Na sever Čech míří Vrchlabí

Karel Moulis | 10.10.2010 | |

Vrchlabí si jede napravit chuť po domácí prohře s nováčkem z Litoměřic. I Kadaň zaváhala, podlehla Hradci a tak je tedy jasné že se máme na co těšit. Oba soupeři se budou chtít dostat na vítěznou vlnu. Přijďte proto podpořit svůj tým i vy, zápas se odehraje ve středu 13.října od 18.00 v Kadani.

Nejvyšší prohra 0:3 (s Litoměřicemi)
Nejproduktivnější hráč Tvrdek Kamil (5+4)
Úspěšnost gólmanů Koutský Vladislav (93,7%), Ševčík Petr (88%)
Průměr obdržených branek Koutský Vladislav (2,3), Ševčík Petr (5,62)

Poslední čtyři zápasy

5.kolo Písek – Vrchlabí 3:4

6.kolo Vrchlabí - Olomouc 3:1

7.kolo Chrudim – Vrchlabí 2:3

8.kolo Vrchlabí - HC Litoměřice 0:3

Loňská utkání

První vzájemné utkání se odehrálo na ledě Vrchlabí. Velice vyrovnané utkání které po každé třetině mělo výsledek 1:1 došlo až do prodloužení. Tam se trefil Libor Hluboček, zajistil tak Kadani dva body. Druhé a zároveň poslední střetnutí v sezóně se hrálo na ledě Severočechů. I přes velkou snahu černožlutých šli do vedení hosté, a to hned po první jejich vážnější šanci. Trefil se Urban a tím podstatě rozhodl zápas. Druhou branku pak přidal Čaloun. Vrchlabí si odvezlo výhru, s tím i tři body do tabulky.

Sestavy z posledních utkání

SK Kadaň: Jarina - Všetečka, Hlubuček, Schmidt, Szakal, Trefný, Mazanec, Hájek, Révay - Bauer, Mikšovic, Boušek - Balázs, Charousek, Bursík - Rohan, Fiala, Radulay - Ton, Freiberg, Mužík.

HC Vrchlabí: Koutský - Matějíček, Pácal, Bendík, Chaloupka, Poživil, Poskočil, Hanzl, Mocek - Tvrdek, Filip, Rusnák - Kubeš, Hubáček, Látal - Urban, Bláha, Drábek - Zíma, Bakrlik, Bezouška.