V lednu 2022 vyšly tyto články:

31.1.Kadaň na své půdě vyzve Klášterec n/OhříKAD - KNO 8:6, 11.kolo | RedakceK a d a ň / K l á š t e r e c n / O h ř í - Černožlutí se v úterý 1. února postaví na domácí půdě proti výběru z Klášterce nad Ohří. Konkrétně se jedná o dohrávku jedenáctého kola krajské ligy. Domácí na svého soka ztrácí v tabulce osm bodů. Mezi kadaňské posily patří staronová jména jako Martin Strunz a Josef Toman, kteří v nedávných časech ještě nastupovali právě za Klášterecké. K týmu se přidá také Miroslav Hradecký.
30.1.Cesta do Roudnice odložena, řeší se náhradaRedakceR o u d n i c e n / L a b e m / K a d a ň - Z důvodu karantény kadaňských hráčů bylo sobotní klání na roudnické půdě odloženo. Momentálně oba kluby jednají o náhradním termínu, po jejich shodě budete informováni zde na webu www.skkadan.cz.
27.1.Lovosice nedorazí, dojde ke kontumaciRedakceK a d a ň / L o v o s i c e - Dohrávka na druhý pokus bohužel opět nevyjde. Dne 27. ledna se měli Kadaňští střetnout s Lovosicemi, aby dohráli odložené utkání. Ani tentokrát nemůže soupeř k utkání nastoupit, a proto dojde ke kontumaci klání 5:0. Příští utkání by se mělo dle aktuální situace a plánu odehrát 29. ledna od 17 hodin v Roudnici nad Labem.
27.1.V Kadani se uskutečnila akce Pojď hrát hokejKlubK a d a ň - V Kadani na zimním stadionu se konal v rámci akce Týden hokeje, již po 10. nábor s heslem Pojď hrát hokej. Akce začala od 16:00 registrací účastníků, kterých se přihlásilo 8 dětí Bohužel vinnou karantény jsme dostali od rodičů spousty omluvenek. Do náboru se zapojili také hokejisté SK Kadaň ze 3. třídy, kteří předváděli hokej v praxi modelovým utkáním v minihokeji. V prostorách VIP proběhla prezentace, která představila lední hokej a klub SK Trhači Kadaň.
23.1.Kadaň utržila proti Slovanu těsnou porážkuKAD - LOU 7:8, 18.kolo | RedakceK a d a ň / L o u n y - Jako první se brankou prosadily právě Louny, reakce domácích ale netrvala dlouho a bylo rázem srovnáno. Do konce první dvacetiminutovky ale sok zaťal zuby a měl zpět vedení, a to rovnou o dva góly. Prostřední část se lépe začala dařit černožlutým, když v úvodních 5 minutách dvakrát skórovali a srovnali na 3:3. Minuta čekání stála Louny na další přesnou trefu směřující k vedení nad Kadaní. Následně Holan spolu s Hrdličkou zařídili svému mužstvu nakopnutí v podobě dvou střel za záda Charváta - 5:4. Ve zbývajícím čase zaúřadovali naopak lounští zástupci, jenž se již poněkolikáté v zápase poslali do vedení. Na tento úspěch navázali i z kraje třetího dějství - 5:8. V sedmačtyřicáté minutě se ještě domácím poštěstilo snížit na 6:8. Sedm vteřin do konce se pak ještě prosadil Lukáš Hrdlička, jenž jen upravil skóre na 7:8. Dějový zvrat se již ve zbytku duelu nekonal.
23.1.Je znám rozpis posledních zápasů v této sezóněRedakceK a d a ň - Jelikož se s ohledem na koronavirovou pandemii několikrát musely utkání odkládat, nezbývalo nic jiného než se do takzvaného deadlinu dohodnout se všemi kádry, se kterými byla utkání odložena, na náhradních termínech. Jako první se SK Kadaň vydá na led Pirátů Chomutov, a to v úterý 25. ledna. Start je naplánován na 18:00. Dohrávka 10. kola s Lovosicemi se nakonec odehraje ve čtvrtek 27. ledna od 18:30 → KONTUMACE. V rámci klasického sledu utkání se v řádném termínu 29. ledna uskuteční cesta Kadaňských do Roudnice nad Labem, kde vše odstartuje v 17 hodin. Ani 11. kolo nebylo dohráno dle plánu, a tak se v úterý 1. února utká Kadaň na domácí půdě proti Klášterci nad Ohří - 19:45. Dohrát se musí i 14. kolo krajské ligy, černožlutí tak na svém ledě přivítají na druhý pokus Roudnici nad Labem ve čtvrtek 3. února od 18:30. Poslední, tedy dvacáté kolo, sehrají Kadaňští již potřetí v řadě před zraky domácích diváků. Na severozápad tentokrát dorazí v sobotu 5. února Lovosice - 17:00.
22.1.V sobotu do Kadaně dorazí LounyRedakceK a d a ň / L o u n y - Téměř měsíc a půl neviděli fanoušci kadaňského hokeje domácí zápas Krajské hokejové ligy. Další takovou možnost budou mít v sobotu v 17:00. To se totiž uskuteční odložený zápas s lounským kádrem.
13.1.Střetnutí v Chomutově je odloženoCHM - KAD 11:5, 17.kolo | Redakce C h o m u t o v / K a d a ň - K sedmnáctému kolu krajské soutěže se tentokrát Kadaňští do Chomutova nevydají. Ze zdravotních důvodů a karanténních opatření došlo k odložení duelu. Další duel by měl následovat na domácí půdě. Do Kadaně v úterý 18. ledna zavítá Roudnice nad Labem a start je naplánovaný na 19:45.
10.1.Akce Týden hokeje bude v lednu opět v KadaniSabina NovákováK a d a ň - V Kadani dne 26. ledna od 16 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SK Kadaň ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na ZS v Kadani akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
9.1.Klášterečtí sebrali Kadani šanci na vítězstvíKNO - KAD 5:3, 16.kolo | RedakceK l á š t e r e c n / O h ř í - V sobotu 8.1. se na kláštereckém zimním stadiónu odehrálo 16. kolo Krajské ligy mužů mezi domácími Tygry a SK Kadaň. Hostující celek ihned v prvních sekundách otevřel Hrdličkou skóre utkání - 0:1. Další branka padla až v první minutě druhé třetiny, kdy vyrovnal Danyo. Kadaň poslal znovu do vedení Hrdlička, ale další tři góly ve stejné třetině dokázal vstřelit klášterecký tým a po druhé třetině vedl 4:2. V poslední periodě se každý celek prosadil jednou, za Kadaň snižoval Stoklásek. Utkání tak skončilo 5:3 a Sportovní klub tak nenavázal na výhru z Lovosic.
7.1.Kadaň se konečně těší z vítězství nad LovosicemiLOV - KAD 4:7, 15.kolo | Sabina NovákováL o v o s i c e / K a d a ň- Úspěšně dopadlo pro Kadaňské patnácté kolo krajské ligy. Hostující kádr v Lovosicích utkání odstartoval první brankou. Na konci utkání jich na světelné tabuli v jejich prospěch svítilo hned sedm. Domácí Lovosice tak na soupeře ztráceli tři branky, čímž přisoudili tři body právě Kadani, která na vítězství čekala poměrně dlouho.