V srpnu 2017 vyšly tyto články:

12>>
1.8.Vítězství na úvod: Kadaň otočila duel s KlatovyKLT - KAD 3:5, 0.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači odjeli k prvnímu přípravnému utkání na zimní stadion v Třemošné, kde narazili na druholigové Klatovy. Přestože šli Západočeši do dvoubrankového vedení, svěřenci trenérů Roberta Kašeho a Kamila Koláčka otočili vývoj úvodního střetnutí přípravy. Dvěma góly se blýskl Jakub Chrpa, jenž přidal i jednu asistenci.
2.8.„Kadani rád pomohu,“ ujišťoval Ondřej BuchtelaKLA - KAD 3:2, 1.kolo | Michal LuxaK a d a ň – První srpnový den začala Kadani další část přípravy. K úvodnímu utkání zajížděli Trhači do Třemošné, kde změřili síly s Klatovy. Severočeši potvrdili roli favorita a zvítězili. V zadních řadách figuroval také mládežnický reprezentant Ondřej Buchtela, jenž poprvé oblékl černožlutý dres.
3.8.Robert Kaše: ,,Musíme zápas začínat na sto procent."KLT - KAD 3:5, 0.kolo | Sabina Nováková, Kateřina KundertováK a d a ň – Trhači začali letní přípravu proti neznámému soupeři ze západu Čech vítězně. Klatovy se sice v první třetině ujaly dvoubrankového vedení, ale Kadaňští čtyřmi góly v prostřední části otočili vývoj duelu a nakonec se radovali z výhry 5:3. Premiéru po návratu si odbyla i trenérská dvojice Robert Kaše a Kamil Koláček, otec dvou bratrů a rodák z Kadaně se ujal prvního zápasového hodnocení.
8.8.Poprvé doma: Do Kadaně přijede Ústí nad LabemKAD - UNL 1:3, 0.kolo | Sabina NovákováK a d a ň – První domácí zápas letošní sezony čeká Trhače již ve čtvrtek 10. srpna, od 18 hodin přivítají Ústecké Lvy. Pro známého krajského rivala z WSM ligy půjde o třetí přátelské klání. Kadaň čeká v přípravné fázi teprve druhé utkání, v tom úvodním po obratu zdolala Klatovy. Ústečtí hráči mají na kontě prohru s Litvínovem 3:6 a výhru na domácím ledě proti Litoměřicím 1:0.
10.8.„Na ledě to nebolí tolik,“ líčí Josef RindošLibor KultK a d a ň - V rámci jarní skupiny o udržení ve WSM lize si připsal vůbec první ostré zápasy v seniorském hokeji. Nyní má za sebou premiérovou suchou část letní přípravy mezi dospělými a bojuje o místo v sestavě Trhačů. Josef Rindoš by sice mohl ještě na výjimku nastupovat za juniory, ovšem sám se chce prosadit v Kadani, přestože vstřebává nedávnou velkou životní ránu.
10.8.Trhači na Slovan nestačili, padli o dva gólyKAD - UNL 1:3, 0.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači ve druhém přípravném utkání přivítali na vlastním ledě ústecký Slovan, který si po bezbrankové úvodní třetině vypracoval dvougólový náskok. Snížení zajistil jediný kadaňský střelec Tomáš Adámek, na kterého však odpověděl Pavel Smolka. Další prověrka před zahájením WSM ligy čeká Trhače už v sobotu, kdy vyzvou německý Bremerhaven.
10.8.„Měli jsme více střílet,“ litoval Tomáš AdámekKAD - UNL 1:3, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - V prvním přípravném utkání na domácím ledě se Trhači utkali s rivalem z Ústí nad Labem, se kterým prohráli 1:3. Svoji premiérovou branku vsítil Tomáš Adámek. Maličký útočník mohl přidat ještě jednu trefu, avšak brankáře Volkeho podruhé nepřekonal.
11.8.Opět doma! Trhači vyzvou německý BremerhavenKAD - BRE 1:5, 0.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači se v krátkém sledu opět představí na domácím ledě, do Kadaně přijede účastník nejvyšší německé soutěže Fischtown Pingunins. Severoněmeckým přístavem prošlo i několik Čechů, kteří oblékali i dres Kadaně. V právě uplynulé letní pauze podepsal smlouvu také chomutovský rodák Jaroslav Hübl. Utkání je naplánované na sobotu 12. srpna od 17 hodin a 30 minut.
12.8.Trhači doma prohráli s Tučňáky z BremerhavenuKAD - BRE 1:5, 0.kolo | Marcel HollK a d a ň - Svěřenci trenérů Kašeho s Koláčkem hostili v sobotním odpoledni na vlastním ledě německý celek Fischtown Pinguins. Tým prošpikovaný hráči z Kanady vstřelil pět branek a dokráčel k vítězství, jenž pouze zkorigoval ve třetí části Vojtěch Krejčiřík. K vidění bylo kromě šesti branek také několik vyloučení, rozhodčí rozdali celkem čtyři tresty na pět minut a do konce zápasu.
13.8.„Měli bychom zapracovat na přesilovkách,“ ví Vojtěch KrejčiříkKAD - BRE 1:5, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - K druhému domácímu přípravnému utkání nastoupili Trhači proti německému Bremerhavenu, se kterým prohráli 1:5. Jediným kadaňským střelcem byl Vojtěch Krejčiřík, který prostřelil Jaroslava Hübla až v poslední třetině zápasu.
14.8.V úterý Trhače prověří litoměřický StadionLTM - KAD 3:0, 0.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Kolotoč letních přípravných zápasů nabírá na obrátkách, v úterý 15. srpna od 18:00 nastoupí Černožlutí již ke čtvrtému duelu. Tentokrát se vydají do litoměřické Kalich areny, kde změří síly s tamním Stadionem.
15.8.Trhači druhou výhru venku nepřidali, padli v LitoměřicíchLTM - KAD 3:0, 0.kolo | David PanuškaL i t o m ě ř i c e - Kadaňští hokejisté po domácích nezdarech vyjeli opět na venkovní led. Na půdu nedalekých Litoměřic jelY pouze tři útočné lajny, ostatní hráči totiž odjeli do Plzně s A-týmem Pirátů. Důkazem točení je například umístění Jakuba Trefného na křídlo třetí formace. Trhači na soupeře nestačili, domácí Stadion po klidném vývoji zvítězil 3:0.
16.8.„Ve slepené sestavě to nebylo ono,“ řekl kapitánLTM - KAD 3:0, 0.kolo | Michal LuxaL i t o m ě ř i c e / K a d a ň – Ke čtvrtému přípravnému utkání na novou sezónu zajížděli Trhači do Litoměřic, kde podlehli Stadionu 0:3. Kadaňští nastoupili v okleštěné sestavě, jelikož několik hráčů základní sestavy nastoupilo za Chomutov. Trenér Robert Kaše se svými asistenty měl k dispozici pouze tři pětky a to ještě na křídle třetí formace musel zaskočit kapitán Jakub Trefný.
16.8.„Táta je na mě pyšný,“ je rád David KašeTereza DoksanskáKadaň - Kadaňský odchovanec David Kaše dostal radostnou zprávu. Trenér Josef Jandač nominoval mladého útočníka do seniorské reprezentace. Dres národního týmu oblékl hráč přezdívaný „Kašička“ zatím jen v mládežnických kategoriích. České barvy v A-týmu bude hájit poprvé.
16.8.Znovu venku, Trhače čeká odveta se SlovanemUNL - KAD 3:5, 0.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači nastoupí k pátému utkání přípravy v nedalekém Ústí nad Labem, kde budou moci vyrovnat vzájemnou bilanci v aktuálně začínající sezóně. Do kmenového týmu by se měli po zápase s Piráty v Plzni vrátit Roman Chlouba i se zbytkem kadaňských hráčů. Střetnutí je naplánováno na čtvrtek 17. srpna od 18 hodin.
17.8.Zápas obratů pro Kadaň! Slovan dostal pět branekUNL - KAD 3:5, 0.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači odjeli k pátému utkání přípravy do nedalekého Ústí nad Labem, kde odehráli druhý vzájemný duel proti Slovanu. V úvodní třetině si Kadaňští díky trefám Lukáše Blahy a Darka Hejcmana vypracovali dvougólový náskok, který snížil v prostřední části Ladislav Gengel. Ve třetí třetině domácí díky přesných zásahům Petra Markulince a Antonína Melky otočili vývoj utkání, na což ale odpověděl Martin Šťovíček. V samotném závěru upravili na konečných 3:5 Nicolas Hlava a František Wágner.
18.8.„Jen jsem zavřel oči,“ popsal Nicolas HlavaUNL - KAD 3:5, 0.kolo | Michal Luxa, Jiří CíchaÚ s t í n a d L a b e m / K a d a ň – Zápasová příprava Trhačů nabrala kvapíkové tempo! Zatímco v úterý Kadaň prohrála v Litoměřicích, ve čtvrtek oplatila domácí porážku Ústí nad Labem. Duel se Slovanem rozhodl v devětapadesáté minutě Nicolas Hlava, jenž se po delší době objevil v barvách Sportovního klubu.
21.8.Zastaví Trhači doma rozjeté Benátky?KAD - BNJ 2:3, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – Trhače nyní čeká série tří domácích zápasů, první odehrají již toto úterý proti Benátkám nad Jizerou. Středočeši vyhráli turnaj v Salzburgu, kde neztratili ani bod. Podaří se černožlutým bojovníkům zastavit rozjeté Benátky?
22.8.Kadaň neudržela náskok, s Benátkami prohrálaKAD - BNJ 2:3, 0.kolo | Michal LuxaK a d a ň - V dalším přípravném utkání přijely do Kadaně Benátky, s nimiž Severočeši prohráli 2:3. Čtyřicet minut hráli Trhači výborné utkání, ale dvoubrankové vedení neudrželi. Branky za domácí tým stříleli Šimon Szathmáry a Tom Ringler. Premiéru v brankovišti prožil Michal Danylec, jenž podal dobrý výkon, ale na první vítězství si musí počkat.
22.8.Michal Danylec: „Po první střele to ze mě spadlo.“KAD - BNJ 2:3, 0.kolo | David PanuškaK a d a ň - Premiéra v dresu Trhačů čekala v šestém přátelském utkání na Michala Danylce, bývalého brankáře chomutovské mládeže a juniorského šampiona z roku 2015. Jednadvacetiletý hokejista držel až do poloviny třetí třetiny čisté konto, poté se ale Benátky třikrát prosadily a z Kadaně odjely s výhrou 3:2.