V srpnu 2017 vyšly tyto články:

12>>
31.8.Kadaň čtyřikrát vedla, přesto v Benátkách padlaBNJ - KAD 5:4, 0.kolo | Kateřina KundertováB e n á t k y n/J / K a d a ň - Trhači odjeli k poslednímu venkovnímu utkání přípravy do Benátek nad Jizerou, kde odehráli již deváté střetnutí před zahájením WSM Ligy. Po dvou vyrovnaných třetinách, po nichž svítilo skóre 3:3, se šlo do třetí periody od nuly. V posledním dějství šla Kadaň počtvrté v zápase do vedení, ale domácí přidali dva góly a rozhodli deset vteřin před koncem základní hrací doby.
31.8.Trhači se v generálce utkají s DrážďanyKAD - DRZ 5:2, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – K poslednímu zápasu před WSM ligou nastoupí Trhači proti německému týmu Eislöwen Drážďany, který hraje DEL2 ligu. Ve čtvrtek Kadaň prohrála s Benátkami nad Jizerou. Jak to bude v pátek proti Drážďanům?
30.8.K poslední venkovní přípravě do Benátek nad JizerouBNJ - KAD 5:4, 0.kolo | Sabina NovákováK a d a ň – Poslední výjezd Trhačů v rámci přípravných zápasů je tu a spolu s ním také šance na odplatu. Hráči zamíří do Benátek nad Jizerou, kde je čeká předposlední zápas přípravy. Kadaň již má za sebou vzájemný zápas, a to na domácí půdě, kde si nechala vzít dvougólové vedení, a v zápase tak podlehla 2:3. Rozhodující byla poslední třetina, kdy svěřenci Jiřího Kudrny předvedli třígólový obrat, a odjížděli tak s těsným vítězstvím.
29.8.Kadaň podlehla Litoměřicím i podruhéKAD - LTM 2:4, 0.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači se představili v předposledním domácím zápase přípravy, když vyzvali v odvetě Litoměřice. Po bezbrankové první třetině šli do vedení hosté, kteří čtyři branky rozložili rovnoměrně do dvou dějství. V šedesáté minutě se prosadili i Trhači, konkrétně Tomáš Adámek a Nicolas Hlava.
29.8.„Udržet koncentraci,“ velí útočník Tomáš AdámekKAD - LTM 2:4, 0.kolo | Michal LuxaK a d a ň – Ani napodruhé se Kadani nepodařilo přehrát Litoměřice. Hrálo se bojovné utkání, které se rozhodlo díky dvěma slepeným gólům Stadionu v prostřední periodě. V sestavě Trhačů se opět objevil také Tomáš Adámek, jenž byl v poslední minutě prvním střelcem domácího celku.
29.8.Šimon Szathmáry: „Je těžší jít z útoku na beka.“KAD - LTM 2:4, 0.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači v osmém zápase přípravy vyzvali na vlastním ledě k odvetě litoměřický Stadion, s kterým i tentokrát prohráli. Na neobvyklých pozicích se objevili obránci Jakub Hierman a Šimon Szathmáry, kteří zaujali místa jedenáctého a dvanáctého útočníka. Vnuk úspěšného hokejisty Jana Suchého se během střetnutí ještě přesunul, jelikož početní výhody odehrál na beku, kde i dohrával.
28.8.Opět doma: Trhači vyzvou v odvetě LitoměřiceKAD - LTM 2:4, 0.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači se představí popáté v přípravě na vlastním ledě, když vyzvou v odvětě nedaleké Litoměřice. Oba soupeři si v posledním zápase připsali výhru, když Stadion porazil Benátky nad Jizerou a Kadaň sestřelila Klatovy. Svěřenci Roberta Kašeho a Kamila Koláčka budou vracet Litoměřicím porážku 0:3 už v úterý 29. srpna od 18 hodin.
27.8.Jakub Köver: „Moc jsem se na zápas těšil.“KAD - KLT 9:2, 0.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Za kadaňské Trhače v přátelském utkání proti Klatovům nastoupil útočník Jakub Köver. Nejenže si slovenský mladík doposud hrající v chomutovské akademii může odškrtnout premiéru v dresu Kadaně, ale poprvé taktéž nastoupil za seniorský tým. Do zápasu vstoupil velmi aktivně, hned v první třetině měl dvě nadějné akce a zápas zakončil individuálním nájezdem.
25.8.„První hattrick je drahý,“ prozradil Vojtěch KrejčiříkKAD - KLT 9:2, 0.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači v sedmém zápase přípravy vyzvali na vlastním ledě druholigové Klatovy, které porazili rozdílem třídy. Největší podíl na vysokém rozdílu skóre měl Vojtěch Krejčiřík, jenž už na konci druhé části dovršil hattrick, který je jeho premiérový v seniorském hokeji. „Doufám, že mi to bude padat i v sezóně,“ přál si mladý forvard.
24.8.Trhači srazili Klatovy, Krejčiřík dal hattrickKAD - KLT 9:2, 0.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači v sedmém zápase přípravy vyzvali na vlastním ledě druholigové Klatovy. Po povedené první třetině, ve které si vypracovali třígólový náskok, pokračovali ve stejném tempu i v dalších dvacetiminutovkách. Hattrick zaznamenal ve 40. minutě Vojtěch Krejčiřík, jenž přispěl ke konečnému sedmibrankovému rozdílu ve skóre.
24.8.František Wágner: „Musíme zapracovat na obraně."KAD - KLT 9:2, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Trhači vedli v sedmém přípravném utkání S Klatovy již ve třicáté vteřině zápasu a Západočechy už nepustili do utkání. Dvěma góly přispěl k vysoké výhře útočník František Wágner.
23.8.Podruhé v řadě doma, přijedou KlatovyKAD - KLT 9:2, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – Ve čtvrtém domácím přípravném zápase přivítají Trhači druholigové Klatovy, se kterými si v úvodu přípravy poradili. Jak dopadne odvetné utkání?
22.8.Kadaň neudržela náskok, s Benátkami prohrálaKAD - BNJ 2:3, 0.kolo | Michal LuxaK a d a ň - V dalším přípravném utkání přijely do Kadaně Benátky, s nimiž Severočeši prohráli 2:3. Čtyřicet minut hráli Trhači výborné utkání, ale dvoubrankové vedení neudrželi. Branky za domácí tým stříleli Šimon Szathmáry a Tom Ringler. Premiéru v brankovišti prožil Michal Danylec, jenž podal dobrý výkon, ale na první vítězství si musí počkat.
22.8.Michal Danylec: „Po první střele to ze mě spadlo.“KAD - BNJ 2:3, 0.kolo | David PanuškaK a d a ň - Premiéra v dresu Trhačů čekala v šestém přátelském utkání na Michala Danylce, bývalého brankáře chomutovské mládeže a juniorského šampiona z roku 2015. Jednadvacetiletý hokejista držel až do poloviny třetí třetiny čisté konto, poté se ale Benátky třikrát prosadily a z Kadaně odjely s výhrou 3:2.
21.8.Zastaví Trhači doma rozjeté Benátky?KAD - BNJ 2:3, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – Trhače nyní čeká série tří domácích zápasů, první odehrají již toto úterý proti Benátkám nad Jizerou. Středočeši vyhráli turnaj v Salzburgu, kde neztratili ani bod. Podaří se černožlutým bojovníkům zastavit rozjeté Benátky?
18.8.„Jen jsem zavřel oči,“ popsal Nicolas HlavaUNL - KAD 3:5, 0.kolo | Michal Luxa, Jiří CíchaÚ s t í n a d L a b e m / K a d a ň – Zápasová příprava Trhačů nabrala kvapíkové tempo! Zatímco v úterý Kadaň prohrála v Litoměřicích, ve čtvrtek oplatila domácí porážku Ústí nad Labem. Duel se Slovanem rozhodl v devětapadesáté minutě Nicolas Hlava, jenž se po delší době objevil v barvách Sportovního klubu.
17.8.Zápas obratů pro Kadaň! Slovan dostal pět branekUNL - KAD 3:5, 0.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači odjeli k pátému utkání přípravy do nedalekého Ústí nad Labem, kde odehráli druhý vzájemný duel proti Slovanu. V úvodní třetině si Kadaňští díky trefám Lukáše Blahy a Darka Hejcmana vypracovali dvougólový náskok, který snížil v prostřední části Ladislav Gengel. Ve třetí třetině domácí díky přesných zásahům Petra Markulince a Antonína Melky otočili vývoj utkání, na což ale odpověděl Martin Šťovíček. V samotném závěru upravili na konečných 3:5 Nicolas Hlava a František Wágner.
16.8.„Ve slepené sestavě to nebylo ono,“ řekl kapitánLTM - KAD 3:0, 0.kolo | Michal LuxaL i t o m ě ř i c e / K a d a ň – Ke čtvrtému přípravnému utkání na novou sezónu zajížděli Trhači do Litoměřic, kde podlehli Stadionu 0:3. Kadaňští nastoupili v okleštěné sestavě, jelikož několik hráčů základní sestavy nastoupilo za Chomutov. Trenér Robert Kaše se svými asistenty měl k dispozici pouze tři pětky a to ještě na křídle třetí formace musel zaskočit kapitán Jakub Trefný.
16.8.„Táta je na mě pyšný,“ je rád David KašeTereza DoksanskáKadaň - Kadaňský odchovanec David Kaše dostal radostnou zprávu. Trenér Josef Jandač nominoval mladého útočníka do seniorské reprezentace. Dres národního týmu oblékl hráč přezdívaný „Kašička“ zatím jen v mládežnických kategoriích. České barvy v A-týmu bude hájit poprvé.
16.8.Znovu venku, Trhače čeká odveta se SlovanemUNL - KAD 3:5, 0.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači nastoupí k pátému utkání přípravy v nedalekém Ústí nad Labem, kde budou moci vyrovnat vzájemnou bilanci v aktuálně začínající sezóně. Do kmenového týmu by se měli po zápase s Piráty v Plzni vrátit Roman Chlouba i se zbytkem kadaňských hráčů. Střetnutí je naplánováno na čtvrtek 17. srpna od 18 hodin.