V prosinci 2005 vyšly tyto články:

12>>
23.12.Krásné Vánoce a hodně štěstí do nového rokuMíša SládkováVedení klubu a redakce SK Kadaň přejí všem partnerům, fanouškům a příznivcům ledního hokeje krásné prožití vánočních svátků, plné radosti a také Ježíška, který se nezapomene zastavit u Vašeho stromečku. Do nového roku mnoho úspěchů, aby každý den byl tím šťastným. Děkujeme za přízeň, kterou jste nám tento rok věnovali a doufáme, že i rok příští bude plný nevšedních hokejových zážitků.
22.12.Utkání bylo v naší režii, soudí Lukáš ZikaKAD - JIH 3:2, 35.kolo | Míša SládkováKadani se podařilo dostat na lopatky jeden z předních týmů zabulky I. ligy. Dukla Jihlava odjela s nepořízenou a Severočeši si po líbivém výkonu ponechali všechny body doma. Do vánoční přestávky tak mohou vstoupit alespoň o trochu klidněji. Jak viděli utkání a představují si cíle po novém roce Lukáš Zika, Milan Vobořil a Michal Oliverius?
21.12.Zasloužené tři body zůstávají v KadaniKAD - JIH 3:2, 35.kolo | Martin Gahler, Míša SládkováJihlava ve středu přijela do Kadaně zcela určitě pro body. Jenže od úmyslu k výhře je někdy těžká cesta, což se ukázalo i v dnešním utkání. Dlouho se hrálo bez gólu. V okamžiku, kdy však padla první branka se odstarovala doslova gólová smršť, se štastným koncem pro domácí. Ti si aktivní hrou vybojovali velmi důležitou výhru, která jim do bojů po svátcích jistě pomůže.
20.12.Padne Dukla opět v Kadani?KAD - JIH 3:2, 35.kolo | Jindřich PolednaNáš poslední soupeř tohoto kalendářního roku svou formu ze začátku sezóny opět hledá. Tento bezesporu kvalitní a silný celek boduje v poslední době především na svém zimním stadioně a venku se mu moc nedaří. Toho by rádi využili hokejisté Kadaně, kteří po posledním nepodařeném domácím utkání hledají především střeleckou pohodu. Rádi by si po výkonech v několika posledních kolech také udobřili publikum. Na osmé místo, zajišťující play-off, si severočeský celek utvořil nepříjemnou propast, kterou překoná pouze s maximálním úsilím a s vypětím všech sil. Utkání začíná ve středu 21. prosince v 18 hodin.
19.12.Kadaň v Ostravě žádné body neuloupilaSAR - KAD 3:1, 34.kolo | Martin Gahler, Jakub CoufalSpravit si chuť po nevydařeném domácím zápase zajížděli kadaňští hokejisté na led nažhavené Sarezy Ostrava. Domácí neponechali nic náhodě, když radost fanouškům připravili již v 11. minutě. O další rozjásání domácího publika se postaral v 35. minutě Baranyk, který druhým gólem Sarezy rozhodl zápas. Snížení v 59. minutě při hře 6 na 5 již Kadaňským nepomohlo. Všechny naděje skončily 13 sekund před koncem, když Sareza přidala pojistku do prázdné branky. Kadaň se tak po prohře 3:1 vrací bez bodového zisku.
18.12.Nelítostný boj sousedů z tabulkySAR - KAD 3:1, 34.kolo | Míša SládkováKadaň v pondělí čeká protivník, který se momentálně nachází na devátém místě a stojí tak černožlutým v cestě nahoru. Sice si týmy mohou díky blízkosti koukat z očí do očí, ale rozdíl mezi nimi je velký. O deset bodů je Sareza před Kadaní. Navíc se Ostravě povedl husarský kousek. V sobotním klání s Kometou si nejen odvezla plný počet bodů, ale ještě soupeři nasázela šest branek. Zápas na ledě týmu z druhého konce republiky začíná v 17:00.
17.12.Boleslav nedala domácím šanciKAD - MBL 0:3, 33.kolo | Jindřich Poledna, Míša SládkováAčkoliv chtěla Kadaň bojovat o další body pro postup do play-off, nedala v zápase proti Mladé Boleslavi ani branku. A protože další tři inkasovala, v každé třetině jednu, odvážejí si středočeši všechny tři body. Kadaňský útok by potřeboval polít živou vodou, už druhý zápas se nepodařilo žádnému hráči vsítit branku. A bez gólů se tři body získat nedají.
17.12.Trio obránců se vrací k boji s Mladou BoleslavíKAD - MBL 0:3, 33.kolo | Míša SládkováZ návštěvy v Kadani si Mladá Boleslav odvezla dárek pod stromeček v podobě tří bodů. Pomohl jim k tomu i fakt, že Severočechům se nedaří proměňovat přesilové hry. "To už je klasika, že neproměňujeme přesilovky," říká Robert Plaček. Utkání navíc předčasně skončilo pro Martina Klause. A že hrát zodpovědně zezadu je základ, ví Radek Hlavatý. Jak viděla utkání tato trojice?
16.12.Bude pokračovat sběr bodů i proti Mladé Boleslavi?KAD - MBL 0:3, 33.kolo | Jakub CoufalKadaň si začíná stále více věřit, dokonce má poprvé v letošní sezóně šanci neprohrát 5 utkání v řadě. Ke splnění tohoto toužebného přání by mohl pomoci i Jaroslav Hübl, jenž pustil za svá záda pouze jediný puk za 4 klání a v posledních dvou navíc odešel s čistým kontem. Pokusit se zkrotit Kadaň přijede Mladá Boleslav, které se venku docela daří. Předvánoční drama začíná na kadaňském stadionu v sobotu 17. prosince v 17:00.
16.12.Kadaňští junioři zvítězili v MostuMST - KAD 4:7, 24.kolo | Miroslav LučanKadaňští junioři zavítali v rámci 24.kola 1.ligy juniorů na led třetího Mostu. V případě vítězství kadaňských juniorů by rozdíl mezi kadaňskými a Mostem byl již sedm bodů. Kadaňští jeli k zápasu velice dobře připraveni a chtěli v utkání zvítězit. Po velice dobrém výkonu se jim to podařilo a zaslouženě zvítězili 4:7 . Nezbývá nic jiného, než všechny fanoušky nejen juniorského hokeje, pozvat na nedělní utkání, kdy na domácím zimním stadionu změří síly junioři Kadaně a Ústí nad Labem. Zápas slibuje zajímavou podívanou, plnou osobních soubojů. Utkají se dva nejlepší týmy ligy. Úvodní buly bude vhozeno ve 14:45 hodin.
14.12.Zápas s Třebíčí provázela střelecká bezmocTRE - KAD 0:0, 32.kolo | Katka HodkováKadaň po třech vítězných utkáních zavítala ve středu na led Horácké Slavie Třebíč. Dvě třetiny se na ledě téměř nic nedělo. Až poslední dvacetiminutvka přinesla útočný hokej. Oba týmy si vypracovaly slibné šance, ale tentokrát zapracovali gólmani Hübl se Šindelářem a díky jejich výkonu si žádná útočná řada ani neškrtla. Kadaň si tak domů odváží jeden bod za bezbrankovou remízu.
13.12.Nažhavená Kadaň hodlá vrátit domácí prohru TřebíčiTRE - KAD 0:0, 32.kolo | Jakub CoufalKadani se konečně začalo dařit i venku, čehož se budou snažit Severočeši využít i v nadcházejícím zápase. Kadaň, nabuzená sérií tří výher, zajíždí opět k venkovnímu střetnutí, tentokrát na led SK Horácké Slávie Třebíč. V posledním vzájemném klání na ledě Kadaně se radovali hosté, proto je jediným cílem severočeských hokejistů přivést co největší počet bodů. Úvodní hvizd utkání zazní ve středu 14. prosince v 18:00 v Třebíči.
12.12.Kadaň se odrazila ze dna a stoupá vzhůruKAD - PRO 3:0, 31.kolo | Katka HodkováPo sérii nezdarů a promarněných utkání hokejisté Kadaně opět nabírají druhý dech. Vítězství nad Kometou Brno vlilo Severočechům novou krev do žil a tři body z Jindřichova Hradce ještě posílily touhu po výhře před domácími fanoušky. V pondělním utkání Kadaň po dlouhé době předvedla svižný hokej prošpikovaný akcí a bojem o každý metr ledu. Skóre otevřel už v první třetině Zdeněk Žák. V dobrém světle se ukázala také nová posila z Chomutova útočník Jaroslav Buchal, který dával druhý gól a byl zároveň s gólmanem Prostějova Janem Pospíšilem vyhlášen nejlepším hráčem celého utkání. V závěru vítězství Kadaně pojistil ještě Kamil Tvrdek a Jarda Hübl se tak může radovat z šesté vychytané nuly v sezóně.
11.12.Jestřábi krouží ve stejných místech jako KadaňKAD - PRO 3:0, 31.kolo | Míša SládkováProstějovští si se Severočechy vzájemně šlapou na paty, protože obě mužstva mají snahu vyhnout se přítomnosti v dolním chvostu tabulky. A jak se říká, dolů to jde mnohem lépe než nahoru, o čemž se již měli možnost přesvědčit. Kdo však z dvojice protivníků dokáže více prokázat svou chuť a odhodlání posunout se o pár příček výše, napoví už pondělní utkání na ledě černožlutých. Utkání začíná v 18:00.
11.12.Junioři si s chutí zastříleliKAD - MBL 7:1, 23.kolo | Miroslav LučanV nedělní mrazivé odpoledne přijeli v rámci 23.kola 1.ligy juniorů na kadaňský zimní stadion hokejisté Mladé Boleslavi. V tuto sezonu to byl již třetí vzájemný zápas. Oba předchozí přesvědčivě vyhráli borci z Kadaně. Na domácím stadionu zvítězili 5:1 a na ledě Středočechů vysoko 12:3. Boleslavští přijeli řádně nabuzeni a chtěli dvě porážky domácím vrátit. To se však nepovedlo, herně domácím stačili pouze v první třetině. Ve druhé a závěrečné třetí části byli kadaňští lepším týmem a zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem 7:1.
10.12.Kadaň veze důležité body od VajgaruJHR - KAD 1:3, 30.kolo | Jindřich PolednaAčkoliv jela Kadaň do Jindřichova Hradce značně oslabena, po středečním zápase v Brně si chtěla přivést opět tři body. Jenže Karlovy Vary si stáhly útočníka Kamila Tvrdka, v obraně chyběli Hranáč s Plačkem. Kadaň tak na začátku utkání střídala je pět beků. V prvním útoku dostal šanci věčně třináctý forvard Švejda. Jenže do vedení se hned v první třetině dostali domácí, Kadaň srovnala až ve třetí části. Svou první branku za Kadaň vsítil Jaroslav Buchal. Po sedmi minutách udělal radost severočeským fanouškům opět Jaroslav Buchal, který vsítil svůj druhý a rozhodující gól Kadaně. V poslední minutě pečetil do prázdné branky ještě Lukáš Zika. Kadaň si tak odváží od Vajgaru veledůležité 3 body.
8.12.Přiveze Kadaň další body z Jindřichova Hradce?JHR - KAD 1:3, 30.kolo | Jakub CoufalPo prvním vítězství venku mají Severočeši na programu další výjezd, tentokrát na led Jindřichova Hradce. Hráči Vajgaru si pomalu začali zvykat, že z jejich stadionu odjíždějí týmy posmutnělé. Kadaň naopak nabuzená posledním vítězstvím nepřijede do Hradce jen odevzdat body. Snaha získat další venkovní úspěch začne v sobotu 10. prosince v 18:00.
7.12.Kadaň vyhrála venku po deseti měsícíchKOM - KAD 0:2, 29.kolo | Roman Zajíček, Martin GahlerKadaň v letošní sezóně poprvé veze z ledu soupeře tři body za zasloužené vítězství nad Kometou Brno! Na ledě soupeře předvedla pěkný hokej prošpikovaný touhou po vítězství. Severočeši vyhráli venku naposledy 14. února 2005, kdy pokořili Chomutov 4:7. Po dlouhých deseti měsících se tak černožlutí zaslouženě radují. Díky střele Kamila Tvrdka a Radka Hlavatého a také díky skvělé práci obrany a brankáře Jardy Hübla Kadaň urvala důležité body a vyhoupla se v tabulce z dvanáctého na 11. místo! Doufejme, že hráči chytili slinu a budou stejně dobře bojovat i v nadcházejícím utkání proti Jindřichově Hradci.
6.12.Prolomí Kadaň trio nezdarů?KOM - KAD 0:2, 29.kolo | Marek MikešHned tři velké výzvy čekají na hokejisty Kadaně v utkání proti HC Kometě Brno. Pět zápasů, více jak čtrnáct měsíců nenašli modrožlutí recept na moravského soupeře. Navíc bezmála měsíc nedokázala Kadaň bodovat a deset měsíců nevyhrála na hřišti soupeře. Zvrátit trio nezdarů se vypraví tým pod vedením Aloise Chlustiny a Václava Nováka do haly Rondo. Úspěšnost mise můžete průběžně sledovat v našem on-line přenosu.
4.12.Junioři vydřeli vítězství nad SokolovemKAD - SOK 4:3, 21.kolo | Miroslav LučanV rámci 21.kola 1.ligy juniorů přijeli s celkem SK Kadaň poměřit své síly hokejisté Sokolova. První zápas na kadaňském ledě zvítězili domácí s přehledem 7:1 a ve druhém zápase na ledě Sokolova vyválčili dva body opět kadaňští za vítězství 2:3. Podle postavení v tabulce to mělo být jednoznačné utkání a jasnými favority byli domácí borci. Jenže opak se stal pravdou. Žádné jednoduché utkání to nebylo. Sokolovští celý zápas vedli. Kadaňským se podařilo vyrovnat pět minut před koncem a vítěznou branku vstřelil Vaněk při přesilové hře tři minuty před závěrečnou sirénou. Dva velmi důležité body tak po velmi vydřeném zápase zůstávají v Kadani za vítězství 4:3.