archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.11.Dalším soupeřem Kadaně bude poslední PísekKAD - PIS 2:3, 18.kolo | Jiří NovotnýPo středeční prohře 2:1 v Mladé Boleslavi, která nadále drží domácí neporazitelnost, se kadaňští hokejisté vrací před domácí publikum. Naším soupeřem bude tým z opačného pólu tabulky, poslední Písek. Ten do sezony vstoupil solidně, po třech kolech měl dvě výhry, poté se ovšem Jihočeši zadrhli a prohráli devětkrát v řadě. Třetí a zatím posledí výhru si připsali v Havlíčkově Brodě před dvěma týdny, od té doby na výhru čekají.
1.11.MD: Domácí nasázeli Roudnici šest branekKAD - RNL 6:3, 9.kolo | Stanislav Jiskra, Vojtěch FrimlVe čtvrtek 1.11 od 17:00 proti sobě nastoupili tyto celky. Celek sportovního klubu a celek Roudnice. Domácí udeřili šestnáct vteřin od úvodního vhazování, DANIEL ŠILAR zakončil bekhendovou střelou – 1:0. O pět minut později domácí udeřili podruhé, konkrétně to byl MARTIN HŘEBÍČEK - 2:0, který proměnil první přesilovou hru. Hosté zásluhou LUKÁŠE VÍTA – 2:1 snížili, ale domácí odpověděli za deset vteřin, JIŘÍ HALUŠKA zamířil přesně - 3:1. V čase 14:16 se k dorážce do prázdné branky dostala ANETA LÉDLOVÁ - 4:1. Druhá třetina patřila hostující Roudnici, když po brankách MATĚJE CHALUPY a ALEKSANDRA MACIBORY byl stav 4:3. Domácí ve třetí třetině přidali další dva góly. Nejdříve podruhé skóroval DANIEL ŠILAR a o 36 sekund později MAREK BERKY – 6:3
3.11.Kadaň prohrála s posledním PískemKAD - PIS 2:3, 18.kolo | Jindřich Poledna, Filip De BollePo bezbrankové první třetině otevřel skóre chvíli po přestávce Jaroslav Hafenrichter. Kadaň byla na koni a mohla díky přesilovkám zvýšit skóre, jenže inkasovala práve v početní výhodě. Písek vyrovnávací branka nakopla a do konce druhé třetiny přidal ještě jednu. Kadaň se trápila v koncovce a na 2:2 vyrovnával až v 54.minutě kapitán Aleš Pavlas v přesilové hře. Do konce 3.třetiny další branka nepadla, a tak šel zápas do prodloužení. Tam využil jihočeský tým přesilovou hru a odváží si z Kadaně 2 cenné body.
4.11.Ohlasy hráčů k zápasu s PískemKAD - PIS 2:3, 18.kolo | Vojtěch Friml, Marcel HollNečekaná prohra postihla kadaňské 3. listopadu proti poslednímu týmu tabulky - Písku. Tým byl zklamán svým výkonem. Sportovní klub získal alespoň jeden bod, který je také důležitý. V tomto článku si přečtete reakce na prohru s Pískem s Petrem Jírou, Martinem Lučkou a Jaroslavem Hafenrichterem.
4.11.Zvedne si Kadaň sebevědomí v Berouně?BER - KAD 2:3, 19.kolo | Jindřich PolednaV pondělí 5.listopadu cestuje Kadaň na led Medvědů do Berouna. Středočeský tým je ještě v horší pozici než Kadaň, která se propadla po domácí prohře s Pískem na 10.příčku tabulky. Předposlední Beroun plně bodoval v posledních 11ti utkáních jen dvakrát. Oba celky touží po vítězství, které by je katapultovalo tabulkou do vyšších pater. Vzájemný zápas však bude především o možném větším sebevědomí a pohodě v kabinách obou týmů.
4.11.Začíná fungovat klubová televize !!RedakceOd zápasu s Pískem začala fungovat klubová televize. Jako prvním počinem této nově vzniklé televize byly videa s ohlasy po prohraném domácím zápase s Pískem. Vyzpovídali jsme trenéra Čelanského, Petra Jíru, Martina Lučku a Jaroslava Hafenrichtera.
4.11.SD: Domácí za 36 vteřin rozhodli zápas a porazili Benátky KAD - BNJ 3:2, 13.kolo | Stanislav JiskraV neděli 4.11 od 14:30 bylo k vidění 13. kolo hokejové ligy. Na domácí led přijely hráči od Jizery. První třetina nenabídla divákům moc koukatelný hokej. Žádný tým si nevypracoval větší šanci, ale domácí se i tak dostali v deváté minutě zásluhou Patrika Haby do vedení 1:0. Druhá perioda byla aktivnější a dala by se nazvat třetinou vyloučení. Více se bruslilo, napadalo a hra vypadala o hodně lépe, ale branka nepadla. Poslední část byla z celého zápasu nejbojovnější a dala by se nazvat třetinou gólovou. Nejprve hosté zásluhou MIROSLAVA ŠÍCHY vyrovnali a o sedm minut později vsítil vedoucí branku benátecký DAVID FEDYMYCZ. Domácí na nic nečekali a otočili stav utkání. O vyrovnání se postaral domácí JAN FENCL a o 36 vteřin později vstřelil vítěznou branku kadaňský JAKUB DIMITROV. Zápas tedy skončil 3:2.
5.11.Kadaň uspěla v BerouněBER - KAD 2:3, 19.kolo | Jindřich PolednaDomácí tým se ujal v první třetině vední, za Kadaň vyrovnával v prostřední části Filip Hanták. Druhou branku Kadaně vsítil Nikola Gajovský. Jenže radost Severočechů netrvala dlouho, domácí vyrovnali za 19 sekund. Protože další branka už nepadla, došlo až na nájezdy. V nich jako jediný překonal brankáře Filip Seman a Kadaň si tak přiváží z Berouna cenné 2 body.
6.11.Hráči SK Kadaň se připojili k akci MOVEMBERMarcel HollSportovní klub Kadaň se stal další klubem, jehož hráči budou v měsíci listopadu nosit knír. Díky tomu se připojí k celosvětové akci Movember. Tato akce poukazuje na riziko rakoviny prostaty. Symbolem kampaně je pánský knír.
6.11.Kadaň se utká s Rebely z Havlíčkova BroduKAD - HBR 8:2, 20.kolo | Jiří NovotnýJiž tuto středu přijede soupeř z Vysočiny, kterým je HC Rebel Havlíčkův Brod. Rebel je před tímto utkání s rovnými třiceti body na slušném šestém místě, Kadaň se nachází s 24 body o tři místa níže. Havlíčkův Brod měl skvělý vstup do sezony, kdy v prvních 8 kolech prohrál pouze jednou, ovšem následujících pět zápasů prohrál, dvakrát dokonce ani nevstřelil branku. V následujících dvou zápasech dokázal opět zvítězit, než přišla série tří proher, kterou utnul v pondělí proti Benátkám.
7.11.Kadaň rozdrtila Havlíčkův Brod 8:2, Filip Seman vsítil hattrickKAD - HBR 8:2, 20.kolo | Jindřich Poledna, Filip De BolleVelmi kuriózní branku viděli diváci na kadaňském zimním stadioně. Domácí tým hrál ve výhodě bez brankáře a vstřelil si vlastní gól! Naštěstí pro Kadaň se do konce prvního dějství trefili do černého Bronislav Andres, Petr Jíra a Filip Seman. Ve druhé třetině se trefil Jiří Charousek a po něm přidal svou druhou dnešní branku Filip Seman. Šestou branku přidal na začátku poslední třetiny Petr Mainer. Svou první regulérní branku vstřelil Havlíčkův Brod až v 53.minutě. Přesilovou hru hostí využil Radek Novotný. Další přesilovou hru, tentokráte kadaňskou využil domácí kapitán Aleš Pavlas. Hřebíček do rakve Havlíčkova Brodu přidal svou třetí trefou v zápase Filip Seman a Kadaň tak vyhrála 8:2.
8.11.VIDEO: Ohlasy ke středečnímu zápasu s Havlíčkovým BrodemKAD - HBR 8:2, 20.kolo | Marcel Holl, Stanislav JiskraK dalším ohlasům naší nově vzniklé televize, jsme si pozvali opět hlavního trenéra Kadaně. K němu jsme přidali ohlasy s havlíčkobrodským útočníkem Lukášem Endálem. Z domácích hráčů se o své postřehy podělili, brankář Miroslav Hanuljak a forvardi Filip Seman a Jiří Charousek.
9.11.V rámci 21. kola Kadaň zajíždí do MostuMST - KAD 0:4, 21.kolo | Jiří NovotnýV sobotu čeká naše hokejisty cesta do nedalekého Mostu. Ten má po dvaceti kolech na kontě 23 bodů a v tabulce je na 12. místě. Kadaň má na deváté příčce pouze o 4 body více. Most se letos nepohybuje na úplném chvostu tabulky, na poslední duo Berouna s Pískem má slušný náskok. Most letos dokázal několikrát překvapit favorizované soupeře. S Kadaní se utkal na začátku října a na našem ledě dokázal zvítězit 3:5. Dokáže Kadaň v sobotu tuto porážku odčinit?
10.11. V Podkrušnohorském derby uspěla Kadaň, v Mostě vyhrála 4:0MST - KAD 0:4, 21.kolo | Marcel HollKadaň si připsala další vítězství, nyní o to sladší, že přišlo v Podkrušnohorském derby. Na mosteckém ledě se střelecky dařilo pouze kadaňským střelcům. Jako první se prosadil v 11.minutě Petr Jíra. Minutu před koncem druhé třetiny zvýšil náskok Sportovního klubu Tomáš Schmidt. V poslední třetině byli lepším klubem hosté z Kadaně. Svůj náskok Kadaň v poslední periodě ještě navýšila, během dvou minutek rozhodly o vítězství branky útočníků Filipa Hantáka a Petra Mainera.
13.11.Poradí si Kadaň s nájezdem litoměřických kališníků?KAD - LTM 2:0, 22.kolo | Jiří NovotnýTuto středu přivítáme na domácím ledě HC Stadion Litoměřice. Se Stadionem jsem se letos potkali v 9. kole, kdy Kadaň do Litoměřic zajížděla po domácí prohře s Mostem jako jasný outsider a padla 5:2. Stadion je na šestém místě s 31 body, sedmá Kadaň má o pouhý bod méně. Poslední čtyři zápasy Stadion prohrál, zatímco Kadaň se veze na vítězné vlně se třemi výhrami v řadě.
14.11.Roman Prošek přichází vyztužit obrannou linii Kadaně Jindřich Poledna, Marcel HollObránce Roman Prošek příchází na hostování z Karlových Varů, kam má také vyřízené střídavé starty. Pro Romana není angažmá v dresu Kadaně ničím novým. V ročníku 2009-10 nastoupil v 6 zápasech za Sportovní klub, připsal si čtyři kanadské body za 2 branky a 2 přihrávky, k tomu přidal ještě 2 trestné minuty. V minulých sezónách nastupoval pravidelně za Energii v extralize. Kromě toho, jsme ho mohli vídat i na prvoligových kluzištích. V sezóně 2010-11 pomáhal Chomutovu, 2011-12 zase Mostu. Ne jinak tomu bylo i v letošní sezóně, to opět nastoupil za mostecký klub. Nyní se přesouvá do Kadaně.
14.11.Kadaň porazila Litoměřice 2:0, Hanuljak vychytal druhou nulu ve dvou zápasechKAD - LTM 2:0, 22.kolo | Jindřich Poledna, Martin Gahler, Stanislav JiskraDomácí tým měl v 1.třetině sice více ze hry, střelecky se nedokázal prosadit. Na začátku druhé třetiny přežil Sportovní klub více než minutové dvojnásobné oslabení. První domácí radost způsobil ve 38.minutě Jaroslav Hafenrichter v přesilové hře, druhý zářez přidal sekundu před koncem druhého dějství ve vlastním oslabení Filip Seman. V poslední třetině gól nepadl a Kadaň si tak připisuje další důležité 3 body.
15.11.Prodlouží Kadaň vítěznou vlnu proti Drakům ze Šumperka ?SUM - KAD 5:7, 23.kolo | Marcel Holl V sobotním zápase zajíždějí hráči Kadaně na led Draků ze Šumperka. Letošní zápas obou celků vyhrála Kadaň s přehledem 7:1. Utkání se odehrálo na ledě Sportovního celku, do zápasu vstupovala Kadaň po odvolání trenéra Jägra. Tým vedl provizorní trenérský štáb ve složení – Gudas, Mikšovic, Skořepa. Této trojici se podařilo mužstvo nabudit k vítězství. Po zápase tým převzal trenér Jiří Čelanský a ten nastartoval posun Kadaně tabulkou.
15.11.MD: Děčín přehrál Kadaň a odvezl si všechny body.KAD - DEC 1:4, 12.kolo | Stanislav JiskraNa promrzlém zimním stadiónu se ve čtvrtek 15.11 od 17:00 hrálo utkání mezi domácí Kadaní a hostujícím Děčínem. Zápas začal lépe pro hosty, které v deváté minutě otevřeli skóre, zásluhou Tomáše Křepelky po první třetině vedli 0:1. Druhá část byla totožná jak ta první. Hned ve druhé minutě vsítil druhý gól Petr Tichajličenko – 0:2. V poslední části se nejdříve za hosty trefil Vojtěch Trmal – 0:3, po té snížil domácí Daniel Šilar – 1:3. Domácí v poslední minutě vyzkoušeli hru bez gólmana, ve které v čase 59:56 inkasovali po čtvrté. Puk si ve středu hřiště přebral Dominik Techl a nekompromisně zakončil – 1:4.
17.11.Kadaň se dál veze na vítězné vlně, dnes získala tři body v ŠumperkuSUM - KAD 5:7, 23.kolo | Marcel HollSportovní klub zaznamenal další vítězství. Tentokráte Kadaň zvítězila na ledě Draků ze Šumperka poměrem 7:5. První třetina Kadani vůbec nevyšla, dostala čtyři branky a sama dala pouze jedinou. O tu se postaral v 11. minutě Petr Mainer. Naopak druhá perioda se hostujícím hráčům povedla. Díky čtyřem přesným střelám skóre otočili. K obratu zavelel ve 25. minutě Karel Ton. Poté během necelých deseti minut skórovali Petr Mainer (druhý gól v zápase), obránce Jakub Trefný a obrat dokonal Jaroslav Hafenrichter. Pět minut před koncem utkání odskočila Kadaň do vedení už o dvě branky. Po nádherné přihrávce od Petra Mainera se prosadil Bronislav Andres. Šumperští Draci necelé dvě minuty před koncem snižili, ale při následné power – play zajistil tři body pro Kadaň Filip Seman.