V sobotu na svém ledě vyzveme Havířov

Jiří Novotný (KAD) | 26.09.2019 | |

V sobotu na svém ledě vyzveme Havířov

K a d a ň - V posledním venkovním duelu se sice Trhačům příliš nevedlo, nyní už ale opět čas koukat před sebe. Chance liga nespí a v sobotu naservíruje již své 8. kolo. V něm se do Kadaně napříč celou republikou vydají hráči Havířova, jimž po 7 odehraných duelech patří 5. pozice. Černožlutí potřebují zabrat a k tomu bude nutná vydatná podpora z ochozů! Úvodní buly padne 28.9. v 17:00.

 

V PŘÍPRAVĚ AZET STŘÍDAL VÝHRY S PORÁŽKAMI

V prvním přípravném duelu na přivítali havířovští na svém ledě polský Krakov, jenž zdolali 3:2. Poté podlehli 3:0 Frýdku-Místku, ale v následné odvetě svého rivala přetlačili 3:2. Posléze cestovali do Krakova, který jim oplatil prohru z prvního přípravného utkání a zápas opanoval poměrem 4:2. Další duel sehráli opět na svém ledě a dokázali v něm přehrát Vsetín jasně 5:1. V následujícím duelu ovšem podlehli 3:2 Trenčínu a o několik dní později padli 6:2 ve Vsetíně. Generálka jim ovšem vyšla na jedničku, vyhráli 6:2 v Jastrzebie.

HAVÍŘOVU SE V ÚVODU SEZÓNY DAŘÍ

Hned na úvod nového ročníku čekalo AZet derby s Porubou. Ta na svém ledě nezaváhala a vyhrála 4:2. Poté do Havířova přijel Vsetín, jenž domácí složili fotbalovým výsledkem 2:0. V rámci 3. kola Havířov zajížděl na led dalšího regionálního rivala, Frýdku-Místku. Duel dospěl až do samostatných nájezdů, v nichž byli šikovnější Rysi a brali bonusový bod za výhru 2:1. Havířovští posléze najeli na vítěznou vlnu, ve které si vyšlápli na Litoměřice (5:1), Sokolov (4:2) i Prostějov (4:1).

V MINULÉM KOLE OBA CELKY BEZ BODU

Černožlutí ve středu cestovali do Frýdku-Místku, odkud se vrátili s vysokou porážkou. Domácí si hned v první periodě vypracovali komfortní čtyřbrankový náskok, který dvěma góly v každé ze zbývajících třetiny navýšili na konečných 8:0.

    Poslední sestava Kadaně:

    Štěpánek (17. Wolf) – Trefný, Poizl, L. Chalupa, Šilhán, Novák, Mert – Wágner, Chlouba, Pilař – Michnáč, Rindoš, Zabloudil – Koblížek, Řepík, Müller – Čech, Hotěk, Z. Zabloudil..

AZet na domácím kluzišti přivítal Třebíčí o po 3 kola trvajících bodových hodech vyšel naprázdno. Do utkání přitom vstoupili lépe, v 10. minutě je do vedení poslal Rutar. Pak ale začali ztrácet půdu pod nohama, Bílé hvězdy nejprve vyrovnaly a po dalších dvou přesných trefách zvítězily 3:1.

    Poslední sestava Havířova:

    Lukáš – Matai, Chroboček, Mrowiec, Rašner, L. Rutar, Kachyňa – Bambula, F. Seman, Kotala – Pawliczek, R. Veselý, L. Bednář – Cihlář, Pořízek, Maruna – Žiak, Baláž, Fridrich.

POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ MĚŘENÍ SIL HOVOŘÍ PRO SOUPEŘE

Naposledy se oba celky střetly začátkem ledna v rámci 41. kola loňského ročníku. Domácí Trhači se v duelu vůbec neprosadili, zatímco AZet dokázal dostat kotouč za záda gólmana Kuchaře hned pětkrát.

KADAŇ vs. HAVÍŘOV
Petr Galuška – 85,98 %
Adam Wolf – 85,29 %
BRANKÁŘIAleš Stezka – 94,96 %
Jan Lukáš – 93,48 %
Roman Chlouba
5 (2+3)
PRODUKTIVITA Radek Veselý
6 (4+2)
R. Chlouba
2 góly
GÓLYRadek Veselý
4 góly
Roman Chlouba
3 asistence
ASISTENCEJ. Baláž, A. Rašner, J. Kotala
všichni 4 asistence
Roman Chlouba
165/79 – 47,8 %
VHAZOVÁNÍ Filip Seman
130/64 – 49,23 %
D. Novák, J. Trefný
oba 6 zbl. střel
ZBLOKOVANÉ STŘELYJan Bambula
9 zbl. střel
Michael Foltýn
31 tr. minut
TRESTNÉ MINUTYF. Seman, R. Veselý, J. Kotala
všichni 6 tr. minut
Jakub Trefný
23:40 min/z
ČAS NA LEDĚAlex Rašner
21:10 min/z

Foto: Dalibor Kachlík

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM