Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2010 vyšly tyto články:

30.6.Do Kadaně jsem nepřišel dohrát kariéru, chci se tu ještě ukázat! hlásí Stanislav MikšovicTomáš PavlíčekÚtočník Stanislav Mikšovic je pravým symbolem patriotismu. Celý svůj hokejový život zasvětil službě pro Chomutov, když v tamním KLH strávil neuvěřitelných 17 sezón. Až v pětatřiceti letech si poprvé navlékne nový dres, a to ten černožlutý - kadaňský. „Odchod z Chomutova byl těžký, ale takový je hokejový život. Teď jsem v Kadani a budu tu chtít ještě něco předvést,“ vzkazuje fanouškům zkušená útočná posila.
16.6.Nic nového, mužstvo stále trénuje ve stejném složení, prozradil manažer František WágnerOndřej KubátK a d a ň – Už od konce dubna jsou hráči prvoligové Kadaně podrobeni náročné letní přípravě. Do kádru osmého celku uplynulé sezóny se připojilo pár mladých hráčů z Karlových Varů a také dvě velká jména z nedalekého Chomutova – Stanislav Mikšovic a David Všetečka. Na trenérském můstku zůstal i úspěšný Mikuláš Antonik, který loni pozvedl Kadaň ze sestupových pater až k jednomu z nejlepších výsledků historie kadaňského hokeje. „Řešilo se pouze, jestli bude u nás chtít pokračovat a jestli ho uvolní Karlovy Vary,“ řekl k podpisu smlouvy s Antonikem generální manažer SK Kadaň František Wágner.
10.6.Kadaň v prvním kole cestuje do Olomouce, ve druhém doma hostí ChrudimOndřej KubátK a d a ň – Na aktivu prvoligovým mužstev byl v minulém týdnu rozlosován a také zveřejněn harmonogram soutěže pro novou sezónu. Svěřenci Mikuláše Antonika odstartují sezónu zápasem na ledě ambiciózní Olomouce, ve druhém kole se poprvé představí doma, hostit budou Chrudim. Sezóna začne 15. září, základní část skončí těsně před vánočními svátky.
2.6.Příprava je tvrdá, ale dá se zvládnout, přiznává David BalázsOndřej KubátK a d a ň – Téměř polovinu letního drilu na suchu už mají hokejisté prvoligové Kadaně za sebou. Svěřenci kouče Mikuláše Antonika se vrátili z náročného soustředění ve Včelnici, kde polykali hodiny a hodiny tvrdého tréninku. Trénovali jsme tam třífázově šest hodin denně,“ přiblížil přípravu Severočechů jeden z nejzkušenějších hráčů, David Balázs. Hokejisté kromě toho stihli společně zhlédnout finálové utkání mistrovství světa a fandit české reprezentaci.


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM