V srpnu 2019 vyšly tyto články:

1>>
30.8.První výhra Trhačů, vyzráli nad CrimmitschauKAD - CRM 6:2, 0.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Trhači ve svém již sedmém přípravném duelu přivítali celek ETC Crimmitschau, jenž nastupuje ve druhé německé lize. A po šesti porážkách se dočkali prvního vítězství. První periodu sice černožlutí prohráli 0:1, ovšem ve druhém dějství otočili čtyřmi přesnými zásahy a v závěrečné třetině ještě upravili na konečných 6:2.
29.8.Trhači vyzvou německý celek z CrimmitschauKAD - CRM 6:2, 0.kolo | Sabina NovákováK a d a ň – Další domácí duel Trhači odehrají v pátek 30. srpna. Netradičně bude úvodní buly vhozeno až v 19 hodin. Netradiční bude i soupeř, tentokrát do Kadaně zamíří Eispiraten Crimmitschau, kteří momentálně působí v druhé německé lize.
27.8.Kadaň nestačila na Sokolov, podlehla mu 1:6KAD - SOK 1:6, 0.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - po duelu v Chomutově se Trhači vrátili před domácí publikum. Do Kadaně zavítal ještě v loňské sezóně druholigový Sokolov, jemuž se v přípravě nebývale daří - všechna svá dosavadní utkání ovládl. A nezaváhal ani v Kadani. Hned v úvodním dějství odskočil o tři branky, ve druhém náskok udržoval a v závěrečné periodě přidal další tři zásahy. Jediný gól Kadaně zaznamenal ve 46. minutě Chalupa.
23.8.Vladimír Růžička konzultantem TrhačůRedakceK a d a ň – Trhači mají dalšího člena realizačního týmu. Stává se jím olympijský vítěz a mistr světa Vladimír Růžička. V minulosti působil jakožto český reprezentační trenér a získal s výběrem zlatou medaili na světovém mistrovství v ledním hokeji, které se konalo v německém Kolíně roku 2010.
22.8.V úterý do Kadaně zavítá nováček ze SokolovaKAD - SOK 1:6, 0.kolo | Jiří Novotný K a d a ň - Příprava na novou sezonu pomalu spěje ke svému finiši, na Trhače ale ještě čeká porce čtyř zápasů. V prvním z nich na kadaňský led dorazí HC Baník Sokolov, jenž před novou sezónou povýšil do Chance ligy. Tamní sportovní příznivci se tak dočkali dalšího týmu ve druhé nejvyšší soutěži, v níž už dlouhá léta působí sokolovský fotbalový oddíl. Utkání startuje v úterý 27.8. od 18:00.
20.8.Přijďte na Týden hokeje v KadaniKlubK a d a ň - Opět je tu akce Týden hokeje, při které budou mít děti od čtyři do osmi let příležitost stát se na chvíli hráčem ledního hokeje. Neváhejte a přijďte společně se svými ratolestmi v úterý 24. září na zimní stadion v Kadani. Akce začíná v 16:30!
20.8.Kadaň padla s Piráty, a stále tak čeká na výhruCHM - KAD 6:0, 0.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / C h o m u t o v - Trhači vyjeli k prvnímu venkovnímu utkání do nedalekého Chomutova. Po první vyrovnané třetině se však duel obrátil v jednoznačný prospěch Pirátů. Rozhodující byly úvody a závěry třetin spolu s přesilovými hrami. Kadaň z deseti celkových početních výhod nevyužila žádnou, Chomutovští se však šance chopili a z šesti proměnili dvě.
19.8.Je tu derby! Trhače prověří Piráti ChomutovCHM - KAD 6:0, 0.kolo | Jiří Novotný K a d a ň - Po čtyřech přípravných zápasech, k nimž Kadaňští nastoupili na svém ledě, čeká Trhače první výjezd. Druhou polovinu porce přípravných duelů načnou na ledě chomutovských Pirátů. Bývalý partnerský klub Kadaně si po pádu z nejvyšší soutěže prošel turbulentním obdobím, během nějž se nad chomutovským hokejem stahovala mračna. K naplnění černých scénářů nakonec nedošlo a Piráti se chystají na nový ročník Chance ligy.
17.8.První škrty, Bílina nebo turnaj v NěmeckuSabina NovákováK a d a ň – Trhači nedávno ohlásili poměrně vysokou marodku, k dnešnímu dni je ale již vše jinak. Dokonce došlo i na avizované škrty v soupisce. Na svém začátku je také právě odstartovaná spolupráce s druholigovou Bílinou, za kterou si ve čtvrtek zahráli někteří kadaňští hokejisté. Někteří hráči se také načas připojí zpět ke sparťanskému kádru, který zanedlouho absolvuje přípravný turnaj v Německu.
17.8.Kadaň navázala spolupráci s PardubicemiTisková zprávaK a d a ň - SK Trhači Kadaň po oznámení spolupráce s extraligovým týmem HC Sparta Praha přinášejí další důležitou novinku. Kadaňské vedení se na kooperaci domluvilo také s dalším účastníkem nejvyšší soutěže. Partnerem se totiž stává klub HC Dynamo Pardubice.
13.8.Kadaňští neuspěli proti KlatovůmKAD - KLT 2:5, 0.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Na kadaňský led tentokrát zavítal soupeř z druhé ligy - Klatovy, pro které se jednalo teprve o druhý přípravný zápas v právě započaté sezóně. V první dvacetiminutovce měl soupeř jasně navrch, což potvrdil i tříbrankovým náskokem. Trhači se branky dočkali až v druhé části, ale Klatovy stále drželi krok a tříbrankové vedení. V poslední periodě diváci viděli po jedné brance na každé straně, ale srovnat skóre domácí již nestačili. Klatovy tak ze severu Čech odjížděli s vítězstvím s rozdílem tři branek.
12.8.Dočkají se Trhači první výhry proti Klatovům?Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Po dvojzápasu s ruským Sachalinem čeká kadaňské hokejisty další přípravný duel. I v něm se představí na svém ledě, celkem již počtvrté. Ačkoliv se jim tentokrát nepostaví žádný zahraniční soupeř, i tak to bude pro Kadaňské malá neznámá. S celkem SHC Klatovy se totiž běžně nepotkávají, neboť působí o patro níže. Potvrdí Trhači roli favorita a připíšou si první vyhraný zápas? Startujeme v úterý 13.8. v 18:00.
11.8.Ceny permanentek a jednotlivých vstupenek Sabina NovákováK a d a ň – Sezóna s přípravnými zápasy odstartovala a ligová část Chance ligy 2019/2020 se kvapem blíží. Konkrétně první kolo odstartuje již 11. září v Jihlavě. Úvodní domácí střetnutí si Trhači před domácím publikem zahrají až o tři dny později, a to 14. září v sobotu proti Českým Budějovicím. Brzy půjdou do prodeje také již tradičně permanentní vstupenky. Další otazník visí nad cenou vstupného. To vše vám osvětlí následující odstavce tohoto článku.
9.8.Sachalin rozhodl odvetu v přesilových hráchKAD - SAK 0:3, 0.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Po jednodenním odpočinku nastoupili Trhači k odvetnému duelu s ruským Sachalinem. Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří se v 9. minutě ujali vedení. Rozhodujícím faktorem se nakonec ukázaly přesilové hry. V nich hosté ve druhém dějství udeřili hned dvakrát a odskočili černožlutým na rozdíl tří branek. Kadaň ve třetí části dvojnásobnou přesilovku nevyužila a ani přes velkou snahu nenašla recept na brankáře Fokina.
8.8.Vrátíme v pátek Sachalinu těsnou porážku?Jiří Novotný K a d a ň - Kolotoč přípravných zápasů se rozjíždí na plné obrátky a po jednodenní pauze čeká naše hokejisty další zápas. I v něm se opět představí na domácím kluzišti. Soupeřem jim bude kadaňskému publiku již dobře známý PSK Sachalin. Úvodní duel dopadl lépe pro soupeře z asijské ligy, jenž černožluté udolal po prodloužení. Oplatí Trhači svému soupeři středeční porážku v odvetě? Na to odpoví zápas, jenž na kadaňském zimním stadionu startuje v pátek 9.8. v 18:00.
7.8.Kadaň bojovala, nakonec padla v prodlouženíKAD - SAK 2:3, 0.kolo | Stanislav JiskraK A D A Ň - Domácí předvedli bojovný výkon a jako první se radovali ze vstřelené branky z hole Jakuba Trefného. Soupeř ale dokázal do konce třetiny vyrovnat. Druhá třetina na výsledku nic nezměnila. Ve třetí periodě udeřili hosté, kteří také v poslední dvouminutovce zastavili domácí útok jen za cenu trestného střílení, které Štěpán Čech proměnil, čímž poslal utkání do prodloužení. Čekání nebylo dlouhé, jelikož Sakhalin nastavený čas po třiceti vteřinách ukončil vítěznou brankou.
6.8.Do Kadaně znovu míří ruský celek PSK SachalinKAD - SAK 2:3, 0.kolo | Sabina NovákováPo týdnu jsou Trhači připraveni postavit se dalšímu rivalovi, tentokrát je čeká výzva v podobě zahraničního mužstva, jenž je účastníkem asijské ligy – PSK Sachalin. Tento tým není třeba představovat, jelikož se s ním Kadaň již měla tu čest setkat v loňské sezóně taktéž v rámci přátelského utkání. Kadaňský A-tým s ruskými hokejisty sehraje dvojzápas. První z dvojice se odehraje 7. srpna ve středu od 18 hodin a druhý střet oba kádry čeká hned v pátek 9. srpna taktéž v 18 hodin.
4.8.Trhači mají za sebou druhý týden přípravySabina NovákováK a d a ň - Trhačům minulý týden odstartovala přípravná fáze sezóny, během které se již uskutečnilo i přátelské klání. Kadaň s ústeckými hokejisty i přes vedení nakonec padla 4:8. Ve hře jsou stále jednání o spolupráci a k zúžení kádru prozatím nedošlo. Tým se také momentálně potýká s marodkou. K tomu všemu poskytl komentář generální manažer a trenér Petr Klíma.
1.8.TRHAČI KEMP 2019David ŠrámekK a d a ň - V Kadani se uskutečnil druhý ročník hokejového kempu pro mládež s názvem "Trhači Kemp". Ve videu najdete veškeré informace.
1.8.Tomáš Hamara: „Chci tady být pro kluky.“Sabina NovákováK a d a ň – Trhači mají za sebou téměř dva týdny od startu přípravy, pro Tomáše Hamaru to bude znamenat čtrnáct dnů v novém týmu. Tento šestačtyřicetiletý rodák z Prahy je novým členem realizačního týmu a společně s Petrem Klímou se podílí na tvorbě mužstva, tréninků a samotném velení. Má za sebou angažmá například u jablonecké, sparťanské nebo slavistické mládeže. Koučoval také seniorský tým v Roudnici nad Labem nebo v již zmíněném Jablonci nad Nisou. Na svou trenérskou premiéru v první lize je více než připraven a velice se těší na práci s omlazeným kádrem.