V říjnu 2012 vyšly tyto články:

12>>
1.10.Tolik smůly, jako v minulé sezóně, už mít snad ani nemůžemeJindřich PolednaÚtočník Jiří Charousek je jednoznačně na čele kadaňského kanadského bodování. S průměrem téměř branky na zápas se po sedmi kolech usadil v jeho čele a v nejbližší době ho jen tak někdo nesesadí. V rozhovoru jsme s ním probrali náladu v kabině, vztah k mladým hráčům či prognózy týmu do budoucnosti.
2.10.Dalším soupeřem bude nedaleký MostKAD - MST 3:5, 8.kolo | Marcel HollKadaňští hokejisté se po sobotní porážce na ledě vedoucího Havlíčkova Brodu, vracejí na domácí led. V osmém kole letošní sezóny přivítají nedaleký Most. S ním se kadaňští utkají po měsíci. Poslední vzájemný zápas se totiž odehrál v letošní letní přípravě a Kadaň padla, na mosteckém ledě vysoko 4:7.
3.10.Kadaň si před svými fanoušky uřízla ostuduKAD - MST 3:5, 8.kolo | Filip De Bolle, Marcel Holl, Vojtěch Friml, MaGK a d a ň - Po bezbrankové první třetině se vedení ujali domácí po brance Radka Hrabáka. Jenže to bylo ze strany Kadaně téměř všechno. Most v zápětí vyrovnal a do konce druhé třetiny vstřelil další 3 góly. Po čtvrté brance opustil domácí svatyň gólman Hanuljak. Jenže ani Kaššák neudržel čisté konto dlouho, inkasoval hned začátkem poslední třetiny. Na 2:5 snižoval domácí Martin Szakal. Na konečných 3:5 korigoval konečný stav svou druhou brankou v zápase Radek Hrabák. Kadaň tak po nevýrazném nasazení prohrála i s Mostem a opět spadla na dno prvoligové tabulky.
3.10.Boj mezi bratry CharouskyKAD - MST 3:5, 8.kolo | Vojtěch FrimlKadaňským hráčům se zápas vůbec nepovedl, tudíž je jasné, že Kamil Charousek vyšel ze zápasu jako vítěz. Už v první třetině byl Jiří Charousek vyloučen na 2 minuty plus 10 minut osobního trestu za vražení na hrazení. Bratři se potkávali na ledě zřídka. A když už se potkali, trochu se poštuchovali.
5.10.Přivezeme body z Litoměřic?LTM - KAD 5:2, 9.kolo | Jiří NovotnýTěžký soupeř čeká kadaňské hokejisty v devátém kole první hokejové ligy. Po domácí prohře 3:5 s Mostem zajíždíme do Litoměřic. Stadion sice vstoupil do sezony prohrou v Mladé Boleslavi, následně si ale připsal šňůru sedmi zápasů, ve kterých vždy dokázal bodovat. Tuto úspěšnou sérii budou jistě chtít hokejisté Litoměřic, kterým momentálně patří čtvrté místo, prodloužit i proti poslední Kadani, která do Kalich Areny rozhodně nepřijíždí v roli favorita.
6.10.SD: PZ Kladno si z Kadaně odvezlo 3 bodyKAD - PZK 3:5, 5.kolo | Stanislav JiskraV pátek 5.října od 19:45 hostila Kadaň celek PZ Kladno. Kladno celý zápas předvádělo útočnou hru do těla a trestalo chyby domácí Kadaně. Ačkoli měla Kadaň v zápase 7 přesilových her, nepodařilo se jí využít ani jednu.
6.10.O osudu zápasu v Litoměřicích rozhodlo 115 sekund druhé třetinyLTM - KAD 5:2, 9.kolo | Jindřich PolednaPo nevýrazné první třetině, kdy se kadaňský tým nechal několikrát zbytečně vyloučit, přišlo gólové oživení hry až v prostřední části. První branku Kadaně vstřelil ve 23.minutě Jiří Charousek, druhou přidal ve 32.minutě Bronislav Andres. Jenže to bylo ze strany Kadaně vše. Domácí zabojovali a Kadaň inkasovala za 115 sekund 3 branky! Litoměřice přidaly v poslední třetině ještě další 2 zásahy a porazily Kadaň celkem 5:2.
7.10.Trenér Michal Jäger byl odvolán, mužstvo dočasně povede trojice Gudas, Mikšovic, SkořepaTisková zprávaK a d a ň - Duel Kadaně v Litoměřicích byl posledním pro hlavního trenéra Michala Jägera, který se týmu ujal před startem letošní sezóny. Nepřesvědčivé výkony hráčů, s tím spojené špatné výsledky a postavení v tabulce jsou důvodem k odvolání hlavního trenéra. Kadaň zatím dočasně povede Leo Gudas, společně se Zdeňkem Skořepou a Stanislavem Mikšovicem. V nejbližších dnech by mělo být oznámeno jméno nového hlavního trenéra.
8.10.Nový trenér by měl být znám již ve čtvrtekJindřich PolednaPo nedělním odvolání trenéra Jägera se v Kadani rozběhla jednání o jeho nástupci. Hlavní osobou, která vede tréninky a připravuje mužstvo na středeční domácí zápas se Šumperkem je Leo Gudas. U týmu mu asistují Zdeněk Skořepa se Stanislavem Mikšovicem. Ovšem změny se neděly jen na trenérském postu, dotkly se i hráčů.
8.10.Zatím se nám nedaří, ale smůlu jsme snad již protrhliStanislav JiskraPřinášíme Vám rozhovor z asistentem trenéra mladšího dorostu Danielem Karbulou.
9.10.Zvedne se Kadaň proti Šumperku?KAD - SUM 7:1, 10.kolo | Jiří NovotnýŠpatné výsledky kadaňských hokejistů stály post trenéra Michala Jägera, pod jehož vedením si Kadaň připsala pouhé dvě výhry za devět zápasů. Ve středu se poslední tým tabulky utká se Salithem Šumperk, který do desátého kola vstupuje s deseti body v pozici desátého týmu. Šumperk v posledním kole doma dokázal zdolat Benátky nad Jizerou, předtím ovšem čtyřikrát v řadě prohrál. Kadani navíc hraje do karet, že náš soupeř ještě ani v jednom venkovním utkání nebodoval.
10.10.Kadaň rozstřílela Šumperk vysoko 7:1KAD - SUM 7:1, 10.kolo | Jindřich PolednaVyrovnanou první třetinu vyhrála domácí Kadaň po brance Nikoly Gajovského. Brankostroj se strhl až v druhé třetině. To se postupně trefili Jan Rutta, Aleš Pavlas a Radek Hrabák. Na báječných 5:0 zvyšoval v poslední třetině Karel Ton. Jenže čisté konto zkazil brankáři Hanuljakovi Daniel Vrdlovec, který se krásně trefil při přesilové hře. Kadaň však obdržená branka zdravě našvala a přidala další zásahy. Úspěšnými střelci byli Filip Hanták a opět Nikola Gajovský. Sportovní klub tak pod dočasným vedením Lea Gudase porazila Draky vysoko 7:1.
11.10.Novým trenérem A-týmu je Jiří ČelanskýJindřich PolednaKadaňský A-tým má nového trenéra! Stal se jím Jiří Čelanský, kterého znají hokejoví fanoušci především z působení v pražské Slavii. Tři roky zde fungoval jako asistent Vladimíra Růžičky. Hráčům byl nový trenér představen již ve středu a od čtvrtka převzal vedení týmu. Jeho asistentem zůstává i nadále Zdeněk Skořepa.
12.10.V sobotu zajíždíme do Benátek nad JizerouBNJ - KAD 1:6, 11.kolo | Vojtěch FrimlPoslední kolo Kadaň vyhrála vysoko 7:1 nad Šumperkem. Bude v Benátkách stejně úspěšná a tím by začala vítěznou šnůru, nebo se proti Šumperku vystřílela a budeme rádi alespoň za bod? Už v sobotu jede Kadaň do Benátek nad Jizerou získat 3 body a dostat se dál od posledního místa. Benátky ve středu prohrály proti lvům z Hradce Králové 3:0. Benátky v domácích zápasech zatím vyhrávají, až na jeden zápas proti Rebelům z Havlíčkova Brodu. Uvidíme, jak se Kadaň na soupeřově ledě chytí.
13.10.Kadaň rozdrtila Benátky vysoko 6:1 BNJ - KAD 1:6, 11.kolo | Jindřich PolednaAčkoliv nebyla Kadaň favoritem zápasu, ujala se v 9.minutě vedení, za Blažíčkova záda doklepl puk Marek Račuk. Domácí tým sice v 17.minutě vyrovnal, ale ze strany benáteckých to bylo vše. Vedení na stranu Sportovního klubu strhl svou trefou v 31.minutě Filip Seman. V poslední třetině se však strhl koncert Kadaně. Během 19ti vteřin totiž skórovali Radek Hrabák a Marek Račuk, po brance pak ještě přidali Filip Hanták s Nikolou Gajovským. Kadaň tak porazila Benátky o 5 branek a připsala si další důležité 3 body.
13.10.SD: Ústečtí Lvi nedali Kadani žádnou šanciKAD - UNL 1:5, 7.kolo | Stanislav JiskraV pátek 12.října 2012 se od 19:45 hrálo 7. kolo hokejové ligy staršího dorostu. Domácí Kadaň hostila na svém stadionu celek HC Slovan Ústečtí Lvi.
14.10.Rozjetá Kadaň jede do Hradce KrálovéHKR - KAD 1:2, 12.kolo | Jiří NovotnýPo mizerných výkonech najeli kadaňští hokejisté opět na vítěznou vlnu. Po středeční demolici Šumperka poměrem 7:1 zajížděla Kadaň, kterou poprvé vedl nový trenér Jiří Čelanský do Benátek nad Jizerou, které naši hokejisté rozstříleli 1:6. Velký podíl na výhře má útočník Marek Račuk, který nasázel hattrick. Již v pondělí Kadaň zamíří do Hradce Králové, který zatím do tabulky nasbíral o jeden bod více. Hradec dokázal stejně jako Kadaň vyhrát poslední dva zápasy. Ve středu si poradil s Benátkami a v sobotu zvítězil v Písku.
15.10.Kadaň si odváží z Hradce 2 bodyHKR - KAD 1:2, 12.kolo | Jindřich PolednaPo bezbrankové první třetině se vedení ujala hostující Kadaň. Filip Seman proměnil trestné střílení a Sporotvní klub vedl po druhé třetině 0:1. Jenže domácí nesložili zbraně a v přesilové hře ve 47.minutě vyrovnali. Další branka do konce 60.minuty nepadla, nerozhodlo se ani v prodloužení, a tak na řadu přišly nájezdy. A v nich vystřílel dva body pro Kadaň Filip Seman.
15.10.Filip Seman: Výhra nás těší, musíme ale ještě zlepšit disciplínuHKR - KAD 1:2, 12.kolo | Martin DoležalKadaň jela na hradecký led s cílem prodloužit svoji šňůru výher. To se jí nakonec podařilo. Na východu Čech její vítězství režíroval především útočník Filip Seman, jenž v utkání proměnil dva samostatné nájezdy. Kadaň si z Hradce Králové odváží cenné dva body.
16.10.Na kadaňském ledě přivítáme jihlavskou DukluKAD - JIH 2:0, 13.kolo | Vojtěch FrimlPo dvou zápasech venku je zde konečně domácí zápas. Přivítáme Duklu Jihlavu, která hájí 6.místo v tabulce. Ale Kadaň má poslední tři zápasy končící výhrou. Prodloužíme řadu vítězných zápasů? Nebo jí Dukla přeruší před očima domácích diváků? Začínají se nám ukazovat kanonýři Například Filip Seman, Nikola Gajovský, Radek Hrabák, Jiří Charousek a také Petr Jíra .