V prosinci 2018 vyšly tyto články:

12>>
1.12.Trhači nestačili na Frýdek-MístekKAD - FRM 1:8, 30.kolo | Filip De BolleK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k - Hosté byli už od začátku zápasu aktivnější a po první třetině bylo skóre 0:3. DANIEL NOVÁK ve druhé třetině sice vykřesal jiskřičku naděje, ale hosté ještě do přestávky snížili a ve třetí třetině přidali další čtyři branky.
1.12.Daniel Novák: „Musíme začít vyhrávat.“KAD - FRM 1:8, 30.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - V rámci třicátého kola Chance ligy přivítali Trhači na domácím ledě HC Frýdek-Místek. Utkání se pro černožluté nevyvíjelo příliš dobře, jelikož po první periodě prohrávali již o tři branky. Snížit se podařilo Danielu Novákovi, jenž se zároveň stal jediným střelcem Kadaňských. Ve zbytku dvou třetin rysi přidali na své konto dalších pět gólů, a odvezli si tak z Kadaně vítězství za tři body.
4.12.Kadaň podruhé v řadě doma, hostit bude PorubuKAD - POR 3:2, 31.kolo | Stanislav Jiskra, Sabina NovákováK a d a ň / P o r u b a – Ve středu 5. prosince je na programu již jednatřicáté kolo Chance ligy, ve kterém vyzveme Porubu. Trhači se v tomto zápase zapojí do Charitativního týdne, u hlavního vstupu budou připraveny pytle, kam budete moci odevzdat plyšáky, knihy a nepotřebné hračky, které se poté odevzdají do Klokánka. Fanoušci se mimo jiné mohou těšit také na pekelnou návštěvu, na zimní stadion totiž dorazí čert s Mikulášem. Začátek utkání je naplánován na 18:00.
5.12.Trhači porazili Porubu, tři body zůstávají v KadaniKAD - POR 3:2, 31.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / P o r u b a - V rámci jednatřicátého kola Chance ligy vyzvali kadaňští hokejisté soupeře z Poruby. Dva předešlé zápasy vyšli lépe právě hostujícím hráčům, tentokrát si ale Trhači tři body ohlídali a zvítězili rozdílem jedné branky. Za domácí se prosadili Jiří Tupý, Lukáš Klíma a vítězný gól vsítil Jan Holý!
5.12.Jan Holý: „Za šanci v Kadani jsem rád.“VSE - KAD 5:2, 32.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Trhači mají za sebou tříbodové vítězství nad Porubou. Poslední a vítězný gól zaznamenal třiadvacetiletý obránce Jan Holý, který se k Trhačům připojil v polovině října. Na své konto již stačil nasbírat šest kanadských bodů - jednu branku a pět asistencí. Hned tři nahrávky na góly si připsal během jednoho duelu, a to proti Třebíči.
7.12.Vyjádření Petra Klímy ke změnám v kádruStanislav Jiskra, Sabina NovákováK a d a ň - Trhači v poslední době prochází změnami. Kádr opustil nejlepší střelec Lukáš Klíma, o kterého projevila zájem Jihlava. Právě do Dukly následovaly kroky i obránce Jana Holého. Oba se s klubem dohodli na působení do konce sezóny. Do Chomutova se v rámci střídavých startů vydal Kevin Klíma výměnou za obránce Ondřeje Buchtelu. Ke všem bodům se vyjádřil sportovní manažer a trenér Petr Klíma.
7.12.Trhači míří do Vsetína, oloupí ho o tři body?VSE - KAD 5:2, 32.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Na programu je třiadvacátého kolo a s ním i výjezd Trhačů za soupeřem. Tentokrát se černožlutí v sobotu 8. prosince vydají na led VHK ROBE Vsetín. Ten si momentálně podřimuje na pátém místě, avšak pouhé tři body ztrácí na stříbrné Kladno. Kadaň po úspěšném střetnutí s Porubou opustila poslední příčku a znovu se posunula na čtrnácté místo tabulky. Zápas startuje v 17:30.
8.12.Kadaňští se ze Vsetína vrací s porážkouVSE - KAD 5:2, 32.kolo | Sabina NovákováP ř e r o v / K a d a ň - Dvaatřicáté kolo je již minulostí a Trhači se ze Vsetína vrací bez bodu. Již v první periodě Vsetín vsítil dvě branky, na které navázali i následujících dvou dvacetiminutovkách. Za stavu 4:0 pro domácí přišly dva rychlé góly, o které se postarali Roman Chlouba a Petr Maršoun. Na přesné střely stačilo Trhačům v závěrečné části pouhých dvacet vteřin. Na vítězství to však nestačilo a Valaši necelé dvě minuty do konce vstřelili pátou branku.
9.12.Trhače čeká domácí duel s Benátkami n/JizerouKAD - BNJ 4:3, 33.kolo | Stanislav Jiskra, Sabina NovákováK a d a ň / Benátky n/J – V pondělí v rámci 33. Kola Chance ligy přivítáme na svém ledě farmářský tým Liberce. Benátky nad Jizerou mají o dva body více než Kadaň, která se v případě výhry může posunout o příčku výše. Úvodní bule duelu o třinácté místo bude vhozena v 18:00.
9.12.Kadaňský A-tým hlásí (staro)nové posilySabina NovákováK a d a ň - Vzhledem k marodce a odchodům některých hráčů se vedení Kadaně rozhodlo posílit kádr. Do utkání s Benátkami nad Jizerou zasáhnou tři nové posily kadaňského A-týmu. Jedná se o jednoho útočníka a dva obránce. Konkrétně jde o forvarda Matyáše Svobodu a zadáky Karla Šefla a Ondřeje Buchtelu. Pro Matyáše Svobodu se bude jednat o premiéru, další dva jmenovaní to v Kadani dobře znají.
10.12.Kadaň i přes vypjatý závěr zdolala Benátky n/JKAD - BNJ 4:3, 33.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / B e n á t k y n/J - Při příležitosti třiatřicátého kola Trhači vyzvali na domácí půdě HC Benátky nad Jizerou. I přesto, že soupeř jako první otevřel stav utkání, bylo to právě jediné vedení, které v utkání nabyl. Po zbytek večera byli Kadaňští na koni, ze kterého se je snažili Benátečtí shodit ve vypjatém závěru. Trhači si přesto připisují tři body do tabulky a nahrazují Benátky nad Jizerou na třinácté příčce.
10.12.M. Svoboda: „Pokoušel jsem se o co nejlepší výkon.“KAD - BNJ 4:3, 33.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / B e n á t k y n/J - Trhači v souboji s Benátkami nad Jizerou přidali na své konto další tři důležité body. Ty jim mimochodem zaručili i přeskočení soupeře v tabulce. K výhře Kadaně přispěli střelci Matyáš Svoboda, Roman Chlouba, Jakub Trefný a Martin Šťovíček. První ze čtveřice jmenovaných si v rámci své premiéry v Kadani připsal svou první branku za seniorský A-tým.
11.12.Trhači svedou bitvu o body s lídrem tabulkyJIH - KAD 11:1, 34.kolo | Sabina NovákováJ i h l a v a / K a d a ň - Trhače čeká čtyřiatřicáté kolo Chance ligy, v rámci kterého si udělají výlet do Jihlavy. Zatímco Dukla si střeží zlatou příčku tabulky, Trhači se díky výhře nad Benátkami nad Jizerou ze čtrnáctého místa posunuli na třinácté. Avšak i soupeř má za sebou úspěšně odehrané kolo. V Prostějove si vybojoval vítězství 4:2. Start zápasu je naplánován na 17:30.
12.12.Zápas s Jihlavou musel být odloženJIH - KAD 11:1, 34.kolo | Tisková zprávaVzhledem k dopravním komplikacím, které Trhače postihly na cestě do Jihlavy, se po dohodě obou klubů zápas s Duklou odkládá. Náhrada je předběžně naplánovaná na 4. února 2019. O dalším dění či změnách vás budeme včas informovat.
14.12.Kadaň o víkendu vyzve pražskou SlaviiKAD - SLA 2:7, 35.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / S l a v i a - V rámci pětatřicátého kola Chance ligy Trhači na domácí půdě přivítají mužstvo pražské Slavie. Kadaňští si v minulém kole nezahráli, jelikož do Jihlavy nedojeli, a zápas s Duklou tak musel být odložen. Soupeř je však nabuzen, jelikož si vydobyl vítězství nad Prostějovem po čtyřech prohrách. Mimo jiné bude na zimním stadionu před druhou třetinou předán dres na podporu Radka Zelinky zástupci florbalistů FBC DDM Kati Kadaň. Vydražen byl za neuvěřitelných sedmnáct tisíc korun! Úvodní buly bude vhozeno v 17 hodin.
15.12.Trhači nezvládli zápas se SlaviíKAD - SLA 2:7, 35.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Trhači o začátku zápasu tahali za kratší konec a po dvou třetinách svítilo skóre 0:4. Naději vykřesal úvod třetí třetiny, když branky Karla Šefla a Matyáše Svobody snížily na rozdíl dvou branek. Pražané však překvapení nedopustili a třemi brankami v druhé polovině třetí třetiny navýšili skóre na konečných 2:7.
15.12.Předání dresu na podporu Radka ZelinkyRedakceK a d a ň - Dres Trhačů se jmenovkou Zelí, který kadaňský klub věnoval na podporu Radka Zelinky do aukce, byl vydražen a předán majiteli, tedy C-týmu florbalistů FBC DDM Kati Kadaň, v rámci sobotní utkání s HC Slavia Praha.
16.12.Jan Svoboda: „Do Přerova jedeme bojovat o body.“KAD - SLA 2:7, 35.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Trhači mají za sebou již pětatřicáté kolo Chance ligy, v němž přivítali na vlastním ledě pražskou Slavii. Domácí osazenstvo si na trhačskou branku muselo počkat až do třetí části. První ze dvou gólů měl na svědomí Jan Svoboda, který ve správnou chvíli tečoval. O druhou se postaral sice taktéž Svoboda, ale tentokrát Matyáš.
17.12.Trhači míří do dalekého PřerovaPRE - KAD 8:2, 36.kolo | Sabina NovákováP ř e r o v / K a d a ň - Černožluté v rámci šestatřicátého kola Chance ligy vyjedou k dalšímu venkovnímu utkání. Tentokrát je čeká dlouhá cesta do Přerova. Oba kádry v předešlém kole postihly porážky. U soupeře se však jednalo o těsnější skóre a navíc se ziskem jednoho bodu za prohru až v samostatných nájezdech. Klání odstartuje v pondělí 17. prosince v 18 hodin.
17.12.Kadaň na ledě Zubrů neuspěla, vrací se bez boduPRE - KAD 8:2, 36.kolo | Sabina NovákováP ř e r o v / K a d a ň - Trhači mají za sebou neúspěšný výjezd do Přerova. Po první třetině byl náskok domácích Zubrů pouze jednobrankový a Romanu Chloubovi se dokonce v následující třetině podařilo srovnat. Tím však kadaňské góly skončily. Do konce utkání jich Trhači inkasovali dalších šest, a z výjezdu se tak vrací s nulou. HC ZUBR Přerov si připsal vítězství 8:2.