Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2007 vyšly tyto články:

31.7.Po 5 měsících Kadaňští hokejisté opět v akci - 3.8.07 již od 17:00KAD - CHM 2:5, 1.kolo | Jakub CoufalBezmála 5 měsíců trval zápasový půst hokejistů Kadaně. Po tvrdé letní přípravě a zasloužené dovolené se kadaňští hráči před týdnem znovu hlásili trenérům Miroslavu Novákovi a Petru Vyskočilovi. Hokejisté se na první kontakt s ledem těšili určitě velice dlouho. Nyní jsou již nedočkaví i na úvodní vzájemné měření sil se sousedy z Chomutova, kteří zahájili přípravu takřka stejně jako Kadaňští. Oba celky sehrají své první přípravné klání v pátek 3. srpna od 17:00 v Kadani.
26.7.A-mužstvo poprvé na leděMiroslav LučanVe čtvrtek 26.7. v 9:45 hodin po delší době vyjelo na led A mužstvo SK Kadaň. Hráči byli hodně nažhavení, z velkou chutí si zatrénovali, i když je hlavní trenér Miroslav Novák příliš nešetřil. Největší překážkou pro ně byl ještě dosti měkký led, který po dobu tréninku značně trpěl. Na led vyjeli všichni hráči, kteří absolvovali náročnou letní přípravu.
11.7.Dorost absolvoval soustředění v ItáliiMiroslav LučanV neděli 8.7.2007 se ze soustředění v Itálii vrátili kadaňští dorostenci. Soustředění trvalo 14 dní a konalo se v italském přímořském letovisku Silvi Maria, vzdálené 20 km od Pescary.

Soustředění bylo vyvrcholením tvrdé letní přípravy. Na soustředění odjel celý tým dorostu bez tří hráčů ( Bylanych, Balakhonov, Velc), které doplnili posily z KLH Chomutov, Havel, Gubela, Schindler, Gregor, Soukup, Pikl.

11.7.Společně opravdu budeme silnějšíMiroslav Lučan, Martin PašekVelmi rychle se přibližuje chvíle, kdy většina týmů poprvé vyjede na ledovou plochu a určitě všichni, jak hráči, tak samozřejmě i fanoušci, se opět velmi těší na první přípravné zápasy. Stejně tak ale pohledy všech už směřují směrem k soutěžím, jejichž rozpisy už také většina klubů na svých webech zveřejnila.
10.7.Kolotoč juniorů – Společně budeme silnějšíMiroslav LučanV rámci projektu SPOLEČNĚ BUDEME SILNĚJŠÍ se vedení tří týmů SK Kadaň, KLH Chomutov a HC Klášterec dohodlo na zajímavé výměně celých týmů. Jak jistě víte celky SK Kadaň a HC Klášterec se v minulosti spojili v řadách dorostu a juniorů a po dvou letech se střídali domácí působení. Po dvou velice úspěšných sezónách, kdy v Kadani tým juniorů dvakrát atakoval postup do extraligy se letos měla hrát juniorská 1.liga v Klášterci. …


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM