Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2021 vyšly tyto články:

26.12.M. Gut a J. Kulich na šampionátu v KanaděRedakceK a d a ň / K a n a d a - Dělí je od sebe dva roky, mají k sobě ale blízko - spojuje je Kadaň. Kadaňští odchovanci Michal Gut (19 let) a Jiří Kulich (17 let) se dostali do finální nominace reprezentace do 20 let na juniorském šampionátu v Kanadě. Turnaj startuje 26. prosince a český výběr se jako první postaví právě kanadskému kádru. Střetnutí odstartuje v 1 hodinu ráno našeho času. Oběma mladíkům přejeme hodně štěstí!
24.12.SK Kadaň přeje všem krásné a pohodové svátkyRedakceK a d a ň - Byl to náročný rok, který bude brzy minulostí. Rok 2022 věřme, že bude pro kadaňský hokej krokem k lepšímu. Všem příznivcům a fanouškům sportu v Kadani, a především hokeje, přejeme šťastné a veselé Vánoce a úspěšný start v novém roce 2022.
21.12.Kadaňští si z Roudnice vánoční dárek nevezouRNL - KAD 9:7, 9.kolo | Sabina NovákováR o u d n i c e n / L a b e m - Kadaňský výběr se vydal k dohrávce 9. kola krajské ligy. První třetina jasně probíhala ve prospěch domácího celku. I s vysokým náskokem se ale Kadani podařilo něco udělat. Nakonec v posledních minutách závěrečné dvacetiminutovky dokonce hostující značně zdramatizovali závěr duelu. Tři body si ale Roudnice nad Labem nakonec podržela.
20.12.Nejen Vánoce, i dohrávka s Roudnicí je za dveřmiRNL - KAD 9:7, 9.kolo | RedakceK a d a ň / R o u d n i c e n / L a b e m- Dohrávka devátého kola Krajské ligy mužů Ústeckého kraje v úterý 21. prosince se ponese v duchu venkovního klání SK Kadaň. Na druhý pokus se utká kadaňský kádr s Roudnicí nad Labem. Shodou okolností byl odložen i víkendový zápas s roudnickými hokejisty v rámci 14. kola soutěže. Duel odstartuje v 18 hodin a 30 minut.
18.12.Zápas na domácí půdě s Roudnicí se odkládáKAD - RNL 7:1, 14.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / R o u d n i c e n / L a b e m - Sobotní utkání, ke kterému do Kadaně 18. prosince měla zavítat Roudnice nad Labem, se bohužel na žádost hostujícího celku odkládá prozatím na neurčito. Zavčasu vás budeme informovat o náhradním termínu.
12.12.Kadaňský tým vyrazí na led lounských hokejistůLOU - KAD 8:7, 13.kolo | RedakceL o u n y / K a d a ň - Krajská liga mužů Ústeckého kraje se přiblížila ke svému 13. kolu, rámci kterého Kadaňští vyzvou Louny. Duel započne v 17 hodin. Poslední utkání SK Kadaň odehrál proti Pirátům z Chomutova, v derby ale domácí padli poměrem 2:9. Louny si naproti tomu poradili s Kláštercem nad Ohří 7:5.
12.12.Kadaň se vrací z Loun s porážkou po nájezdechLOU - KAD 8:7, 13.kolo | Sabina NovákováL o u n y / K a d a ň - Třetí adventní neděli měli kadaňští hokejisté na programu další zápas Krajské ligy Ústeckého kraje. Soupeřem černožlutých byl druhý tým tabulky Slovan Louny. Domácí se dvakrát v utkání dostali do tříbrankového vedení, ale Kadaň se nevzdala a stav po třech třetinách skončil remízovým stavem. Klání tak rozhodly samostatné nájezdy.
6.12.Kadaň v derby nezdolala vedoucí PirátyKAD - CHM 2:9, 12.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / C h o m u t o v - Krajská liga Ústeckého kraje a její 12. kolo s sebou po odloženém střetnutí s Kláštercem nad Ohří přineslo utkání s chomutovskými Piráty. Ti si již v úvodní třetině vytvořili výrazný náskok, který si nenechali domácím týmem nikterak vzít. Dvě branky si připsal v kadaňském dresu Petr Macháček.