Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2017 vyšly tyto články:

31.7.První duel sezóny! Kadaň narazí na KlatovyKLT - KAD 3:5, 0.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Kadaňští odjedou k prvnímu přípravnému zápasu před nadcházející sezónou ve WSM lize. Pod vedením staronových trenérů Roberta Kašeho a Kamila Koláčka narazí na druholigové Klatovy. Úvodní utkání ročníku obou soupeřů proběhne na západě Čech v úterý 1. srpna od 17 hodin a 15 minut. Hostit duel bude zimní stadion v Třemošné nedaleko Plzně.
26.7.Lukáš Blaha: „Zranění? Snad jsem si to vybral.“Kateřina KundertováK a d a ň / C h o m u t o v - Do obranných řad se z Třebíče vrátil Lukáš Blaha, jehož v minulé sezóně trápilo zranění, a proto se věnoval škole. V kladenské obchodní akademii si dodělal maturitu, u které se potil více než na tréninku. „Prvních pět minut určitě, protože jsem nic nevěděl, ale pak se to naštěstí rozjelo,“ ohlíží se jednadvacetiletý obránce. Přestože musel řešit během sezóny dvě zlomeniny, do přípravy s Trhači se zapojil naplno.
23.7.„Trénuji jednou týdně,“ říká Klára ChmelováKateřina Kundertová, Libor KultK a d a ň - Klára Chmelová měla letošní jaro opravdu nabité. Stihla hokejové mistrovství světa v Americe, bakalářské zkoušky na vysoké škole i neoficiální hokejbalové mistrovství světa. Nejproduktivnější hráčka české ligy žen stihla také v dresu Litvínova stanovit nový rekord na sto sedm kanadských bodů za jeden ročník. V bakalářské práci se ale věnovala rodné Kadani. „Téma bakalářské práce bylo: Pohybové aktivity ve volném čase u dětí čtvrtých a pátých tříd základní školy v Kadani. Děti, které se věnují organizovaně kolektivnímu sportu, jsou zvyklé chodit ven a hrát si.“
18.7.„Všude dobře, doma nejlépe,“ říká Jan MüllerKateřina KundertováC h o m u t o v / K a d a ň - Do Kadaně se vrací ze Slavie Jan Müller, jenž bude opět hájit barvy svého rodiště. Pětadvacetiletý univerzál v loňské sezóně vyléčil zranění a zúčastnil se univerziády v Kazachstánu, s Trhači na novou sezónu ve WSM lize se připravuje už od počátku a od pondělí byl také ledě pod vedením Roberta Kašeho a Kamila Koláčka. „Všude dobře doma nejlíp. Kolem hokeje tady znám spoustu lidí, určitě bude chodit dost fanoušků, mám tady domácí zázemí, takže se na to těším,“ usmívá se.
17.7.Kadaň začala na ledě, kádr bude znám v srpnuTisková zprávaC h o m u t o v / K a d a ň - Kadaň začala v chomutovské aréně se společnou letní přípravou pod vedením trenérů Roberta Kašeho a Kamila Koláčka, kteří měli na ledě více než dvaadvacet hráčů. O sestavě, do které přibude ještě jedna pětka od Pirátů, by mělo být jasno během srpna, čemuž podle slov trenérů mají pomoci přípravné zápasy. První domácí přátelské utkání se uskuteční ve čtvrtek 10. srpna od 18 hodin, kdy Trhači vyzvou Ústí nad Labem.
1.7.Suchá příprava je u konce. Na ledě bude přes dvacet hráčůKateřina KundertováK a d a ň - Letní suchá příprava Kadaňských pod vedením kondičních koučů je u konce. „Kluci si pořádně hrábli, ale výsledek uvidíme až v sezóně,“ řekl jeden z trenérů Robert Kaše. Na ledě se více než dvacet hráčů sejde přibližně za čtrnáct dní už pod vedením trenérů Roberta Kašeho a Kamila Koláčka. Zpočátku budou černožlutí trénovat v chomutovské SD ARÉNĚ a poté se přesunou na vlastní led, který bude později.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM