Vypisuji posledních 30 článků.

9.3.Kadaň je mistrem ve své skupině!DBL - KAD 3:4, 2.kolo | Sabina Nováková

B í l i n a / K a d a ň- Začátek utkání se nesl v opatrném tempu, které ale po třech minutách rozproudil Filip Šmejc, který poslal Kadaň do vedení. Následně měly oba celky několik příležitostí ke skórování, ale do kabin se odcházelo za stavu 1:0 pro Kadaň. V úvodu druhé periody dokázali černožlutí vsítit dvě rychlé branky po střelách Krpenského s Kulichem. Do třetí třetiny vstoupili lépe domácí, kteří chtěli odvrátit konec sezóny. Nejprve v přesilovce skóroval Malec, na kterého zanedlouho navázal Mašek. Osm minut před koncem vyrovnal Lhotka a utkání šlo do prodloužení. O rozhodnutí se ihned v první minutě postaral znovu Filip Šmejc a rozradostnil všechny kadaňské příznivce. SK Kadaň se tak stala vítězem Krajské ligy Ústeckého kraje a získala právo účasti v kvalifikaci o postup do druhé ligy.

8.3.Ukončí Kadaň finálovou bitvu v Bílině?Sabina Nováková

B í l i n a / K a d a ň - Druhý zápas finálové série mezi Bílinou a Kadaní již klepe na dveře. V sobotu od 17 hodin totiž budou mít černožlutí příležitost stát se vítězi Krajské ligy Ústeckého kraje. Povede se Kadaňským zvítězit i podruhé v sérii a ovládnout letošní sezónu?

4.3.Kadaň sklidila půl možného úspěchu fináleKAD - DBL 7:3, 1.kolo | Redakce

K a d a ň / B í l i n a - První ze tří možných finálových duelů je za námi. Kadaňští se rychle dostali do dvougólového vedení, avšak soupeř vždy rychle snížil skóre. Zlom přišel až na konci utkání, kdy Daniel Novák přes celé hřiště trefil prázdnou branku, čímž dostal Kadaň do vedení na 6:3. Hattrickem v poslední minutě uzavřel stav Václav Cestr, jenž se vracel z trestné lavice a ujel soupeři. Další souboj.

1.3.Finále je tady, přijede BílinaRedakce

K a d a ň / B í l i n a - V sobotu 2. března na zimním stadionu v Kadani proběhne první finálový zápas mezi domácím týmem a bílinskými Draky. Předzápasový program startuje již v 15:15, samotné utkání odstartuje v 16 hodin.

18.2.Kadaň má skalp z Klášterce, čeká ji fináleKNO - KAD 5:6, 2.kolo | Redakce

K l á š t e r e c n / O h ř í / K a d a ň - Zřejmě nejvyrovnanější zápas sezóny sehráli Kadaňští na půdě svého soka. Na utkání dorazilo i mnoho fanoušku z Kadaně, kteří hráčům vytvořili domácí kulisu. Skóre se v zápase přelévalo ze strany na stranu a před koncem byl stav 5:6 pro Kadaň. Soupeř zkusil hru bez brankáře, ale k vážnější šanci se nedostal a tak Kadaň zvítězila i ve druhém semifinále a postupuje do finále, ve kterém se utká s Draky z Bíliny, kteří si také ve dvou střetnutích poradili s týmem HC Slovan Louny. O termínech vás budeme informovat. Děkujeme za podporu.

16.2.Kadaň si již v sobotu může zajistit fináleSabina Nováková

K l á š t e r e c n / O h ř í / K a d a ň- V sobotu od 19 hodin se rozehraje druhé semifinálové utkání mezi Kláštercem a Kadaní. V prvním zápase zvládla celkem jednoznačně zvítězit Kadaň, která na domácím ledě před více než tisícovkou diváků zvládla zdolat Klášterec v poměru 9:4. Černožlutí budou chtít jistě sérii ukončit v nejkratším možném termínu a zajistit si finále již v sobotu. Proto přijeďte Kadaňské v sobotu do Klášterce podpořit.

10.2.První semifinálový duel ve prospěch KadaňskýchKAD - KNO 9:4, 1.kolo | Redakce

K a d a ň / K l á š t e r e c n / O h ř í - První semifinálový zápas nabídl vše, co správné derby nabídnout má. 1027 diváků na kadaňském zimním stadionu sledovalo vysokou výhru domácích, která se ale nerodila zas tak snadno. Do vedení se totiž dostali hosté, kteří se prosadili v oslabení. Odpověď domácích na sebe nenechala dlouho čekat a ještě do první přestávky byl stav otočen na 4:1. Následně si černožlutí zápas podmanili a hosté jen snižovali ztrátu. Konečné skóre se zastavilo na čísle 9:4 a Kadaň tak v sérii vede 1:0. Odvetné utkání se odehraje za týden od 19 hodin na ledě soupeře.

5.2.Semifinále začíná, fandí celá Kadaň!RedakceK a d a ň - Základní částí prošli svěřenci Miroslava Nováka a Jana Macháčka suverénně, když ve dvaceti utkáních neztratili ani bod. To důležité však teprve začíná. Na programu je totiž play-off a pro Kadaňské odstartuje pěkně zostra! Los totiž přisoudil domácím nedalekého soupeře HC Tygři Klášterec nad Ohří.
3.2.Konec sezóny zakončen vítězně v LovosicíchLOV - KAD 0:10, 28.kolo | Redakce

L o v o s i c e / K a d a ň - Poslední zápas před startem semifinále play-off odehrála Kadaň na ledě Lovosic, pro které šlo o rozlučku se sezónou, jelikož skončily na pátém místě. Černožlutí od začátku neponechali nic náhodě a již po první třetině vedli 4:0. Ve 29. minutě už svítil stav 9:0, když svým třetím gólem v utkání zazářil Vladislav Vrtek, který tak v devatenácti utkáních zaznamenal úctyhodných sto kanadských bodů. Kadaňská mašina se téměř na celý zbytek utkání zastavila, ale v poslední minutě přeci jen uzavřel skóre na 0:10 svým prvním gólem v sezóně Alexandr Machyna.

2.2.Derniéra základní části v LovosicíchSabina Nováková

L o v o s i c e / K a d a ň - Třetí únorový den se kadaňská družina vydá k poslednímu střetnutí v základní části, které se odehraje v Lovosicích. Soupeř už ztratil naději na postup do play off a je jisté, že skončí na pátém místě tabulky. Pro Kadaň se bude jednat o poslední zkoušku před semifinále play off, ve kterém se utkají se sousedním Kláštercem nad Ohří. První střetnutí se bude konat už 10. února na domácím ledě od 16 hodin.

21.1.Náborová akce Pojď hrát hokej v KadaniKlubK a d a ň - V Kadani na zimním stadionu se konal v rámci akce Týden hokeje nábor s heslem ,,Pojď hrát hokej,,. Akce začala v 16:15 registrací účastníků, kterých se přihlásilo 9. Náboru se zúčastnili též hokejisté SK Kadaň 2. třídy, jenž předváděli hokej v praxi modelovým utkáním v minihokeji. V prostorách VIP proběhla prezentace, která představila lední hokej a klub SK Trhači Kadaň.
21.1.Poslední domácí zkouška před play-off úspěšnáKAD - DBL 6:3, 26.kolo | Redakce

K a d a ň / B í l i n a - Zápas jako přes kopírák včerejšímu byl k vidění na kadaňském ledě. Černožlutí se dostali rychle do tříbrankového vedení. To ale bylo na dlouhou dobu ze strany Kadaňských vše, ti se nemohli prosadit. Uklidnění přišlo až v přesilovce 5 na 3, ve které domácí dvakrát skórovali. V posledních minutách ještě završil svůj hattrick Hrdlička a domácí se tak mohli radovat z výhry 6:3. Poslední kolo základní části odehraje Kadaň na začátku února na ledě Lovosic.

20.1.Z ledu Roudnice bere Kadaň tři bodyRNL - KAD 3:7, 25.kolo | Redakce

R o u d n i c e n / L a b e m / K a d a ň - Do Roudnice jela Kadaň ve značně okleštěné sestavě pouze se čtyřmi obránci a bez dvou nejproduktivnějších hráčů Vrtka a Hrdličky. Ani Roudnice nenastoupila v plné sestavě a to kvalitě hokeje ubralo. Černožlutí se v první třetině dostali rychle do vedení, když se čtyřikrát prosadila první formace. Ve druhé třetině Kadaň kupila chyby a Roudnice dokázala stáhnout ztrátu na 3:5. Ve třetí třetině vsítila Kadaň ještě dvě branky a dokázala tak zvítězit 3:7. Další zápas sehrají černožlutí již zítra od 15 hodin na domácím kluzišti proti Bílině.

16.1.Po duelu v Roudnici přijede v neděli BílinaRNL - KAD 3:7, 25.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Základní část zvolna spěje do svého finále a bojovníky královského města čeká poslední duel této fáze před domácím publikem. Ten se odehraje v neděli 21. ledna od 15:00 a všichni fanoušci kadaňského hokeje jsou srdečně zváni. V akci budou ještě den předtím, kdy je čeká výjezd do Roudnice nad Labem.
15.1.Se Slovanem vítězně i napočtvrtéKAD - LOU 6:1, 24.kolo | Redakce

K a d a ň / L o u n y - První domácí zápas v novém roce odehráli Kadaňští proti tabulkovému sousedovi, lounskému Slovanu. V tomto utkání hráli prim brankáři. Jak domácí Pešek, tak hostující Dorn podali nadstandardní výkony, a proto se skóre zastavilo na 6:1. Střetnutí opanovala první formace, která nese podpis u všech šesti branek. První gól po těžkém zranění kolene zaznamenal Marek Konášek. Nadcházející víkend sehrají černožlutí dva zápasy. V sobotu se představí v Roudnici nad Labem, v neděli pak doma s Draky z Bíliny.

11.1.V sobotu do Kadaně dorazí lounský SlovanKAD - LOU 6:1, 24.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Krajská liga po vánoční pauze opět nabírá tempo a začíná ukrajovat ze závěrečné porce základní části. Stále neporažení svěřenci kouče Miroslava Nováka se poprvé v novém kalendářním roce představí domácímu publiku. Soupeřem jim bude tradiční regionální oddíl z Loun. Úvodní buly padne v 16:00.
7.1.Derby v Klášterci ve prospěch KadaněKNO - KAD 3:9, 23.kolo | Redakce

K l á š t e r e c n / O h ř í / K a d a ň - Do posledního derby v základní části vstoupila lépe Kadaň, když v oslabení dokázal skórovat Vladislav Vrtek. Následně ale dvě branky vstřelili domácí a dostali se tak do vedení 2:1, což byl i výsledek po první třetině. Do druhé třetiny vstoupila Kadaň ve velkém stylu a během pár minut již vedla o čtyři branky. Prostřední část skončila poměrem 0:5. V poslední dvacetiminutovce hostující přidali další tři branky, za domácí upravil stav pouze Jiří Vlastník a tak i čtvrté derby ovládli černožlutí, tentokrát poměrem 3:9.

7.1.Ten pravý čas začít s ledním hokejem v KadaniRedakceK a d a ň - Přijďte ve čtvrtek 18. ledna v 16:15 na zimní stadion v Kadani na akci Týden hokeje, kde všechny děti budou mít bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SK Kadaň ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na kadaňském ledě akci, ze které si kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
6.1.Kadaň vyráží k poslednímu derby základní části Redakce

K l á š t e r e c n/ O / K a d a ň - K poslednímu derby v základní části vyráží Kadaň na led Tygrů z Klášterce. První zápas v novém roce 2024 se na ledě soupeře odehraje v neděli 7. ledna od 17 hodin. Jak tento zajímavý duel dopadne?

4.1.J. Kulich v boji o bronz na MS světa do 20 letRedakce

K a d a ň - Kadaňský rodák a odchovanec, Jiří Kulich, momentálně bojuje ve Švédsku o medaili. Doposud si v rámci šampionátu připsal čtyři branky, kdy proti Norsku dokonce vsítil hattrick, a na tři gólové akce přihrával. MS v ledním hokeji do 20 let ve čtvrtek v podvečer rozhodlo o osudu mladých českých talentů v čele s Jiřím Kulichem jakožto kapitánem. Poté, co se kádr Patrika Augusty probojoval do semifinále, padl poměrem 5:2 proti Švédsku. Juniory tak čeká souboj o bronzovou medaili, a to s Finskem.Zajímavý rozhovor s Jiřím Kulichem v režii serveru Seznam Zprávy, naleznete zde.

15.12.Výjezd do Lovosic úspěšnýLOV - KAD 5:13, 21.kolo | Sabina Nováková

L o v o s i c e / K a d a ň - Poslední výjezd a zároveň poslední zápas kalendářního roku 2023 čekal na Kadaňské v Lovosicích. Ty se v posledních zápasech zvedly a dokonce útočí na příčky zajišťující play off. Kadaň však nenechala nic náhodě a už v první třetina nasázela soupeři šest branek. Domácí se však nevzdali a dokázali se několikrát prosadit, dokonce přinutili Kadaň vystřídat gólmany. Kadaň se ale rozhodit nenechala a vstřelila několik dalších branek a z Lovosic odjíždí s vítězstvím 5:13. Další utkání proběhne až 7. ledna na půdě Klášterce nad Ohří.

14.12.Kadaň v pátek zajíždí do LovosicRedakce

L o v o s i c e / K a d a ň - K poslednímu výjezdu v tomto kalendářním roce se v pátek vydá Kadaň. Soupeřem jí bude tým HC Lovosice, kterému se v posledních zápasech daří a dokonce útočí na pozice play off. Utkání v Lovosicích odstartuje netradičně v pátek v 19:45 hodin.

10.12.I třetí derby s Tygry vyhrála KadaňKAD - KNO 8:3, 16.kolo | Sabina Nováková

K a d a ň - V neděli se na kadaňském zimním stadionu odehrálo třetí sezónní derby a i potřetí ho zvládla Kadaň. Klášterec však svou kůži nedal zadarmo a v Kadani předvedl bojovný výkon. I přesto však kvalita byla jasně na straně domácích, kteří dokázali hostujícího golmana překonat osmkrát. Na konci utkání tak na světelně tabuli svítil stav 8:3. Poslední utkání v tomto kalendářním roce odehraje Kadaň v Lovosicích v pátek.

7.12.Víkendový dvojboj završí derby s KláštercemDBL - KAD 5:15, 19.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Černožlutý válec i nadále drtí krajskou ligu. Nezastavily jej ani Louny, jež se na svém ledě musely smířit s debaklem 3:13. Ostatně nebylo to letos poprvé, co Slovanu nadělili dvojciferný nášup. Již na konci září si z Kadaně odvezl čtrnáctigólový příděl. Tento víkend čekají kadaňské hned dva duely. Nejprve zamíří do Bíliny a v sobotu od 15:00 vyzvou Klášterec
2.12.Souboj prvního s druhým jasně pro KadaňLOU - KAD 3:13, 17.kolo | Redakce

L o u n y / K a d a ň - Kadaň vstoupila do zápasu výborně a již v první třetině si vytvořila pohodový náskok čtyř branek. Ve druhé třetině tento náskok navyšovala a plno šancí ještě nevyužila. Ve třetí třetině se oba týmy trefily a utkání skončilo 3:13 pro Kadaň.

26.11.První čisté konto v sezóně, Kadaň stále stoprocentníKAD - RNL 7:0, 18.kolo | Sabina Nováková

K a d a ň / R o u d n i c e n / L a b e m - Začátek zápasu se o patnáct minut opozdil z důvodu kuriózní situace. Hosté nenapočítali do deseti a k nutnosti odehrání zápasu jim chyběl jeden hráč. Po dohodě se šel převléct do výstroje náhradní brankář Mařík, aby Roudnice mohla utkání odehrát na dvě lajny. Zpožděný start se podepsal na všech a první třetina byla vlažnějšího charakteru. Ve druhé třetině si Kadaň začala více věřit a přidala tři branky a bylo prakticky rozhodnuto. Ve třetí třetině pak domácí vsítili další tři góly a Roudnici porazili 7:0. První čisté konto zaznamenal Dominik Gerstner.

25.11.K předehrávce dorazí Roudnice nad LabemRedakce

K a d a ň - K předehrávce osmnáctého kola dorazí v neděli na kadaňský stadion celek z Roudnice nad Labem. Tým, který byl v loňském ročníku po Bílině nejlepší tým krajské soutěže, se letos nenachází v optimální pohodě. Jak si povede se zatím stoprocentní Kadaní? Utkání začne 26. listopadu v 15:45.

22.11.Vysoká výhra i stý gól v sezóněKAD - LOV 12:3, 14.kolo | Redakce

K a d a ň - Dohrávka 14. kola přinesla další vysoké vítězství Kadaně, které se však nerodilo lehce. I přes drtivý tlak domácích skončila první třetina 1:0. I ve druhé třetině hostující gólman podával výborný výkon a držel Lovosice nad vodou. Druhou branku domácích vsítil Kulich, jenže během dvou minut dokázaly Lovosice srovnat. Následně se ale domácí družina utrhla a druhou třetinu zakončila se skóre 8:2. Stý gól v sezóně vsítil Filip Šmejc. Třetí třetina se odehrála v pohodovém tempu a svěřenci Miroslava Nováka a Jana Macháčka dokázali vstřelit další branky a vyhráli 12:3. Další domácí utkání následuje již tuto neděli, od 15:45, kdy dorazí Roudnice nad Labem.

21.11.Ve středeční dohrávce přivítáme LovosiceKAD - LOV 12:3, 14.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - netradičně uprostřed týdne vyjedou kadaňští hokejisté k dalšímu domácímu duelu. Soupeřem jim bude celek Lovosic, jenž okupuje poslední příčku tabulky krajské hokejové ligy. Úvodní buly padne ve středu 22. listopadu v 18:30.