V prosinci 2019 vyšly tyto články:

12>>
31.12.Šťastný nový rok 2020 vám přejí Trhači (video)RedakceK a d a ň - Novoroční oslavy už jsou na spadnutí a Trhači přejí všem fanouškům šťastný nový rok plný pohody, zdraví, lásky i úspěchů, především strávený s nejbližšími. Brzy na viděnou v roce 2020, třeba při příležitosti dalšího domácího střetnutí!
30.12.Kadaň slaví třetí výhru v řadě, na nájezdy porazila SokolovKAD - SOK 2:1, 36.kolo | Jaroslav ŠnoblK a d a ň / S o k o l o v- Domácí Trhači v rámci 7. kola Chance ligy o předkolo přivítali nedaleký Sokolov. Vyrovnaná bitva o předposlední místo musela dojít až na samostatné nájezdy. Jakub Neužil vychytal všechny pokusy a Juri Žolobov jako jediný proměnil. Po dlouhé době se černožlutí dokázali odpoutat ode dna tabulky!
30.12.„Snažil jsem se hrát pro tým,“ říká Jakub PetržilkaKAD - SOK 2:1, 36.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / S o k o l o v - Trhači se po utkání se Sokolovem mohou těšit z osvobození se z poslední příčky. Duel se protáhl až do samostatných nájezdů, ve kterých se jako jediný prosadil ruský forvard Jurij Žolobov. Svůj druhý start v dresu Trhačů si připsal mladoboleslavský mladík Jakub Petržilka.
29.12.Trhači mohou postoupit v tabulce, hrají se SokolovemKAD - SOK 2:1, 36.kolo | Jaroslav ŠnoblK a d a ň - Po dvou vyhraných utkáních se Trhači chystají znovu do akce. Tentokrát přichází na řadu Sokolov a hraje se opravdu o hodně. Pokud totiž černožlutí porazí svého soupeře, tak se poprvé v sezóně posunou v tabulce nahoru. Šesté kolo druhé části Chance ligy začne na zimním stadionu města Kadaně v pondělí 30. 12. od 18:00. Přijďte domácí podpořit a nastolit hezkou atmosféru, bude to potřeba.
27.12.P. Poppel: „Je to úžasné, výhra mě těší.“KAD - UNL 9:4, 34.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / Ú s t í n/L a b e m - Soupis střelců po čtvrtečním duelu s ústeckým Slovanem byl opravdu bohatý. Jedním z nich, který přispěl k devíti přesným trefám, byl i Petr Poppel, který do Kadaně přišel z Hradce Králové. Tento osmnáctiletý forvard si proti Ústí nad Labem připsal svou první trefu v seniorské soutěži a v dresu Trhačů.
27.12.Morong: „Musíme navázat na předchozí dvě utkání.“KAD - UNL 9:4, 34.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / Ú s t í n/L a b e m - Trhači po malé vánoční odmlce vlítli v plné síle do střetnutí s HC Slovan Ústí nad Labem. Ústeckým hokejistům nadělili opožděný vánoční dárek v podobě devíti tref do černého. Matěj Morong, osmnáctiletý reprezentant, se nejen stal prvním střelcem utkání, ale navázal na svůj gólový úspěch v předchozím kole na ledě Prostějova. Připsal si tak druhou přesnou střelu v seniorské soutěži.
26.12.Kadaňští rozstříleli Slovan devíti gólyKAD - UNL 9:4, 34.kolo | Jaroslav ŠnoblK a d a ň / Ú s t í n/L a b e m - Trhači v rámci 4. kola Chance ligy o účast v předkole přivítali na svém ledě krajské město Ústí nad Labem. Derby se proměnilo v gólovou nadílku a domácí rozstříleli svého soupeře devíti brankami!
25.12.Na Štěpána Kadaň přivítá ústecký SlovanKAD - UNL 9:4, 34.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Po krátké vánoční odmlce se o slovo opět hlásí Chance liga. Černožlutí v sobotu dobyli Prostějov a vzestup formy budou chtít potvrdit také před domácím publikem. Soupeřem jim bude odvěký rival z krajského města, Slovan Ústí nad Labem. Úvodní buly padne ve čtvrtek 26.12. v 17:00. Buďte u toho!
24.12.Trhači přejí příjemné svátky a šťastný nový rokKlubK a d a ň - Opět po roce je tu den, na který se všichni tak těšíme. Celý klub SK Trhači Kadaň vám proto přeje příjemné prožit vánočních svátků plné klidu a pohody a šťastný vstup do dalšího roku 2020, hodně štěstí, zdraví a úspěchu!
21.12.Předvánoční duel svedou Trhači na půdě JestřábůPRO - KAD 3:6, 33.kolo | Ladislav Froněk, Sabina NovákováP r o s t ě j o v / K a d a ň - V pořadí třiatřicáté kolo Chance ligy v sobotu 21. prosince přinese poslední střetnutí před Vánoci, a to Jestřábů z Prostějova a kadaňských Trhačů. Zatímco Prostějovští mají za sebou vítězství nad Jihlavou, Trhači smolně ztratili v klání s Benátkami nad Jizerou šanci na bodový zisk. Duel odstartuje na ZS v Prostějově v 17 hodin.
21.12.Trhači si nadělili v Prostějově tři body!PRO - KAD 3:6, 33.kolo | Jiří Novotný (KAD)P r o s t ě j o v / K a d a ň - V posledním duelu před Vánoci se černožlutí vydali na Hanou, kde je čekali prostějovští Jestřábi. Trhači se ujali vedení již v 8. minutě zápasu, a ačkoliv se domácím podařilo srovnat, nakonec šli do kabin s jednogólovým náskokem. To platilo i po druhém dějství, kdy padla na obou stranách jedna branka. V závěrečné periodě ovšem Kadaňští svému soupeři nastříleli tři góly a z Prostějova si tak odváží nadílku v podobě plného bodového zisku.
20.12.J. Wojnar: „Už mi chybí jen jeden vánoční dárek.“KAD - BNJ 2:4, 32.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / B e n á t k y n/J i z e r o u - Trhači v druhém utkání v rámci druhé poloviny Chance ligy přivítali na domácí půdě Benátky nad Jizerou. Jako první šli do vedení Trhači, a to právě díky zásluze Jakuba Wojnara. Zbytek střetnutí však vyšel lépe středočeskému soupeři, který si z kadaňského ledu odvezl tříbodové vítězství.
19.12.Kadaň přišla o vítězství v závěrečné třetiněKAD - BNJ 2:4, 32.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Černožlutí měli výborný vstup do utkání, již v úvodní minutě se po Žolobovově výzvě prosadil Wojnar. Benátkám se ještě před polovinou první třetiny podařilo srovnat, ale Kadaň si ve druhém dějství zásluhou Homera vzala vedení zpátky. Závěrečná perioda ovšem patřila Benátkám. Ty nejprve srovnaly, poté potrestaly Homerovo vyloučení a v závěru už pouze pečetily do prázdné branky.
17.12.Kadaňští reprezentanti se blýskli na turnaji v KanaděJiří Novotný (KAD)K a d a ň / D a w s o n C r e e k - Během reprezentační přestávky na sebe největší pozornost strhnul ruský Channel One Cup, kde si čeští hokejisté vyslechli úryvek kazašské hymny a nakonec skončili na poslední příčce. Dres v národních barvách ovšem přes hlavu přetáhli také hráči výběru do 19 let, kteří se vydali do Kanady na World Junior A Challenge. Svá želízka v ohni měli v zámoří i kadaňští Trhači.
17.12.Kadaň sahala po bodu, nakonec odjela z Jihlavy s prázdnouJIH - KAD 3:2, 31.kolo | Jindřich PolednaJ i h l a v a / K a d a ň - Trhači přijeli do Jihlavy s cílem bodovat a začátek zápasu se jim vydařil. Po ubráněném oslabení se prosmýkl kolem domácích hráčů Denis Zeman, který prostřelil jihlavského brankáře - 0:1. Druhá branka zápasu padla až ve 29.minutě, kdy Dukla srovnala. Domácí tým získal všechny body díky jedenapůlminutovce poslední třetiny, kdy odskočil Trhačům na rozdíl dvou branek. Roman Chlouba sice v 53. minutě snížil na konečných 3:2 pro domácí tým, ale mohlo se prodlužovat, protože 55 vteřin před koncem základní hrací doby zlikvidoval Brož Trhačům tutovku a potvrdil tak zisk tří bodů pro domácí tým.
17.12.Trhači si mohou spravit chuť proti StředočechůmLadislav FroněkK a d a ň - B e n á t k y n/ J i z e r o u - Kadaň se po neúspěšném duelu s Jihlavou utká doma s Benátkami nad Jizerou. Po prvním utkání druhé půle Chance ligy se zatím Kadaňský celek nachází na posledním místě se čtrnácti body, soupeř je momentálně pátý se čtyřiatřiceti body. Úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin na kadaňském stadioně. Přijďte sledovat zápas a podpořit Trhače!
16.12.Kadaň odstartuje druhou půli soutěže v JihlavěJIH - KAD 3:2, 31.kolo | Ladislav FroněkJ i h l a v a - K a d a ň - Kadaňský celek se v rámci zápasů o účast v předkole poprvé utká s HC Duklou Jihlava. V posledním střetu se Trhačům nepovedlo získat důležité tři body, ačkoliv tomu nebyli daleko. Nakonec padli 3:4. Dukla na tom nebyla o moc lépe, povedlo se jí ale získat alespoň jeden bod za porážku 2:3 po samostatné nájezdy. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30 na jihlavském Horáckém zimním stadioně. Sledujte zápas s námi buďto přes www.onlajny.com, nebo přes hokejka.tv!
11.12.Trhači po první části Chance ligyJiří Novotný (KAD)K a d a ň - Letošní ročník Chance ligy dospěl do své poloviny a během reprezentační přestávky přichází prostor na krátký pohled do zpětného zrcátka. Trhačům sice po 30 odehraných duelech patří poslední pozice, nicméně na předposlední Sokolov ztrácí pouhý bod a hratelný je i náskok 14. Ústí nad Labem. Právě tyto celky budou největšími soupeři Kadaňských v bojích o vyšší příčky.
10.12.Týden hokeje s SK Trhači Kadaň bude v lednuRedakceK a d a ň - Přijďte v úterý 21.ledna 2020 na zimní stadion na akci Týden hokeje! Tato akce se koná již poněkolikáté, a vy tak máte možnost přijít s vašimi ratolestmi okusit, jaké to je hrát lední hokej.
7.12.Zápas se Slavií rozhodlo posledních dvacet vteřinSLA - KAD 4:3, 30.kolo | Sabina NovákováS l a v i a / K a d a ň - Trhači v rámci posledního zápasu první části Chance ligy, tedy 30. kola, putovali na led pražské Slavie. Přestože domácí celek šel do vedení jako první, Kadaňští dokázali do několika vteřin zareagovat snížením. Následně si Slavia vytvořila dvougólové vedení, i to ale Trhači během necelých tří minut smazali. Co již smazat nedokázali, byla branka trestající vyloučení jednoho z kadaňských hráčů vstřelená sedm vteřin do konce.