Třetí domácí zápas v řadě. Na kadaňském ledě se představí Litoměřice

Marcel Holl | 06.08.2014 | |

Třetí domácí zápas v řadě. Na kadaňském ledě se představí Litoměřice

K a d a ň - Na kadaňské hokejisty čeká třetí přípravné utkání na domácím ledě v řadě. Soupeřem sveřencům trenéra Becka budou hokejisté litoměřického Stadionu. Pro prvoligový tým, který spolupracuje s převážně s pražskou Spartou to bude teprve druhé přípravné střetnutí. Úvodní bule padne ve čtvrtek 7.8. v 18 hodin na kadaňském zimním stadionu. Přijďte se podívat na souboj dvou celků z první ligy!

 

Změny v litoměřickém kádru

V kabině Stadionu nastalo po loňské povedené sezóně menší zemětřesení. Přílíš hráčů z úspěšné sestavy nezůstalo, místo nich přišla spousta nových tváří mezi které patří například kladenští odchovanci Vítězslav Bílek a Jaroslav Kalla nebo příchozí Jiří Rys, jenž hájil barvy Mladé Boleslavi. Trenér Doležal má v kádru na zkoušce i dva hráče z Jižní Koreje. Jedná se o Ahn Jung Hyuna a Kim Jimina. Oba útočníci se budou snažit zaujmout trenéry na měsíční zkoušce.

Příšli: Martin Michajlov (z juniorky), Jan Lukáš (Lev Praha/Sparta), Lukáš Špelda (Beroun/Slavia), Dominik Bílek, Petr Mikliš (oba Sparta), Filip Šikner, Jaromír Chmel (oba z juniorky), Martin Ondráček (Beroun/Slavia), Šimon Antončík (Prostějov), Jakub Zdeněk (Litvínov jun.), Jaroslav Kalla (Žilina), Jiří Černoch (Sparta), Dominik Volek (WHL Kanada /Sparta), David Dvořáček (H.Brod/Sparta), Daniel Schwamberger (Sparta), Euvstathio Soumelidis (Sparta), Vítězslav Bílek (Kladno), Jiří Rys (Mladá Boleslav), Pavel Zajan a Jiří Brandejský (oba z juniorky).

Odešli: Tomáš Rubeš (Homardi Anglet), Miroslav Čermák (Slavia Praha - konec hostování), Lukáš Lavinger (Děčín - návrat z hostování), Václav Drábek (Mladá Boleslav - návrat z hostování), Marek Hrbas (Sparta Praha - návrat z hostování), Spencer Humphries (Lev Praha - návrat z hostování), Patrik Husák (Trenčín), David Skřivánek (Sparta Praha - návrat z hostování), Dušan Žovinec (České Budějovice), Patrick Brzobohatý (Havlíčkův Brod), Tomáš Doležal (Slavia Praha - návrat z hostování), Martin Koudelka (Mladá Boleslav - návrat z hostování), David Švagrovský (Hradec Králové - návrat z hostování), Zdeněk Bahenský (Sparta Praha - návrat z hostování), Martin Chabada, Jaroslav Hašek, Jakub Evan (všichni tři neznámo).

K utkání..

Pro Kadaň půjde o třetí přípravný zápas. Naopak pro Litoměřice to bude druhé přípravné měření sil. To první absolovali svěřenci trenéra Doležala v Chomutově a prohráli 3:2. Co od zápasu očekává kadaňský obránce Martin Mazanec? „Těžko říct, co od toho čekat. Je to stejný jako všude... Přišlo tam plno nových hráčů, plno nových hráčů máme i tady. Takže nějaké hodnocení, jak hráli loni, jak se hráli my, se tady dělat nedá. Uvidíme, necháme se překvapit.“ Proto neváhejte a doražte podpořit kadaňské hokejisty do ochozů. Zápas startuje v 18 hodin!

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM