V lednu 2021 vyšly tyto články:

12>>
31.1.Na sever Čech míří šumperští DraciKAD - SUM 4:3, 29.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / Š u m p e r k – V pondělí 1. února se v Kadani odehraje souboj sousedních týmů v tabulce. Ve 29. kole Chance ligy totiž Trhači vyzvou Šumperk. Oba dva týmy poslední zápasy nezvládly, když se z ledů soupeře vracely bez bodů. Pro permanentkáře bude přenos zdarma na www.hokejkatv.cz, a ti, kteří si nebudou chtít zaplatit videopřenos, naleznou střetnutí také na webu www.onlajny.cz. Utkání odstartuje v 18 hodin.
30.1.Trhači ve středních Čechách body neuloupiliBNJ - KAD 4:1, 25.kolo | Sabina NovákováB e n á t k y n/J i z e r o u /K a d a ň - K 25. kolu Chance ligy se Trhači vydali do Benátek nad Jizerou. Pozornost na sebe vzal ve třinácté minutě hostující kádr, když se dostal do jednobrankového vedení. Druhá perioda ale začala se zhruba hodinovým zpožděním kvůli díře v ledu. Po obnovení hry se hosté ještě dvakrát prosadili, na což zareagoval Jiří Kulich. V závěrečné části nakonec pečetili vítězství Benátečtí na rozdíl tří branek.
29.1.Kadaň se v sobotu představí na ledě BenátekBNJ - KAD 4:1, 25.kolo | Sabina NovákováB e n á t k y n/J i z e r o u / K a d a ň – V sobotu 30. ledna Chance liga odehraje 25. kolo letošního ročníku. Trhače čeká výjezd do Benátek nad Jizerou. Mladý celek Benáteckých si v posledním kole odvezl bod z ledu ústeckého Slovanu za prohru v prodloužení. Trhači budou chtít napravit výsledkově nepovedené domácí utkání s prostějovskými Jestřáby, které hostující hráči ovládli vysoko 9:2. Utkání je možné sledovat na www.hokejkatv.cz, kde stále platí sledování pro permanentkáře zdarma, nebo na webu www.onlajny.cz. Utkání startuje v 17 hodin.
27.1.Jestřábi v Kadani ulovili tři body za vysokou výhruKAD - PRO 2:9, 24.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / P r o s t ě j o v - Ve středu se Kadaňští střetli na domácí půdě s Jestřáby z Prostějova. Po první třetině ale soupeř odcházel již s dvoubrankovým náskokem. Třetí branku navíc vsítil jedenáct vteřin před koncem první periody. Po siréně končící druhou část už byl rozdíl markantní a výsledek tak nezvratitelný. Soupeř tak z kadaňského ledu odjíždí s třemi body za vítězství se sedmibrankovým rozdílem. Za domácí se prosadili Vladislav Houška a Zdeněk Zabloudil.
26.1.Nálet do Kadaně chystají Jestřábi z ProstějovaKAD - PRO 2:9, 24.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / P r o s t ě j o v - K 24. kolu na sever Čech ve středu 27. ledna zavítá kádr prostějovských hokejistů. V posledním kole si Jestřábi těsně poradili s ústeckým Slovanem, zato Kadaň schytala debakl od Litoměřic. Klání můžete od 17 hodin sledovat na webu www.onlajny.com nebo www.hokejkatv.cz, kde mají držitelé permanentních vstupenek přenosy zdarma.
25.1.Trhači v derby nenavázali na poslední výhruLTM - KAD 7:1, 1.kolo | Sabina NovákováL i t o m ě ř i c e / K a d a ň - Dohrávka 1. kola Chance ligy v Kalich Areně nedopadla pro Trhače vůbec dobře. Již po první dvacetiminutovce domácí celek vedl tříbrankovým rozdílem. V té prostřední poté přidaly Litoměřice sice pouze jednu branku, ale závěrečná část byla zase o něco bohatější a skončila stejně jako úvodní perioda. Jediným rozdílem byla první branka v Chance lize belgického obránce Cédrica Delmarche, která byla v rámci duelu s Kališníky jedinou na straně hostujícího kádru.
24.1.Vít Seemann: „Začalo nám to tam konečně padat.“Sabina NovákováF r ý d e k - M í s t e k / K a d a ň - Po výjezdu do Frýdku-Místku si černožlutí připsali do tabulky tři body za vítězství. Trhačům se podařilo dvakrát srovnat skóre, po stavu 2:2 už ale padaly branky jen do té frýdeckomístecké. Jedním ze střelců se stal Vít Seemann, jenž si připsal vůbec první přesnou střelu v dresu Kadaně.
24.1.Druhé venkovní utkání, na řadě jsou LitoměřiceLTM - KAD 7:1, 1.kolo | Sabina NovákováL i t o m ě ř i c e / K a d a ň - Trhači se trochu vrátí v čase, jelikož je čeká dohrávka prvního kola Chance ligy. Druhé utkání na ledě soupeře v řadě tentokrát přinese Kadani cestu do Litoměřic. Zatímco Stadion má za sebou porážku, Kadaň se blýskla úspěchem na ledě frýdeckomísteckých Rysů. Klání startuje v 17 hodin!
23.1.Trhači slaví tři body, z ledu Rysů vezou výhru!FRM - KAD 2:5, 23.kolo | Jindřich PolednaF r ý d e k - M í s t e k / K a d a ň - Trhači vrátili Rysům porážku z domácího stadionu! Ačkoliv Slezané skórovali hned v první minutě, z vedení se moc dlouho neradovali. Už ve 4. minutě srovnal skóre Jan Svoboda. Domácím se přesto podařilo dostat opět do vedení ve 14. minutě, to však netušili, že branky pak již budou dávat jen Trhači. Ve 26. minutě srovnával na 2:2 ve hře 4 na 4 Radek Havel, vedení pak na stranu hostí strhl ve 31. minutě ve vlastním oslabení Vít Seemann. V poslední třetině zvyšoval v přesilové hře Vladislav Houška a na konečných 5:2 pro Trhače pečetil do prázdné branky Zdeněk Zabloudil.
22.1.Kadaň čeká daleká cesta do Frýdku-MístkuFRM - KAD 2:5, 23.kolo | Sabina NovákováF r ý d e k - M í s t e k / K a d a ň - Třiadvacáté kolo prvoligové soutěže Chance liga přinese Trhačům dalekou cestu do Haly Polárky na druhý konec republiky. Soupeř se tuto sezonu poněkud trápí, podobně jako Trhači. Na svém kontě má celkem sedm vítězství. Duel můžete sledovat již tradičně na www.onlajny.com nebo na www.hokejkatv.cz, kde mají přenosy permanentkáři zdarma!
20.1.I přes kadaňské vedení nakonec vítězí TřebíčKAD - TRE 1:3, 22.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / T ř e b í č - Trhači vstoupili do 22. kola Chance ligy úspěšně v podobě vsítěné branky Jakuba Veselého do klece protivníka. Horácká Slavia ale v prostřední části srovnala krok. V poslední třetině už jen přidaly Bílé hvězdy dvě další branky, kterými si pojistily tříbodový zisk.
20.1.J. Veselý: „V zápase jsme ukázali bojovnost.“KAD - TRE 1:3, 22.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / T ř e b í č - Proti Horácké Slavii se Trhači prosadili v osmnácté minutě, za což se zasloužil Jakub Veselý. Byla to však jediná přesná rána, kterou Kadaňští přidali na své konto. Ve zbývajících dvou periodách se už prosazovali pouze hosté. Ti nakonec ze severu Čech odjeli s třemi body.
18.1.Ve středu vyzveme Horáckou Slavii TřebíčKAD - TRE 1:3, 22.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Po sobotním duelu v Jihlavě, kde se černožlutí prezentovali bojovným dojmem okořeněným premiérovou trefou teprve 16letého Jiřího Kulicha, čeká Trhače zápas na domácím kluzišti. I tentokrát se jim postaví celek z Vysočiny, SK Horácká Slavia Třebíč. Úvodní buly padne ve středu 20.1. v 17:00
16.1.Trhači stahovali náskok, nakonec body nevezouJIH - KAD 6:3, 21.kolo | Sabina NovákováJ i h l a v a / K a d a ň - V rámci 21. kola Chance ligy na Kadaňské čekala bitva na jihlavském stadionu. Ačkoliv pokaždé dokázali snižovat náskok soupeře o jednu branku, Jihlavští ale pokaždé ostražitě zareagovali a vzali si nazpět své dvoubrankové vedení. Za Trhače se prosadili Jakub Trefný, Jan Svoboda a mladý Jiří Kulich, který slavil první přesnou trefu v seniorském týmu!
15.1.Změna času domácího duelu s TřebíčíKAD - TRE 1:3, 22.kolo | Redakce
15.1.Kadaňská družina v sobotu zamíří do JihlavySabina NovákováK a d a ň / J i h l a v a - Jednadvacáté kolo Chance ligy naplánovalo Trhačům výjezd na Vysočinu. Jihlavští se v novém roce radovali již dvakrát z vítězství ze tří možných pokusů, Severočeši naproti tomu na vítězství v roce 2021 zatím stále čekají. Střetnutí s jihlavskou Duklou, která se momentálně nachází na druhé příčce tabulky první ligy, začíná v 17:30.
13.1.Mládež v době vládních opatření Tisková zpráva
13.1.Poruba nastřílela Trhačům sedm gólůKAD - POR 1:7, 20.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň / P o r u b a - Trhači se na svém ledě představili po druhé během dvou dnů. Po bezbrankové první třetině udeřili hosté třemi góly, Trhačům se podařilo zásluhou Tomáše Koblížka snížit, jenže Poruba ve třetí periodě přidala další čtyři přesné zásahy.
13.1.„Musíme něco změnit,“ říká Vladislav HouškaKAD - POR 1:7, 20.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / P o r u b a - V rámci 20. kola Chance ligy se Kadaňští utkali s týmem z ostravské Poruby, který je momentálně na první příčce prvoligové soutěže. Na první změnu stavu jsme si museli počkat až do druhé třetiny. Za Trhače se prosadil Tomáš Koblížek, kterému nahrával Karel Kubát a právě Vladislav Houška. Dvacetiletý útočník má na svém kontě za sedm odehraných utkání již dva góly a tři asistence.
12.1.Ve středu opět doma, dorazí PorubaKAD - POR 1:7, 20.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Po jednodenním oddychu se na kadaňském kluzišti znovu bude hrát Chance liga. Trhači budou chtít napravit pondělní klopýtnutí s Baníkem Sokolov, kdy ještě v polovině třetí třetiny vedli 4:2, ale soupeř skóre zvrátil ve svůj prospěch. Soupeřem jim bude ambiciózní Poruba, celek ze špičky tabulky. Úvodní buly bylo původně plánováno na 18:00, ale po dohodě obou klubů se odehraje o hodinu dříve.