V únoru 2016 vyšly tyto články:

12>>
25.2.Martin Šťovíček: „Zápas jsme si prohráli sami zbytečnými fauly.“KAD - UNL 3:4, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - I přesto, že kadaňští na svém ledě vedli nad Ústím nad Labem, nedokázali příznivý výsledek udržet a prohráli 4:3 a sezona pro ně končí. O branky se postarali Martin Šťovíček, Lukáš Vrána a Darek Hejcman.
24.2.Sezóna končí. Ústí postupuje po další výhře o jednu brankuKAD - UNL 3:4, 0.kolo | Jindřich PolednaAčkoliv Trhači prohrávali už ve čtvrté minutě, ještě v první třetině dokázali otočit skóre brankami Martina Šťovíčka a Lukáše Vrány. Euforie propukla, když ve vlastním oslabení zvyšoval na 3:1 Darek Hejcman. Jenže to bylo od domácích vše. Hosté ještě do konce prostřední části vyrovnali a opět udeřili v 55.minutě, kdy otočili skóre na svou stranu - 3:4. Pro Kadaň tak sezóna končí, nutno však podotknout, že poslední tři zápasy odehráli mladíci v barvách Kadaně s více než sympatickým výkonem.
23.2.Ústí v Kadani vyhrálo o branku a opět se ujímá vedení v sériiKAD - UNL 1:2, 0.kolo | Jindřich PolednaDomácí tým vstoupil do třetího zápasu předkola play-off výborně - Darek Hejcman překonal ústeckého brankáře v již po sedmi minutách hry. Hosté vyrovnali v přesilové hře ve 28.minutě. Od té doby se čekalo na branku, která rozhodne o vedoucím týmu předkola. Tu dali hosté střelou od modré pět minut před koncem základní hrací doby. Ústí se tak ujímá vedení 2:1 na zápasy.
23.2.Měli jsme dost šancí, bohužel jsme je neproměnili, lituje útočník Darek HejcmanKAD - UNL 1:2, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - První domácí utkání v předkole play - off Trhačům nevyšlo. V první třetině se sice kadaňští po brance Darka Hejcmana ujali vedení, jenže Ústí ve druhé třetině vyrovnalo. Čtyři minuty před koncem se hosté ujali vedení, které si udrželi do konce utkání. Kadaň tak prohrála těsně 2:1 a v sérii prohrává 2:1.
21.2.Lukáš Vrána: „V sobotu jsme hráli jako tým.“UNL - KAD 3:4, 0.kolo | Tereza DoksanskáÚstí nad Labem/Kadaň - Ve druhém utkání na ledě ústeckého Slovanu se Trhačům dařilo. Po první třetině vedli již 2:0. Avšak Ústí si vzalo vedení na svou stranu, jenže v poslední minutě vstřelil vyrovnávací branku Lukáš Vrána a tak se muselo rozhodovat v prodloužení, ve kterém rozhodl Jaromír Kverka. Kadaňští vyhráli 4:3.
20.2.Kadaňští zdolali lvy z Ústí nad Labem v prodloužení. Dvěma góly se blýskl Lukáš VránaUNL - KAD 3:4, 0.kolo | Petr Kouba, Tereza KošťálováÚ s t í n a d L a b e m/K a d a ň - Trhači se podruhé během dvou dnů představili na ledě Ústí nad Labem. Druhý vzájemný zápas nakonec Kadaň ovládla v prodloužení, čímž srovnala stav série na 1:1. Za černožluté skórovali dvakrát Lukáš Vrána a jednou Lukáš Blaha. Prodloužení rozhodl svou přesnou střelou Jaromír Kverka.
19.2.Kadaň padla v Ústí 5:1.UNL - KAD 5:1, 0.kolo | Filip De BolleV prvním zápase předkola play-off nevyšla Trhačům první třetina. Slovan nastoupil ve vysokém tempu a po 11 minutách vedli o tři branky. Ve druhé třetině se Ústí dostalo do čtyřbrankového vedení. Kadaňským se podařilo snížit ve 28. minutě zásluhou Martina Slobody, ale domácí okamžitě odpověděli pátou brankou. Ve třetí třetině branka nepadla a Slovan se tak po vítězství 5:1 ujal vedení v sérii.
19.2.Tolik oslabení co máme, si nemůžeme dovolit, ví slovenský útočník Martin SlobodaUNL - KAD 5:1, 0.kolo | Tereza DoksanskáÚstí nad Labem/Kadaň - V prvním duelu play - off bylo úspěšnější Ústí. Po první třetině vedl Slovan již 3:0, Kadaň nakonec prohrála 5:1. O jedinou branku Trhačů se postaral Martin Sloboda.
18.2.Jaroslav Beck: "Vše je otevřené, z kluků spadla deka."Jindřich PolednaPo nelichotivé sérii proher si Trhači přeci jen zahrají minimálně předkolo play-off. Na tuto sérii, šance uspět a stav týmu jsme se opět zeptali hlavního trenéra Jaroslava Becka.
18.2.Je tu předkolo play-off! Oplatíme Ústí loňské vyřazení?UNL - KAD 5:1, 0.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Nechybělo mnoho a kadaňští zamířili do bojů v ligovém suterénu, nicméně díky výpomoci Slovanu, jenž porazil Třebíč, se utkáme o play-off. A soupeřem nám bude právě Ústí. Loni nás rival z krajského města vyřadil, budou se letos radovat Trhači? Série začíná již tento pátek 19.2., na ústeckém zimním stadionu padne buly v 18:00.
17.2.Kadan si i přes prohru v Šumperku zahraje předkolo play-off!SUM - KAD 3:0, 52.kolo | Jindřich PolednaBoj o bod, který zajistí Trhačům postup bez ohledu na ostatní týmy, se začal vytrácet na konci druhé třetiny, kdy propadl puk do kadaňské branky 11 sekund před koncem třetiny. Šumperk během poslední třetiny přidal ještě další dvě branky. Jenže zápas v Ústí, kde domácí porazili Třebíč fotbalově 1:0 zajistil Trhačům postup i přes prohru na ledě Draků.
16.2.Na závěr základní části čeká Trhače veledůležitý zápas v ŠumperkuSUM - KAD 3:0, 52.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Do konce základní části letošního ročníku WSM ligy zbývá jediné kolo, tajenka vyřazovacích bodů však stále není rozluštěna. Aby si účast v předkole play-off zajistila i Kadaň, musí zabojovat na ledě posledního Šumperka. Zvládne to? Na to odpoví duel, jenž na šumperském zimním stadionu začne ve středu 17.2. v 18:00. Průběh můžete sledovat na webu onlajny.com, vysílat jej bude také lifetv.cz!
13.2.Kadaňské trápení pokračujeKAD - UNL 4:6, 51.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Kadaňský celek si výhrou mohl zajistit play-off. A úvod zápasu vyzníval ve prospěch Trhačů. Hosté na branky Jakuba Trefného a Jakuba Chrpy dokázali zareagovat. Ve druhé části šli do vedení, ale v 35. minutě vyrovnal Tom Ringler. Ve třetí třetině sice šli domácí do vedení zásluhou Dominika Vaňka, ale hosté třemi brankami otočili skóre a odváží si tři body za výhru 4:6.
12.2.Domácí rozlučku se základní částí obstará derby s ÚstímKAD - UNL 4:6, 51.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Čas vyměřený pro 52. kol základní části WSM ligy se pomalu nachýlil a čeká nás poslední domácí duel. Již tuto sobotu od 17:00 přivítáme rivala z krajského města - ústecký Slovan. Ani tentokrát se Trhači bez vaší pomoci neobejdou, přijďte je podpořit v boji o play-off!
11.2.Darek Hejcman: „V Litoměřicích jsme zbytečně ztratili body.“LTM - KAD 3:2, 50.kolo | Tereza DoksanskáLitoměřice/Kadaň - V 50. kole WSM ligy si Trhači odváželi z Litoměřic pouze jeden bod. Prohráli 3:2 po samostatných nájezdech. Z marodky už naskočil do utkání právě s Litoměřicemi Darek Hejcman.
10.2.Trhači přivážejí bod z ledu kališníků LTM - KAD 3:2, 50.kolo | Jindřich PolednaPo sérii proher chtěli Trhači konečně bodovat. Na ledě Litoměřic sice prohrávali po brance z dvojnásobného oslabení, přesto ještě v prvním dějství vyrovnal v přesilové hře Robert Černý. Na začátku druhé třetiny otočil skóre na kadaňskou stranu Lukáš Vrána, Trhači tak vedli po dvou třetinách v Litoměřicích 2:1. Jenže domácí tým po sedmi minutách třetí části vyrovnal. A protože další branka až do 65.minuty nepadla, došlo na nájezdy. Tam neuspěl ani jeden z kadaňských střelců, a tak si Trhači přivážejí ze slibně rozehraného zápasu jen jeden bod.
10.2.Neproměňujeme šance, musíme zvětšit důraz před bránou, říká obránce Robert ČernýLTM - KAD 3:2, 50.kolo | Tereza DoksanskáLitoměřice/Kadaň - V 50. kole WSM zajížděli Trhači do nedalekých Litoměřic. Ve druhé třetině se Kadaň ujala vedení, které ztratila ve třetí třetině. Černožlutí prohráli 3:2 po samostatných nájezdech. Jednu ze dvou branek vstřelil obránce Robert Černý.
9.2.Kadaň míři do Litoměřic. Utnou Trhači nepovedenou sérii?LTM - KAD 3:2, 50.kolo | Jan ThömaV rámci 49. kola WSM ligy zavítá SK Kadaň na led desáho HC Stadion Litoměřice, kde budou chtít svěřenci Jaroslava Becka jistě ukončit sérii šesti proher. Utkání začíná ve středu 10. února od 18 hodin v litoměřické Kalich aréně.
8.2.Výsledková mizérie pokračuje - Havířov odjíždí s výhrou 3:4KAD - HAV 3:4, 49.kolo | Jindřich PolednaHavířov dorazil do Kadaně jen s pěti obránci. Ovšem na oslabení to nevypadalo a hosté šli do vedení již ve 4.minutě. Ještě v úvodní třetině vyrovnával z přesilovky Kverka. Havířov se opět ujal vedení na začátku prostřední části, ale opět v přesilové hře srovnal Kadlec. Stav po dvou třetinách tak byl 2:2. Jenže hosté se utrhli dvěma trefami v poslední třetině. Domácí v poslední sekundě utkání zápas ještě zdramatizovali, ale hosté si odvážejí všechny body za výhru 3:4.
8.2.Útočník Jaromír Kverka: „Zlomily nás dvě branky Havířova ve třetí třetině.“KAD - HAV 3:4, 49.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - V rámci 49. kola WSM ligy přivítala Kadaň na svém ledě daleký AZ Havířov. Dvě třetiny se hrál vyrovnaný hokej, avšak Havířov ve třetí třetině odskočil na Trhačům na dvoubrankové vedení. Kadaňští dokázali už jen upravit skore na 4:3. Jednu ze tří kadaňských branek vstřelil Jaromír Kverka.