V lednu 2012 vyšly tyto články:

12>>
31.1.Je mi jedno, kdo se s námi probojuje do playoffJindřich PolednaJednou z opor týmu je bezesporu Tomáš Závorka. Byl to právě on, kdo během povedeného ledna svými zákroky přiváděl hráče soupeřů k šílenství, vychytal pět vítězství v šestizápasové šňůře Kadaně. V letošní sezóně se objevil v kadaňské brance v 19ti zápasech a má průměr 2,51 branky na zápas. Po prohře v Litoměřicích jsme se jej zeptali na poslední hokejový měsíc v Kadani a jeho plány do budoucna.
31.1.Výsledky mládeže 23.1. - 29.1.2012Jindřich PolednaVýsledky ligových utkání a střelce branek naleznete v podrobnostech článku.
31.1.Boj o playoff pokračuje - přijíždí TřebíčKAD - TRE 2:4, 45.kolo | Jindřich PolednaPo prohře v Litoměřicích čeká kadaňské hokejisty reparát před vlastním publikem. Naším příštím soupeřem bude SK Horácká Slavia Třebíč. A Kadaň jí má co vracet! V posledních dvou zápasech se Kadani totiž nepodařilo vstřelit Třebíči ani branku. A právě tento zápas by mohl domácí tým nakopnout k dobrým výkonům i v dalších kolech, kde se bude lámat chleba. Přijďte podpořit kadaňský tým přímo na stadion, probuzený fanklub slibuje velkou podporu svému týmu, i díky Vaší podpoře by mohla být na stadioně bouřlivá atmosféra.
28.1.Kadaň prohrála v LitoměřicíchLTM - KAD 3:2, 44.kolo | Jindřich PolednaPočetná skupina kadaňských fanoušků musela mít první dvě třetiny pocit, že snad ani nesleduje tým, který v posledních zápasech vyhrával. Kadaňským se nedařila kombinace, jejich silná stránka - přesilové hry, jim vůbec nešla. Po dvou třetinách sice Kadaň přidala, víc než 2 branky však nevstřelila. Za Kadaň se trefili Tomáš Polák s Richardem Divišem. Necelé 2 minuty před koncem udělali rozhodčí chybu při přečíslení Kadaně, odpískali jí postavení mimo hru, které však v žádném případě nebylo. Litoměřice si tak připsaly důležité tři body a zůstaly ve hře o playoff.
27.1.Využije Kadaň krizi Litoměřic?LTM - KAD 3:2, 44.kolo | Jindřich PolednaPo šesti výhrách v řadě zajíždí celek Kadaně do desátých Litoměřic. Hráči s kalichem na hrudi v posledních šesti utkáních získali jen 4 body za domácí výhru s Hradcem Králové a prohru po nájezdech v trápící se Olomouci. Pohled na tabulku naznačuje, že to bude zápas o 6 bodů, neboť náš soupeř ztrácí na Kadaň 5 bodů. V případě výhry Kadaně bychom se asi definitivně zbavili dalšího kandidáta na osmou příčku zajišťující playoff.
25.1.Kadaň smetla Šumperk a připisuje si už šestý zářezKAD - SUM 4:1, 43.kolo | Filip De Bolle, Martin GahlerK a d a ň - Domácí začali velice aktivně a po 23. minutách se ujali vedení 3:0 po brankách Andrese,Fialy a Poláka. Hosté sice do konce druhé třetiny snížili, ale domácí ve třetí potvrdili dominanc a nakonec Heřman přidal čtvrtou branku do prázdné klece. Domácí tak vyhráli už šest zápasů v řadě a sen o play-off tak žije dál.
24.1.Přivezou nám body i Draci ze Šumperka?KAD - SUM 4:1, 43.kolo | Jindřich PolednaJiž 5 zápasů trvá kadaňská neporazitelnost a osmá příčka zajišťující boje pro playoff je opravdu na dosah. Po výborném výkonu proti Jihlavě a výhře 3:0 nad tímto silným celkem zavítá o dva dny později na náš stadion celek Šumperka. Ten na Kadaň ztrácí momentálně 8 bodů a je na 12.místě tabulky.
23.1.Kadaň převálcovala i Duklu a je již devátáKAD - JIH 3:0, 42.kolo | Jindřich PolednaKadaň po čtyřech výhrách bojovala o posun do elitní osmičky zaručující playoff s Jihlavou. A po první třetině vedla po brankách Jakuba Jeřábka z přesilovky a Stanislava Mikšovice 2:0. Ve druhé třetině přidal branku ještě Tomáš Bursík. V poslední třetině již branka nepadla a domácí tým si tak vybojoval veledůležité 3 body a posunul se opět vzhůru prvoligovou tabulkou.
22.1.Do Kadaně míří probuzená DuklaKAD - JIH 3:0, 42.kolo | Jindřich PolednaPo fantastických výkonech v posledních zápasech čeká na kadaňské borce další velká zkouška. Na sever Čech přijede jihlavská Dukla, která zažehnala svou "vánoční krizi" a v posledních zápasech si připsala tříbodové výhry. Kadaň čekají dva domácí zápasy, které je v případě výhry katapultují do elitní osmičky zaručující účast v playoff.
21.1.Kadaň rozložila Beroun sedmi brankamiBER - KAD 4:7, 41.kolo | Jindřich PolednaKadaň se i nadále veze na vítězné vlně! V sobotu večer přehrála i Beroun a připsala si veledůležité 3 body! Hrdinou zápasu byl Jiří Charousek, který vstřelil hatrick, po jedné brance přidali Richard Diviš, Zdeněk Skořepa, Ondřej Fiala a Petr Stoklasa. Žádný posun v tabulce se ale nekonal. Olomouc porazila Litoměřice jen po samostatných nájezdech a Písek vyhrál v Mostě.
20.1.Poskočí Kadaň na 9.místo?BER - KAD 4:7, 41.kolo | Jindřich PolednaPo třech důležitých výhrách čeká na kadaňské hokejisty neméně důležitý výjezd do Berouna. Dvanáctý Beroun ztrácí na Severočechy přesně 3 body a boma se bude chtít opět vytáhnout. Již jednou to Medvědům vyšlo a Kadaň má tak svému soupeři co oplácet. V přípravě výhry by totiž Kadaň s nejvězší pravděpodobností poskočila minimálně na devátou příčku tabulky.
18.1.Vítězná vlna pokračuje - odnesla to OlomoucKAD - OLO 7:3, 40.kolo | Jindřich Poledna, Filip De Bolle, Jiří NovotnýHosté z Olomouce začali utkání lépe a už ve 2.minutě se dostali do vedení. Jenže domácí Kadaň první třetinu otočila brankami Zdeňka Skořepy, Jana Heřmana a Petra Stoklasy. Druhou třetinu ovládli Hanáci a srovnali na 3:3. V poslední části Kadaň odpor hostů zlomila 4 brankami v rozmezí šesti minut a rozhodla o důležité výhře 7:3. V poslední třetině se trefili 2x Jiří Charousek, Martin Szakal a znovu Jan Heřman.
17.1.Potvrdíme dobré výkony i proti Olomouci?KAD - OLO 7:3, 40.kolo | Jindřich PolednaPo dvou výhrách z posledních zápasů přijede prověřit severočeský celek třetí Olomouc. Hanácký tým je také nabuzený, v posledním kole porazil svého souseda - čtvrtou Jihlavu a jasně si upevnil své postavení v prvoligové tabulce. Olomouc je však také k poražení, protože stejně jako Kadaň má problémy se svými ikonami.
16.1.Jednou bych ráda hrála hokej v AmericeJindřich PolednaAneta Lédlová je skromná patnáctiletá slečna, která miluje hokej. Hokejem žije a na ledě se z ní stává doslova divoch. Díky svému nasazení a chytré hlavě dostala pozvánku na Mistrovství světa žen do 18ti let, které se konalo na přelomu roku. Šampionát se odehrál v Přerově a Zlíně. Aneta byla navíc vyhlášena nejlepší hráčkou zápasu ve vítězném duelu s Ruskami. Kromě Anety se v reprezentačním dresu představily také kadaňské hráčky Klára Chmelová s Denisou Nešutovou.
14.1.Povedená druhá třetina rozhodla o vítěziKAD - HKR 3:2, 39.kolo | Filip De Bolle, Jakub Coufal, Jiří NovotnýK a d a ň - Hosté se díky dobré první třetině ujali vedení. Domácí ale přežili dvojnásobné oslabení a v druhé části odpověděli hned třemi góly z holí Bursíka,Heřmana a Skořepy. Hosté sice v závěru snížili, vyrovnat se jim ale nepodařilo. Kadaňští tak zvítězili 3:2
13.1.Třetí čtvrtinu uzavře v Kadani Hradec KrálovéKAD - HKR 3:2, 39.kolo | Jindřich PolednaZávěrečný zápas třetí tvrtiny základní soutěže uzavře tým Sportovního klubu Kadaň na svém zimním stadionu s Hradcem Králové. Po podařené kanonádě v Mostě bude chtít domácí celek potvrdit svou dobrou formu a získat opět všechny 3 body. Náš soupeř je momentálně na 5. příčce tabulky, získal o 19 bodů více než Kadaň, přesto nebude v zápase jasným favoritem.
12.1.Většinu zápasů beru hodně prestižněJindřich PolednaRichard Diviš byl jednou z posil, do kterých se vkládaly naděje. A potvrdil je. Tento týmový hráč a tahoun dokáže nejen zvedat náladu v kabině, ale dokáže svými nahrávkami a trefami do černého pomoci týmu k zisku důležitých bodů. Tento rozhovor vznikl na žádost fanoušků, kteří sis jej vybrali v těžké konkurenci dalších kadaňských jistot a matadorů. Ríša je určitě potěší svým pohledem na hokej a přímostí odpovědí.
11.1.Kadaň převálcovala MostMST - KAD 0:8, 38.kolo | Jindřich PolednaDůležitý zápas začal neslaně nemastně. Kadaň měla sice opticky více ze hry, ale jinak bylo utkání vyrovnané. Kadani však vyšel konec 1.třetiny. Během necelých 3 minut se trefili Martin Mazanec, Richard Diviš a Vladimír Novák. Na začátku prostřední části skóroval také Jiří Charousek a do konce třetiny přidal ještě další zásah Stanislav Mikšovic. V poslední třetině se Kadaň trefila ještě 3x a po brankách Tomáše Poláka, Zdeňka Skořepy a Ondřeje Fialy vyhrála v Mostě 8:0.