V září 2004 vyšly tyto články:

12>>
29.9.První nula je na světěKAD - KOM 2:0, 8.kolo | Martin Gahler, Míša SládkováNejspíše největší překvapení letošního začátku sezóny Kometa Brno dnes zavítala na kadaňský stadion. Kadaňské bubny byly znovu v rukou domácích fanoušků a tak se mohlo začít fandit naplno. Zpočátku opatrný a nevýrazný hokej se po prvním vstřeleném gólu proměnil ve skutečnou bitvu. Začalo se hrát o mnoho aktivněji. Diváci se často kochali skvělou střeleckou podívanou.
28.9.Kometa změnila dráhu letu a míří ke hvězdámKAD - KOM 2:0, 8.kolo | Katka HodkováKometa Brno, další pevná zeď, na které minulý týden ztroskotaly České Budějovice. Jak se píše na oficiálních webových stránkách www.hc-kometa.cz: „Celá hala Rondo v sobotu burácela po vítězství Komety nad ještě nedávno extraligovými Českými Budějovicemi. Pro Brňany to byl jeden z nejhezčích hokejových zážitků za poslední léta.“ Proto se dá očekávat, že Kadani ve středu přijede opravdu těžký soupeř...
26.9.Velký obrat se nepodařil!KAD - UNL 3:4, 4.kolo | DědekPo páteční výhře nad Příbramí mnozí očekávali velký souboj s ústeckými dorostenci o to aby tento víkend byl čtyřbodový. Bohužel se tak nestalo.
25.9.PRIMA PREMIÉRA !KAD - RNL 15:0, 5.kolo | DědekTak tohle si musel říct nový brankář 9. třídy Jirka Tichý, který dnes poprvé nastoupil v kadaňském dresu. Je sice pravdou , že je ho spoluhráči nedali až tak moc příležitostí soupeři aby skóroval, ale přesto jeho působení působilo velice sebevědomě.
25.9.Mladá Boleslav se v tabulce dotáhla na KadaňMBL - KAD 4:1, 7.kolo | Katka HodkováZe čtvrtého venkovního zápasu hokejisté SK Kadaň asi příliš radost nemají. V Mladé Boleslavi odevzdali v sobotu večer všechny body a domů se opět vracejí s prázdnou. Začarovaný kruh tak stále nebyl prolomen a jen domácí publikum dokáže hráče vyburcovat k lepším výkonům. Mladá Boleslav se naopak může radovat, ziskem tří bodů si polepšila a v celkovém součtu je na tom v tabulce s osmi body stejně jako Kadaň. Body si středočeši připsali zaslouženě, celé utkání byli lepší, vytvořili si hromadu šancí a trestali především chyby kadaňské obrany.
24.9.Umíme i venku získat tři body?MBL - KAD 4:1, 7.kolo | Míša SládkováV sobotu 25.9.2004 kadaňský tým opět přesune na led svého protivníka. Do jeho role se pro tentokrát postaví BK Mladá Boleslav. Protivníci od sebe v tabulce I.ligy nejsou příliš vzdáleni a obě mužstva mají poněkud vyšší cíle. Očekává se tedy zajímavý souboj.
22.9.Vydřené vítězství nad PískemKAD - PIS 2:1, 6.kolo | Martin Gahler, Míša SládkováHráči Písku do Kadaně jeli s velkým cílem, prolomit smůlu, která je sužuje již několik kol. Utkání bylo zpestřeno účastí ženské rozhodčí, která se na kadaňském ledě objevila poprvé. Utkání bylo pro fanoušky doslova infarktové, mnoho šancí vyšlo nazmar. Vypjaté utkání však ovládla Kadaň a po kvalitním výkonu si na své konto připsala 3 body. Chmury o průběžně poslední příčce byly tak rozehnány.
21.9.Spraví si Kadaň chuť na Písku či naopak?KAD - PIS 2:1, 6.kolo | Katka HodkováVe středu od 18 hodin přivítá Kadaň na svém zimním stadionu hokejisty IHC Písek. Oba týmy ve svém posledním zápase prohrály, a proto se dá předpokládat oboustranná bitva o body. Kdo z ní vzejde jako vítěz nebo zda se bude dělit rovným dílem, to můžete zjistit, pokud se přijdete na tento duel osobně podívat. Písek se zatím v tabulce pohybuje na posledních místech společně s Opavou a Třebíčí.
20.9.Jednou jsi dole, jednou nahořeSAR - KAD 2:0, 5.kolo | Katka HodkováOlomouc, Opava a Ostrava..bude Sareza konečně třetím venkovním oříškem, který Kadaň rozlouskne a najde v něm maximální počet bodů? Nebude to však lehký boj, nováček první ligy vedený bývalým reprezentantem Milošem Holaňem vstoupil do letošní sezóny s překvapivě dobrými výsledky.
20.9.Kadaň dnes klesla znovu na nuluSAR - KAD 2:0, 5.kolo | Aleš Pur, Katka HodkováHráči Kadaně dnes v Ostravě sehráli utkání plné faulů, oslabení a nedotažených akcí. Převaha domácího celku byla znatelná již ve druhé třetině, kdy padl úvodní a také rozhodující gól zápasu. Před vícebrankovým debaklem zachránil Kadaň především Petr Jež, který vychytal několik neuvěřitelných střel.
18.9.Šachovou partii vyhrál černožlutý králKAD - HKR 4:1, 4.kolo | Martin Gahler, Katka HodkováHradec Králové ve třetím kole nečekaně ve středu porazil favorita první ligy České Budějovice vysoko 5:0 a v sobotu přijel do Kadaně s velkou chutí na další tři body. Domácí se však nenechali nikterak zaskočit a svého soupeře od začátku drželi v šachu. První třetinu si Kadaň s Hradcem jen hrála, ve druhé otevřela skóre a v závěru utkání ukázala, kdo je na ledě pánem.
17.9.Hon za třemi body pokračujeKAD - HKR 4:1, 4.kolo | Míša Sládková„Kdy už to konečně přijde!?“ Ptají se kadanští fanoušci. Po třech kolech Kadaň stále čeká na výhru. Šance se jim naskytne v sobotu 18.9.2004 od 17:00 na domácím stadionu. Znepříjemnit cestu za třemi body jim přijedou východočeští hokejisté z Hradce Králové a rozhodně nebudou snadným protivníkem.
15.9.Murphy, Kříž a Zbořil připravili Kadaň o bodyOPA - KAD 3:0, 3.kolo | Katka HodkováPokud se podle Murphyho zákonů může něco pokazit, zaručeně k tomu dojde a někdy nejen k tomu... Přestože autobus s kadaňskými hráči vyrazil do Opavy s výrazným časovým předstihem, musel se začátek utkání ve slezské metropoli znovu o půl hodiny odkládat. A aby té smůly pro jeden den nebylo málo, neveze si Kadaň zpátky do Čech ani bod. Smutek pro hosty a radost domácímu celku přinesla rozhodující druhá třetina, ve které skóroval opavský David Kříž a Tomáš Zbořil.
13.9.Napoprvé Morava, napodruhé Čechy a do třetice SlezskoOPA - KAD 3:0, 3.kolo | Katka HodkováVe svém třetím ligovém utkání zajíždí Kadaň znovu na druhý konec republiky. Ve středu 15. září od 17 hodin a 30ti minut přivítá naše hráče na svém ledě HC Slezan Opava. V červenobílých barvách hraje v letošní sezóně také bývalý kadaňský útočník Jan Kašík.
11.9.Fénix se zvedl z popela, aby znovu shořelKAD - BER 3:4, 2.kolo | Katka Hodková, Martin GahlerPrvní utkání na domácí půdě přineslo Kadani další bod. Po vypjatém průběhu první a druhé třetiny, kdy se neustále vylučovalo a hosté i domácí hráli přesilovku jako na běžícím pásu, se Kadaň pomalu loučila s vidinou vítězství. Když po čtyřiceti minutách prohrávala již 0:2, zvedl se díky Klausovi a Polanskému podle slov trenéra Fénix z popela a znovu zazářil. Už už to vypadalo, že Kadaň na domácím ledě vybojuje cenné tři body, ale osud tomu dnes znovu nechtěl…
10.9.Kadaň se představí poprvé domaKAD - BER 3:4, 2.kolo | Míša SládkováV sobotu 11.9. 2004 se kadanští fanoušci konečně dočkají prvního domácího zápasu. Na svém ledě přivítají Berounské Medvědy, kteří se stejně jako Kadaň budou snažit složit reparát. Oba týmy čekají na svou první výhru a ani jeden se svého síle nechce vzdát.
9.9.Vlastní nedisciplinovanost nás stála dva bodyOLO - KAD 2:2, 1.kolo | Jindřich PolednaÚvodní utkání letošní sezóny se pro kadaňský celek vyvíjelo dobře, konečný úspěch a radost našim hráčům zhatila jediná přesilová hra, při které loňský účastník playoff dokázal vsítit dvě branky a vyrovnat tak manko z předchozí třetiny. Trenér SK Kadaně Alois Chlustina zhodnotil utkání následujícími slovy.
8.9.Váhy osudu nikomu nepřályOLO - KAD 2:2, 1.kolo | Katka HodkováSvé první ligové utkání odehrála dnes Kadaň na ledě svého soupeře v Olomouci. Ačkoli začátek duelu nesliboval příliš dramatickou podívanou, rozjel se nakonec infarktový zápas. První třetina nepatřila nikomu, druhá Kadani a v třetí se blýskla Olomouc. Vylučovalo se jako o život a v posledních deseti minutách se píšťalka hlavního rozhodčího opravdu rozehřála.
6.9.Ohlédnutí za letní přípravouKatka HodkováV květnu a červnu absolvovali hokejisté SK Kadaň letní přípravu – jezdili na kole, tvrdě pracovali v posilovně, a tak se udržovali v kondici na nadcházející sezónu. Nic se ale nesmí přehánět, proto tým dostal v červenci také třítýdenní dovolenou, aby si užil volna, rodiny a zábavy. Jak říkali již staří Řekové, k dosažení dobrých výsledků je nutná kalokagathie, kdy je jednota ducha a těla v rovnováze.
6.9.Ve středu půjde v Olomouci do tuhéhoOLO - KAD 2:2, 1.kolo | Jindřich PolednaStředa - den D. Uprostřed týdne se zapomene na všechny úspěchy a neúspěchy v přípravě. Jede se od nuly, začíná první národní hokejová liga. Úvodní rozlosování není pro Kadaň zrovna příznivé, ale v nabité konkurenci se nedá vybírat. S každým odehrajeme dvě utkání venku a dvě na domácím kluzišti. Jako první se nám postaví do cesty HC Olomouc.