových Varů, kam má také vyřízené střídavé starty. Pro Romana není angažmá v dresu Kadaně ničím novým. V ročníku 2009-10 nastoupil v 6 zápasech za Sportovní klub, připsal si čtyři kanadské body za 2 branky a 2 přihrávky, k tomu přidal ještě 2 trestné minuty. V minulých sezónách nastupoval pravidelně za Energii v extralize. Kromě toho, jsme ho mohli vídat i na prvoligových kluzištích. V sezóně 2010-11 pomáhal Chomutovu, 2011-12 zase Mostu. Ne jinak tomu bylo i v letošní sezóně, to opět nastoupil za mostecký klub. Nyní se přesouvá do Kadaně.
14.11.Kadaň porazila Litoměřice 2:0, Hanuljak vychytal druhou nulu ve dvou zápasechKAD - LTM 2:0, 22.kolo | Jindřich Poledna, Martin Gahler, Stanislav JiskraDomácí tým měl v 1.třetině sice více ze hry, střelecky se nedokázal prosadit. Na začátku druhé třetiny přežil Sportovní klub více než minutové dvojnásobné oslabení. První domácí radost způsobil ve 38.minutě Jaroslav Hafenrichter v přesilové hře, druhý zářez přidal sekundu před koncem druhého dějství ve vlastním oslabení Filip Seman. V poslední třetině gól nepadl a Kadaň si tak připisuje další důležité 3 body.
13.11.Poradí si Kadaň s nájezdem litoměřických kališníků?KAD - LTM 2:0, 22.kolo | Jiří NovotnýTuto středu přivítáme na domácím ledě HC Stadion Litoměřice. Se Stadionem jsem se letos potkali v 9. kole, kdy Kadaň do Litoměřic zajížděla po domácí prohře s Mostem jako jasný outsider a padla 5:2. Stadion je na šestém místě s 31 body, sedmá Kadaň má o pouhý bod méně. Poslední čtyři zápasy Stadion prohrál, zatímco Kadaň se veze na vítězné vlně se třemi výhrami v řadě.