Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2012 vyšly tyto články:

18.6.1.liga má jediného nováčka - BK BoleslavJindřich PolednaV Baráži o první ligu se překvapení nekonalo v soutěži tak pokračují podle předpokladů oba celky - HC Most i Berounští medvědi. To baráž o extraligu byla napínavá do posledního okamžiku. Vítězem se stali v posledním sedmém zápase Piráti z Chomutova a bruslařům z Mladé Boleslavi zbyly jen oči pro pláč a opuštění extraligových vod. Jediným novým týmem pro další ročním 1.ligy je tak pouze BK Mladá Boleslav.
14.6.Nová posila do útoku - Kamil TvrdekJindřich PolednaZáklad nového A-týmu Kadaně pilně trénuje a v tomto týdnu se k němu přidala další posila - útočník Kamil Tvrdek. Tento hráč není pro kadaňské fanoušky žádnou novou tváří, v Kadani působil 3 sezóny od roku 2003, v roce 2006 odešel za extraligou do Karlových Varů. Odsud putoval postupně do Vrchlabí, zahrál si za Slovenskou Žilinu, a pak opět válel ve Vrchlabí. Když celek z Krkonoš ukončil svou činnost v druhé nejvyšší soutěži, přesunul se do sousedního Mostu.
11.6.Los první ligy: na úvod do Třebíče, potom doma na ÚstíRedakceČeský svaz ledního hokeje rozlosoval nový ročník první hokejové ligy. Ten s sebou přinese několik novinek – hrát se nebude finále play-off, místo toho dva vítězové semifinálových sérií postoupí přímo do širší baráže o extraligu. Základní část začne ve středu 12. září a fanoušci Kadaně se mají nač těšit. Hned ve druhém kole totiž na kadaňský stadion přijede jeden z favoritů celé soutěže, HC Slovan Ústečtí Lvi.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM