Kadaňští v Roudnici nad Labem jasně prohráli

Redakce | 30.10.2022 | |

R o u d n i c e n / L / K a d a ň - Kadaň se na ledě Roudnice nad Labem, jako již tradičně ve venkovních utkáních, dostala do krize již v první třetině, kterou prohrála jasně 0:4 a o osudu utkání bylo v podstatě rozhodnuto. Ve druhé třetině domácí navýšili na 5:0. Když se zdálo, že by Kadaň mohla vstoupit do utkání po rychlých brankách, domácí prakticky okamžitě našli odpověď a odskočili na 8:2. V závěru Kadaň kosmeticky upravila na 8:4, ale poslední slovo měl Kubica, který uzavřel výsledek na 9:4 pro Roudnici a Kadaň tak na tohoto soka nevyzrála ani napodruhé v sezóně.

11.kolo, neděle 30.10.2022
HC Roudnice nad Labem - Sportovní klub Kadaň  9:4  (4:0, 3:2, 2:2)
Branky a nahrávky: 4. Kubica (Lauko, Kuchař), 4. Nenadál (Kasal, Pokorný), 12. Kuchař (Lauko, Pokorný), 19. Kuchař, 22. Kašička (Kubica), 33. Lauko (Kuchař), 36. Špaldoň (Kuchař), 50. Kasal (Špaldoň, Lauko), 58. Kubica (Špaldoň) – 31. Hubínek (Krpenský, Strunz), 32. Jaroš (Macháček, Novotný), 51. Novotný (Macháček, Holan), 54. Holan (Toman). Rozhodčí: Biedermann — Zítka, Cícha. Vyloučení: 11:11. Využití: 3:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 66. Průběh utkání: 5:0, 5:2, 8:2, 8:4, 9:4.
HC Roudnice nad Labem: Kolařík — Kašička, Kolenatý, Vaněk, Tintěra, Kasal — Nenadál, Pokorný, Čichovský, Kuchař, Lauko, Kubica, Horák, Špaldoň
Sportovní klub Kadaň: Svoboda (od 41. Vlček) — Jenček, A. Novák, Strunz, Holan, J. Novák — Toman, Kulich, Krpenský, Šmejc, Novotný, Hubínek, Bartók, Dejmek, Holuša, Bárta, Macháček, Mojžíš, Jaroš