Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2011 vyšly tyto články:

6.7.Do ligy se vrací mužstvo s jedněmi z nejvěrnějších fanouškůJakub CoufalNová hokejová sezóna se polehoučku blíží, a ačkoli teprve nenápadně zvoní u vchodové branky, nebude ji trvat dlouho a zaklepe v plné síle i na bytové dveře všech hokejových příznivců. Po období náročných letních příprav mají hráči ve většině klubů zaslouženou dovolenou, aby nabrali síly před přípravnými a soutěžními duely. Nejinak tomu je i v týmu staronového účastníka 1. ligy ze Šumperka, do jehož kabiny zkusíme krátce nahlédnout.
11.7.Vrchlabí přenechá prvoligovou licenci PískuLukáš CahaHokejový klub IHC KOMTERM Písek se s největší pravděpodobností zařadí mezi čtrnáct účastníků první hokejové ligy a nahradí tak krachující Vrchlabí. Mezi kluby došlo k vzájemné dohodě o přesunu licence do jižních Čech. Vše už musí posvětit jen výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje.
15.7.Dalším navrátilcem v provoligových vodách je HC MostJakub CoufalPo nedávném představení staronového účastníka 1. ligy z Šumperka přichází logicky řada i na nedalekého kolegu z Mostu. Příznivce Kadaně určitě bude zajímat, jaké hráče budou moci vidět v dresu krajského rivala a jak se rýsuje tým, který by měl být velkým soupeřem o horní osmičku.
21.7.Představujeme nové tváře: Zdeněk SkořepaLukáš CahaJednou z nových tváří v dresu SK Kadaň je Zdeněk Skořepa. Čtyřiatřicetiletý útočník přichází do klubu z nedalekého Chomutova a bezpochyby bude patřit k tahounům mužstva. Proč právě Kadaň, když měl nabídky i z Německa? „Chtěl jsem hrát blízko domova. Sedm let dojíždění do Třince mi stačilo,“ řekl v rozhovoru pro hokej.cz.
23.7.Představujeme nové tváře: Ondřej MalinskýLukáš CahaDruhým zkušeným hráčem, který bude od nové sezóny oblékat dres prvoligové Kadaně, je bek Ondřej Malinský. Osmadvacetiletý odchovanec pražské Sparty prošel několika prvoligovými ale také extraligovými týmy. Zkušenosti sbíral i v sousedním Slovensku, konkrétně v Popradu.
26.7.Kadaňský A-tým již vyjel na ledJindřich PolednaOd neděle 24. července jsou hráči po dovolené a začal jim boj o místa v sestavě. V kádru je 28 borců do pole a tři brankáři. Momentálně trénují dvoufázově, v době přípravných zápasů je čeká také trochu volnější režim. Kdo se tedy pere o místo v sestavě?
30.7.Příprava začíná - v úterý přijedou LitoměřiceKAD - LTM 5:0, 1.kolo | Jindřich PolednaHC Stadion Litoměřice - první soupeř kadaňské přípravy. Celek, se kterým jsme v loňské sezóně neměli moc štěstí a zápasy prohráli v posledních minutách. Během suché přípravy se však Litoměřice změnily. V týmu zůstalo "zdravé jádro" a trenéři jej vhodně doplnili. Jak se jim to podařilo ukážou až ligová utkání, každopádně při pohledu na soupisku by se měl Stadion Litoměřice pohybovat minimálně v polovině tabulky.


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM