Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2010 vyšly tyto články:

28.4.Trenér Mikuláš Antonik povede mužstvo i v následující sezóně. Novou posilou se stal chomutovský útočník EiseltRedakceK a d a ň - Potvrzeno! Trenér Mikuláš Antonik, který dal kadaňskému týmu impuls, dovedl ho do playoff a tam uspěl v sérii s ambiciózním Táborem, bude i nadále pokračovat na lavičce SK Kadaň. Dnes s vedením klubu podepsal novou smlouvu. Novou posilou se dnes také stal zkušený útočník Václav Eiselt, který odchází z partnerského Chomutova. Nabídku smlouvy obdrželi také další chomutovští hokejisté Mikšovic a Jeslínek, kteří své další angažmá zatím zvažují.
27.4.Extraligová baráž dozná změn. Čtyři kluby se utkají o dvě postupová místa.Jakub CoufalZatímco celá hokejová veřejnost sledovala pondělní jednání výkonného výboru hokejového svazu z důvodu volby nového trenéra hokejové reprezentace, prvoligové týmy napjatě čekaly ještě na jiný výsledek ze zasedání. Mimo jiné se totiž projednávala otázka extraligové baráže, která pro příští ročník dozná výrazných změn. Baráž se bude týkat čtyř týmů, kterými budou dva nejhorší celky z extraligy a vítězové semifinále play-off 1. ligy.
24.4.Jak se Kadani dařilo proti jednotlivým soupeřům? Druhý dílOndřej KubátK a d a ň - Šestnáct účastníků měla v uplynulé sezóně první hokejová liga, s patnácti různými soupeři se tak Kadaň v průběhu celého ročníku utkávala. Proti komu se jí dařilo nejvíc a kdo pro ni byl naopak nepřekonatelným oříškem? Ve druhém dílu seriálu srhneme bodové zisky proti dalším sedmi prvoligovým týmům v sezóně 2009/2010.
21.4.Jak se Kadani dařilo proti jednotlivým soupeřům? První dílOndřej KubátK a d a ň - Šestnáct účastníků měla v uplynulé sezóně první hokejová liga, s patnácti různými soupeři se tak Kadaň v průběhu celého ročníku utkávala. Proti komu se jí dařilo nejvíc a kdo pro ni byl naopak nepřekonatelným oříškem? Ve dvojdílném seriálu srhneme bodové zisky proti jednotlivým prvoligovým týmům v sezóně 2009/2010.
6.4.Sezónu musím hodnotit pozitivně, osmé místo je slušný úspěch, říká kouč Mikuláš AntonikOndřej KubátK a d a ň - Nasedl do rozjetého vlaku, i když příliš rozjetý, po pravdě řečeno, nebyl. Spíše se jen tak ploužil a zdálo se, že do svého cíle nikdy nedojede. Jenomže Mikuláš Antonik si stoupl do kabiny strojvedoucího, zavelel a všechno se změnilo. Těžké spřežení se rozjelo ke skvělým výkonům a místo ostudy vykouzlilo jeden z největších úspěchů kadaňského hokeje. "Vsadil jsem na určitý styl hry a pozitivní je, že to kluci pochopili," našel klíčový moment v uplynulé sezóně trenér Kadaně.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM