Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.Trhači porazili Slavii a vezou domů dva body!SLA - KAD 2:3, 20.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň / S L A V I A – Černožluté v rámci dvacátého kola čekal výjezd do Prahy, kde se utkali s týmem HC Slavia Praha. Soupeř však vstoupil do utkání bleskově a otevřel skóre hned v první minutě. Trhači se nenechali zahanbit a v téže periodě srovnali. To samé se odehrálo i ve třetině druhé a dlouho poté ani jeden z celků branku nepřidal. Vzhledem k nerozhodnému stavu došlo na prodloužení. Ani v něm ale diváci neviděli rozhodující gól, a tak na řadu přišly samostatné nájezdy, ve kterých o dvoubodové výhře rozhodl Jaroslav Kůs, a Trhači tak z Prahy vezou cenné dva body!
30.10.Kadaň svede boj o tři body v EdenuSLA - KAD 2:3, 20.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň – Ve středu 31. října je na programu dvacáté kolo Chance ligy a spolu s ním i výjezd Trhačů do Prahy. Tentokrát je čeká střet s pražskou Slavií, která padla na domácí půdě pouze dvakrát a z Prostějova v rámci předešlého kola přivezla taktéž vítězství. Trhači naproti tomu padli s Jihlavou, přestože zápas vypadal velmi nadějně. Černožlutí si však dvakrát nechali vedení vzít a tři body si odvezla jihlavská Dukla. Duel odstartuje na zimním stadioně Eden v 18 hodin!
29.10.Sobotní oslavy stého výročíStanislav JiskraK A D A Ň - Pojďme si připomenout oslavu výročí, která se v Kadani uskutečnila v rámci devatenáctého kola Chance ligy.
27.10.Trhači neudrželi dobře rozehraný duel a Dukle podlehliKAD - JIH 3:5, 19.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Trhači ve slavnostním zápase hned dvakrát vedli, zásluhou Ondřeje Šulka a Lukáše Klímy. Hosté však vždy našli odpověď a ve třetí třetině odskočili na rozdíl dvou branek. Naději na vyrovnání přinesl přesilovkovou trefou Jaroslav Kůs, závěrečná hra bez brankáře však skončila brankou hostů.
27.10.„V Kadani se mi líbí,“ říká Ondřej ŠulekKAD - JIH 3:5, 19.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň – Trhači v devatenáctém kole Chance ligy hostili tým HC Dukla Jihlava. V utkání měli dvakrát našlápnuto k úspěchu, ale Jihlavští pokaždé stav srovnali. V poslední dvacetiminutovce dokonce předvedli obrat a své tříbodové vítězství zpečetili gólem do prázdné branky při kadaňské hře bez brankáře. Za černožluté se střelecky prosadili Ondřej Šulek, Lukáš Klíma a Jaroslav Kůs. A právě se střelcem první branky je následující rozhovor.
24.10.Benátky n/J pokořeny, Trhači vezou tři body!BNJ - KAD 1:3, 18.kolo | Sabina NovákováB E N Á T K Y N/J / K A D A Ň – Trhači v rámci osmnáctého kola Chance ligy vyjeli do Benátek nad Jizerou. Na ledě domácího celku si Kadaň vytvořila dvoubrankový náskok, o který se postarali Jakub Trefný a Ondřej Šulek. V poslední části dokázali Benátečtí snížit náskok černožlutých, a připravili tak Ondřeje Kuchaře o čisté konto. Pár minut nato se prosadil Daniel Novák, jenž vsítil svůj první gól v seniorském týmu a rozhodl tak definitivně o vítězství Trhačů. Tři body tak putují do Kadaně!
24.10.Kadaň versus Jihlava a k tomu sté výročí vzniku ČSRKAD - JIH 3:5, 19.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň – Chance liga je opět tu a s ní i devatenácté kolo, které se ponese v duchu oslav stého výročí vzniku Československa. Soupeřem Trhačům v tento den bude HC Dukla Jihlava, která se momentálně vyhřívá na šestém místě tabulky. Za sebou má také duel s Jestřáby z Prostějova, kteří odjeli z jihlavského ledu s vysokou porážkou. I Kadaň má za sebou úspěšný duel, a to konkrétně tříbodový, jenž se odehrál v Benátkách nad Jizerou. Přijďte podpořit Kadaňské v den významný pro Českou republiku. Utkání startuje v 17 hodin!
23.10.Kadaň jede bojovat o tři body do Benátek n/JBNJ - KAD 1:3, 18.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň – Další venkovní utkání Trhačů v rámci osmnáctého kola Chance ligy se uskuteční v Benátkách nad Jizerou, které jsou v tabulce pouhé dvě příčky nad Kadaní a rozdíl jsou pouhé čtyři body. V posledních kolech oba týmy padly, avšak Kadaňští ukořistili na rozdíl od soupeře alespoň bod za prodloužení a padli až v samostatných nájezdech. Klání startuje v 17:30.
22.10.Kadaň proti Vsetínu padla v nájezdech, a bere tak bodKAD - VSE 1:2, 17.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň – V rámci sedmnáctého kola na kadaňský led přijel kádr VHK ROBE Vsetín. Skóre jako první otevřeli právě hosté a jejich náskok v závěru utkání smazal Lukáš Klíma vyrovnávací brankou. Klání se tak prodlužovalo, ale ani to nerozhodlo o vítězi. Na řadu přišly samostatné nájezdy, ve kterých nakonec přes dlouhý boj byli úspěšnější Vsetínští.
22.10.Lukáš Klíma: „Od výkonu bychom se měli odrazit.“KAD - VSE 1:2, 17.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň – Trhači dlouho prohrávali proti Vsetínským, ale v devětapadesáté minutě vyrovnávací branku vstřelil Čechoslovák Lukáš Klíma. Diváci tak měli možnost vidět prodloužení a následně i nájezdy. Po dlouhém boji v samostatných nájezdech nakonec zvítězil hostující tým. Během nich se znovu prosadil střelec první branky, ale na zisk druhého bodu to nestačilo.
21.10.Kadaňští mají šanci na odplatu, přijede VsetínKAD - VSE 1:2, 17.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň – Chance liga je tu se svým již sedmnáctým kolem, a na led Trhačů tak zavítají Valaši ze Vsetína. Ti mají zatím velmi dobrou bilanci a nachází se na třetí příčce tabulky. Zatímco černožlutí mají za sebou nepříjemný výjezd do Poruby, Vsetínští na vlastním ledě přestříleli Prostějov. Přijďte podpořit Kadaňské v domácím utkání v pondělí 22. října od 18 hodin.
20.10.Z Poruby Trhači vezou vysokou porážkuPOR - KAD 8:2, 16.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň – V šestnáctém kole se Trhači utkali s Porubou. Až do poslední dvacetiminutovky střílel branky pouze soupeř. Po šestém inkasovaném gólu se ve třetí dvacetiminutovce dvakrát prosadil Martin Šťovíček a mírně snížil náskok Porubských. Během večera diváci měli možnost zhlédnout dvě nařízená trestná střílení, přičemž jedno z nich domácí tým proměnil a druhé Romanu Chloubovi nevyšlo.
19.10.Druhý výjezd v řadě, Kadaň míří do PorubyPOR - KAD 8:2, 16.kolo | Sabina NovákováP O R U B A / K A D A Ň – V pořadí šestnácté kolo v sobotu 20. října přinese druhý výjezd Kadaňských v řadě. Tentokrát si zahrají s Porubou, se kterou již měli možnost se utkat. Štěstí však tehdy v prvním kole Chance ligy stálo na straně nováčka soutěže. Podaří se černožlutým v Porubě vybojovat tři body, a oplatit tak soupeři porážku? Úvodní buly bude vhozeno v 17 hodin.
17.10.Trhači dvakrát vedli, utkání s Rysy však ztratiliFRM - KAD 6:3, 15.kolo | Sabina NovákováF R Ý D E K - M Í S T E K / K A D A Ň – V rámci patnáctého kola Chance ligy Trhači vyjeli na led Frýdku-Místku. Soupeř vsítil sice první branku zápasu, ale Kadaňští zvládli dvakrát předvést obrat. Vedení si však pokaždé nechali vzít, a body tak zůstávají Rysům.
16.10.Ve středu zajíždíme na led Frýdku-MístkuFRM - KAD 6:3, 15.kolo | Stanislav JiskraK A D A Ň – Chance liga je v plném proudu. Již tuto středu 17. října zajíždějí Trhači bojovat o body na led Frýdku-Místku, kde se s tamním celkem setkají v rámci patnáctého kola. Kadaňští získali v posledních pěti soubojích devět bodů za tři výhry, zatímco soupeř ve stejném počtu zápasů vybojoval vítězství jen v jednom případě. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00.
15.10.Třetí výhra, Kadaň porazila LitoměřiceKAD - LTM 3:1, 14.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň – V rámci čtrnáctého kola Chance ligy na led Trhačů zavítal HC Stadion Litoměřice. V úvodní dvacetiminutovce měli k výhře lépe nakročeno Trhači, což zpečetili ve třetině druhé, kdy padl poslední gól utkání. V závěrečné části se stav již nezměnil. Kadaňští tak nad Litoměřicemi zvítězili díky přesným střelám Martina Šťovíčka, Jakuba Trefného a Ondřeje Šulka, a berou tak tři body do tabulky.
15.10.Dominik Pavlát: „Vyhráli jsme jako tým.“KAD - LTM 3:1, 14.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň – V utkání proti HC Stadion Litoměřice nastoupil do branky chomutovský Dominik Pavlát, jenž má za sebou již patnáct utkání za Trhače z minulého roku. V sezóně 2018/2019 tak nastoupil poprvé a byl blízko od vychytání nuly. Právě i díky jeho zásahům Kadaňští zvítězili nad Litoměřicemi 3:1.
14.10.Kadaň doma přivítá HC Stadion LitoměřiceKAD - LTM 3:1, 14.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň – V rámci čtrnáctého kola čeká Trhače v pondělí 15. října utkání se Severočechy z Litoměřic. V loňské sezóně proti nim Kadaňští ani jednou neuspěli, a to stejné platí i pro letošní přípravný zápas. Najdou černožlutí recept na vítězství nad Stadionem v prvním duelu sezóny? Úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin.
13.10.Z Třebíče se vracíme bez boduTRE - KAD 4:1, 13.kolo | Stanislav JiskraK A D A Ň - Na programu bylo další kolo Chance ligy, tentokrát s číslem třináct. Trhači zajížděli na led Třebíče a zápas musel být o čtvrthodinu posunut. Důvodem bylo zdržení kadaňského autobusu v dopravní zácpě. Trhači v duelu byli často vyloučení, na což také doplatili. Z Třebíče si černožlutí odvážejí nula bodů.
12.10.Nové dresy jdou do prodejeStanislav JiskraK A D A Ň – Od nové sezóny nastupují naši hokejisté v nových dresech. Tyto dresy jsou nyní také na prodej. Objednávku můžete provést každé domácí utkání do konce měsíce října. Stačí jen přijít do rozhlasové kabiny, kde nahlásíte barvu a velikost dresu, dále jméno a číslo, které budete chtít na zádech nosit. Cena dresu je 1000 Kč, záloha ve výši 500 Kč je součástí objednávky. Podrobný návod jak dres objednat naleznete ve videu.
Další stránky
12>>


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM