Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2008 vyšly tyto články:

29.4.První posilou béčka pro novou sezónu je Robert KašeMiroslav LučanPrvní posilou pro novou sezónu B-týmu SK Kadaň se stal bývalý hráč "A" mužstva, který v Kadani končil sezónou 2002/2003, poté se přesunul do německé nižší soutěže, kde oblékal dres Schönheide. Nyní se po letech opět objeví v kadaňském dresu a bude výraznou posilou týmu pro boj o postupové příčky do 2.ligy.

B-mužstvo SK Kadaň zahájí letní přípravu v pátek 2.5.2008, poté přineseme další informace.

28.4.Kvalita na postu trenéra: MILAN ČERNÝMiroslav LučanDnešní dopoledne začala A-týmu SK Kadaň letní příprava. Do přípravy se zapojili všechny nové tváře a kostra týmu z minulé sezóny. Na hráče však čekalo jedno obrovské překvapení. Novým hlavním trenérem se stal MILAN ČERNÝ, který v minulé sezóně působil v roli asistenta v HC Mountfield České Budějovice. Miroslav Novák zůstává u týmu jako asistent.
28.4.Talentovaný bek: DOMINIK KRAMÁRMiroslav LučanZkusit štěstí v české 1.lize přichází slovenský obránce DOMINIK KRAMÁR (6.9.1988). Urostlý Košičan v loňské sezóně dokázal z pozice obránce vyhrát kanadské bodování Slovenské Juniorské extraligy. Nasbíral úctyhodných 59 bodů ( 13 branek + 46 asistencí ). Oblékal také dres HK Trebišov (1.liga), kde nasbíral 13 bodů (5+8) v pouhých 16 utkáních a to mu stačilo na třetí místo v bodování týmu. Ještě stihl naskočit k jednomu utkání slovenské extraligy v dresu HC Košice. K týmu SK Kadaň se připojí v pondělí 5.5.2008. Další změnou je roční hostování Radka Hlavatého a Michala Hlusičky do týmu Berounských Medvědů. K týmu SK Kadaň se naopak připojil junior Lukáš Palubjak.
25.4.RADEK ŠÍP v SK KADAŇMiroslav LučanV černožlutém dresu se v příští sezóně objeví další velké jméno. RADEK ŠÍP v Kadani podepsal jednoletou smlouvu a dá se očekávat, že vytvoří spolu s Ladislavem Bouškem silné útočné duo.

Během dnešního dne se budou řešit další smlouvy hráčů, poté vás budeme informovat.

25.4.Změny v kádru A-týmuMiroslav LučanV dnešních podvečerních hodinách se rozhodovalo o dalším působení některý hráčů v týmu SK Kadaň. Zasedalo vedení SK Kadaň, včetně generálního manažera 3K Milana Vackeho a hlavní kouč A-mužstva. Kadaňský tým bude i v letošní sezóně tvořen hlavně mladými hráči, starší zkušení hráči však chybět nebudou. Hlavní páteř loňského týmu, který po dlouhé době nakoukl do play-off zůstane stejná. Nejčerstvější posilou je opět z KLH Chomutov, útočník Karel Ton. V pondělí 28.4.2008 budou probíhat pohovory s dalšími hráči, případně podepisovat smlouvy.
23.4.POHÁR ŠAMPIONŮ - BRIANCONMiroslav LučanVe dnech 18. - 20.dubna se mladé naděje kadaňského hokeje účastnili turnaje 18éme TROPHÉE DES PETITS CHAMPIONS, který se konal ve třech francouzských městech, Briancon - ročník 1999 a mladší, Gap - ročník 1995 až 96, Orciéres 1850 - ročník 1997 až 98, tam dokonce startovala dvě kadaňská mužstva. V prvním díle vám přinášíme reportáž z města BRIANCON.
23.4.Branislav Fábry do ChomutovaMiroslav LučanÚtočník Branislav FÁBRY, který závěr sezóny dohrával v kadaňském týmu, přešel do KLH Chomutov, se kterým měl smlouvu, ale na rozehrání byl poslán právě do SK Kadaň.
Vedení připravuje další změny v kádru, po jejich uskutečnění vás budeme informovat.
16.4.Další posily : MARTIN SZAKAL a LUKÁŠ ZIKAMiroslav LučanDalší posilou, tentokrát do obranných řad se stal Martin Szakal, který v loňské sezóně působil v SK HC Most a sezónu pak dohrával u HC Havířov Panthers. Trenér Novák si od Martina slibuje posílení hlavně v přesilových hrách.
Po dvou sezónach se do týmu černožlutých vrací Lukáš Zika, který loni působil v Klášterci nad Ohří a vypomáhal v KLH Chomutov.
15.4.POLANSKÝ V KLH CHOMUTOVMiroslav LučanPrvním, kdo opouští kadaňské řady je TOMÁŠ POLANSKÝ. Trenér Martin Pešout si ho stáhl na zápasy play-off, kde podával vynikající výkony a vedení chomutovského hokeje mu nabídlo smlouvu pro další sezónu, kterou přijal. Černožluté barvy tak opouští jeden z hlavních tahounů týmu. Naopak v týmu SK Kadaň podepsali smlouvy odchovanci kadaňského hokeje PAVEL BOGUSKÝ a JAN ZMEŠKAL, oba mají vyřízen střídavý start do karlovarské Energie.
15.4.LADISLAV BOUŠEK v SK KADAŇMiroslav LučanV rámci spolupráce projektu 3K se novou posilou SK Kadaň stává kanonýr LADISLAV BOUŠEK. V uplynulé sezóně se mu v modrobílém dresu příliš nedařilo a v nadcházející sezóně bude oblékat černožlutý dres, kde bude určitě platným hráčem.
O dalších posilách týmu se stále jedná.
14.4.Kadaňské hokejistky na turnaji “ Hokejové naděje 2008„ v BerouněJakub Coufal, Petra BrotánkováKadaňské hráčky Štěpánka Eibinová (8. tř.), Klára Chmelová (7. tř.), Aneta Ledková (5. tř.), Tereza Brotánková (5. tř.) a Denisa Nešutová (5. tř.) se 6. 4. 2008 zúčastnily turnaje nadějí 2008 v Berouně. Na tomto turnaji se utkaly čtyři týmy hráček do 15. let systémem každý s každým.
11.4.HLAVNÍ KOUČ JIŽ JMENOVÁNMiroslav LučanJednou z hlavních otázek před novou sezónou 2008/2009 se již podařilo vyřešit. Hlavním koučem pro nadcházející sezónu se stal MIROSLAV NOVÁK, se kterým bylo spokojeno nejen vedení, ale i samotní hráči. Takže i v příští sezóně budeme na kadaňském stadionu vidět spousty mladých, nadějných hráčů, kterým hlavní kouč dává spousty příležitostí. Zbývá dořešit jen otázka asistenta, kterého si v tuto dobu Miroslav Novák vybírá.

O dalších věcech, které se v kadaňském hokeji připravují budete v dohledné době informováni.Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM