V srpnu 2010 vyšly tyto články:

12>>
31.8.V Berouně ztracené vedení a výhra v nájezdechBER - KAD 2:3, 0.kolo | Michal SlavíkDesáté přípravné utkání přineslo kadaňským hokejistům letošní čtvrté vítězství. Po brankách Tona a Bursíka vedli v polovině utkání už od dvě branky, v druhé části základní hrací doby už se ale radoval jen domácí Beroun. Nerozhodný výsledek tak rozlouskla až třetí série samostatných nájezdů, ve které se opět prosadil kadaňský Karel Ton.
30.8.Medvědi - tradiční soupeř v přípravěBER - KAD 2:3, 0.kolo | Jindřich PolednaJubilejní desátý přípravný zápas této sezóny odehraje kadaňský celek na ledě Berouna. Po posledních dvou utkáních byli trenéři značně nespokojeni. V Písku jsme domácím dovolili v poslední třetině otočit výsledek, v pátek jsme doma po první třetině nepochopitelně povolili a nováček z Litoměřic získal mnohem více sebedůvěry, včetně imaginálních tří bodů za výhru po 60ti minutách. Tato dvě utkání však mohou být zapomenuta ve stínu skvělého výkonu na ledě soupeře. Zápas začíná 31.8. v 18 hodin.
27.8.Kadaň doma nestačila na LitoměřiceKAD - LTM 3:4, 0.kolo | Aleš Strouha, Jindřich PolednaDeváté utkání v rámci přípravy na novou sezonu hokejistům Kadaně příliš nevyšlo. Tým pod vedením Mikuláše Antonika prohrál na domácím ledě s Litoměřicemi 3:4. Kadaňští hokejisté ale přitom nezačali vůbec špatně, když po první třetině vedli 3:0. O zvrat v zápase se ale postaral ve druhé části hry především Tomáš Doležal, který během deseti minut zaznamenal hattrick. Hokejisté Litoměřic nekompromisně trestali fauly Kadaně. Dvě branky v přesilovce zaznamenali ve druhé třetině, poslední branka byla dokonce vítězná. Kadaň ve dvou dnech 2x těsně prohrála a bude muset zapracovat především na defenzivě.
27.8.Antonik po Litoměřicích: Musíme hodně přidatKAD - LTM 3:4, 0.kolo | Aleš StrouhaJako den a noc byly odlišné úvodní dvě třetiny zápasu mezi domácí Kadaní a Litoměřicemi. Domácí hokejisté se sice velmi rychle dostali v zápase s nováčkem první ligy do luxusního tříbrankového náskoku, avšak ani to nestačilo a utkání pak skončilo výhrou Litoměřic 4:3. "Nedá se ani říci, že by zápas otočili hráči hostujícího týmu. Ten zápas jsme si vlastní nedisciplinovanosti prohráli sami," zlobil se po skončení duelu trenér Kadaně Mikuláš Antoník.
26.8.Kadaň míří do PískuPIS - KAD 2:1, 0.kolo | Radek VokálPovzbuzeni úterní kanonádou s Kláštercem jedou dnes hokejisté Kadaně k dalšímu přípravnému zápasu do Písku. Oba soupeři se už v přípravném období jednou střetli, Písek si z Kadaně odvezl porážku 2:5. Od té doby se našim hokejistům nedařilo, prohráli čtyřikrát v řadě, až do zmiňovaného úterního utkání. Písek si zatím v přípravě vede se střídavými úspěchy, od vzájemného zápasu prohrál v Havl. Brodě a Berouně, doma naopak dokázal oba soupeře porazit, naposledy v úterý havlíčkobrodský Rebel 6:5 v prodloužení.
26.8.Do Kadaně se vrací útočníci Freiberg a Ton. Společně s nimi i slovenský forvard Tibor RadulayTisková zprávaK a d a ň - Hned trojice útočníků míří do Kadaně z partnerského Chomutova. Do týmu se vrací vysoký útočník Petr Freiberg a jeho parťák Karel Ton. Společně s nimi také slovenský forvard Tibor Radulay. "Určitě nám pomohou. Všichni tři vyznávají důraznou, silovou hru a to momentálně přesně potřebujeme," hodnotí příchody hráčů hlavní kadaňský trenér Mikuláš Antonik. V kadaňské sestavě naopak končí útočníci Bečvář a Kalinovič, kteří sezónu zahájí v Klášterci a také mladý Topinka. Ten se vrací do mateřských Karlových Varů.
26.8.Prohra po sympatickém výkonu v PískuPIS - KAD 2:1, 0.kolo | Jindřich PolednaCelé první dvě třetiny se hrál velmi opatrný hokej bez velkých chyb v obraně. Na otáčkách hra nabrala až v poslední třetině, kdy domácí nedali vyloženou šanci a Kadaň se z protiútoku ujala vedení - domácího gólmana přelstil kličkou Václav Eiselt. Jenže domácí se nevzdali a zápas otočili. Kadaňským katem se stal Petr Šulčík, střelec obou branek. Kadaň má tak možnost reparátu hned zítra. Od 11 hodin hostí nováčka z Litoměřic.
26.8.S Litoměřicemi netradičně od 11 hodinKAD - LTM 3:4, 0.kolo | Jindřich PolednaKadaňský tým se v noci vrátil z Písku a hned v pátek v 11hodin dopoledne odehraje další přípravu. Do Kadaně přijede celek Litoměřic.Prvoligový nováček je celkem nabuzený, v posledním přípravném zápase se Litoměřicím podařilo vyhrát v extraligové Litvínově 4:2. Na utkání, které se hraje netradičně dopoledne jsou zváni všichni fanoušci nejen kadaňského hokeje.
25.8.Kadaň s Kláštercem nezaváhalaKAD - KNO 8:2, 0.kolo | Jindřich Poledna, MIchal ŠpírekÚterní přípravný zápas proti Klášterci dokázal kadaňským trenérům, že proti slabším celkům je jejich tým dobře připraven. Trpělivou hrou si domácí během první třetiny vybudovali tříbrankový náskok, hosté snížili při dvojnásobné přesilovce, ale rozjetá Kadaň bodovala v někdy i velmi pohledných akcích. Konečný výsledek 8:2 byl pro hosty možná až krutý, kadaňské fanoušky však potěšil.
22.8.Přejede Kadaň druholigový Klášterec?KAD - KNO 8:2, 0.kolo | Jindřich PolednaPo skvělém rozjezdu a následujících čtyřech prohrách v řadě by měla prvoligová Kadaň bez problému porazit druholigového souseda z Klášterce nad Ohří. Na kom jiném by se měla Kadaň opět chytit a dostat se do pohody, než na druholigovém celku? Zápas se odehraje v úterý 24.srpna od 18:00 na kadaňském zimním stadioně.
19.8.Příprava pokračuje, do Kadaně míří ambiciózní Ústečtí LviKAD - UNL 1:2, 0.kolo | Martin LísalK a d a ň - Kadaňské hokejisty čeká po úterním (doslova a do písmene) souboji s Vrchlabím další přípravný duel, v pořadí již šestý. Dnes od 18 hodin se na svém stadionu představí proti jednomu z favoritů první ligy, mužstvu Ústeckých Lvů. Získají svěřenci kouče Antoníka po úvodní přípravné výhře v Chomutově další cenný skalp?
19.8.Kadaň bojovala a prohrála fotbalovým výsledkemKAD - UNL 1:2, 0.kolo | Michal Slavík, Michal ŠpírekVyrovnaný průběh přátelského střetnutí mezi Kadaní a Ústeckými Lvy narušila až polovina utkání, ve které hosté během chvíle dvakrát udeřili. Po vyrovnání Ladislava Bouška ze začátku třetí třetiny domácí ještě sahali po remíze, ale navzdory závěrečné hře bez brankáře už vyrovnat nedokázali. Další utkání sehraje Kadaň v úterý, kdy ji čeká regionální derby v Klášterci.
17.8.V přípravném utkání s Vrchlabím rozdáno 203 trestných minutKAD - VRC 0:4, 0.kolo | Martin Gahler, MIchal ŠpírekK a d a ň - Zápas, který se dnes odehrál v Kadani, nelze snad ani nazvat přípravným utkáním. Jednoznačný výsledek v poměru 4:0 pro hosty zastínilo 203 trestných minut, které udělil hlavní sudí. Po bezbrankové první třetině šlo Vrchlabí do vedení v čase 21:14 zásluhou Jiřího Matějíčka, jenž v přesilové hře propálil Jarinu. Domácí se tlačili do vyrovnání, ale hosté z brejků nemilosrdně trestali chyby v obraně. Postupně se do listiny střelců zapsali ještě Poživil, Látal a Andres. Vypjatý zápas byl kvůli vyhrocené atmosféře předčasně ukončen v čase 57:36 po domluvě obou klubů s hlavním sudím.
14.8.Kadaň přivítá v odvetě VrchlabíKAD - VRC 0:4, 0.kolo | Jindřich PolednaPřesně po týdnu má Kadaň možnost reparátu. V úterý 10. srpna prohrál celek Kadaně reprezentovaný především mladíky ve Vrchlabí 2:1 po nájezdech. Byla to první prohra v přípravých zápasech, avšak trenéry moc netrápila. Potěšil je přístup mladíků k zápasu, bojovnost a především schopnost hry ve 4, protože zápas byl plný vyloučení na obou stranách. V dobrém světle se představili i oba brankáři Závorka se Štěrbou.
12.8.Kadaň prohrála v BenátkáchBNJ - KAD 3:1, 0.kolo | Tomáš Nejedlo, Jindřich PolednaKadaň nezačala čtvrtý přípravný zápas špatně. Měla šance, hrála přesilovku 5 na 3, ale gólově se prosadit nedokázala. To domácí svoji přesilovku využili, Tomáš Klimt vystřelil domácím vedení v 15.minutě. Benátky ve druhé třetině skórovaly 2x a to vždy ve vlastním oslabení, Kadaň se soustředila na útok a dorazily jí špatně zakládané útoky. Jediný úspěch se Kadani podařilo vsítit v poslední minutě utkání, kdy byl z trestného střílení úspěšný Jiří Charousek.
11.8.Přiveze Kadaň vítězství od Jizery?BNJ - KAD 3:1, 0.kolo | Jindřich PolednaV pořadí čtvrtý přípravný zápas odehraje Kadaň ve čtvrtek 12. srpna v Benátkách nad Jizerou. Opět dostane příležitost mladá krev, která se rozhodně neuvedla špatně v úterní přípravě na ledě Vrchlabí, kde podlehla až po nájezdech. Trenéři Antonik a Rech si tak mohou vyzkoušet zapracování „mladých pušek“, s jejichž rozjezdem slaví severočeský klub úspěchy. Zápas začíná v 18 hodin.
10.8.Kadaň padla ve Vrchlabí v prodlouženíVRC - KAD 2:1, 0.kolo | Jindřich PolednaTřetí přípravný zápas znamenal první ztrátu kytičky pro klub z Kadaně. Po první bezbrankové třetině se po necelých dvou minutách ujala vedení Kadaň, do střelecké listiny se zapsal Jakub Mužík. Domácím se podařilo srovnat ve 47. minutě, to puk za záda kadaňského brankáře dostal Nikola Gajovský. Protože se o vítězi po 60ti minutách nerozhodlo, přišla na řadu trestná střílení, po kterých se radovali domácí hráči - rozhodující nájezd proměnil Patrik Beck. Kadaň si tak přiváží z prvního přátelského zápasu na soupeřově ledě pomyslný bod.
7.8.Rozjetá Kadaň míří do VrchlabíVRC - KAD 2:1, 0.kolo | Jindřich PolednaPo výhrách 5:4 v Chomutově a 5:2 na domácím ledě proti Písku zamíří Kadaň do podhůří Krkonoš. V úterý 10.srpna odehraje svůj třetí přípravný zápas, tentokráte proti celku HC Elektromont Vrchlabí. Náš soupeř se připravuje na svou třetí prvoligovou účast a ve svém kádru nemá až na drobné výjimky žádnou větší hvězdu. Čáru přes rozpočet udělala před sezónou Vrchlabí Chrudim svou účastí v ročníku 2010/2011. Chrudim totiž velmi úzce spolupracovala s Pardubicemi a Vrchlabí si brousilo zuby na střídavý start hráčů týmu perníkářů.
6.8.Kadaň zatím v přípravě válí, Písek přejela 5:2KAD - PIS 5:2, 0.kolo | Petr KošatkaHokejisté Kadaně se v přípravě na další prvoligovou sezonu zatím potkávají s formou. Po cenném vítězství na ledě Chomutova si dnes poměrně snadno poradili také s nováčkem z Písku. Po vyrovnané první třetině si těsně před polovinou zápasu vytvořili dvoubrankový náskok, který do závěrečné sirény ještě zvýraznili. Na přesvědčivé výhře 5:2 se podílelo pět různých střelců, hostům nepomohly ani dva zásahy Stanislava Polodny. Další přípravný duel čeká na Kadaň v úterý 10. srpna, kdy zavítá na led Vrchlabí.
6.8.Ohlasy hráčů po zápase s PískemKAD - PIS 5:2, 0.kolo | Petr KošatkaPro jednoho hráče Kadaně bylo čtvrteční utkání trochu výjimečné. Obránce David Všetečka hrát proti svému mateřskému klubu. „Samozřejmě to bylo pro mě bylo specifické. Nikdy nezapomenu, kde jsem se hokej naučil,“ řekl statný obránce. Za hosty řekl pár slov k utkání střelec dvou branek, Stanislav Polodna.