Kadaň ztratila body nad Draky z Bíliny

Redakce | 06.11.2022 | |

K a d a ň / B í l i n a - Kadaň do utkání proti bílinským Drakům vlétla aktivně a odměna přišla v páté minutě, kdy hezkou akci zakončil Petr Macháček. Bohužel vyrovnání přišlo záhy, jelikož v sedmé minutě Bílina z ojedinělé šance udeřila. Zanedlouho však Kadaň opět vedla, když přesilovou hru využil opět Petr Macháček. Ve druhé třetině měla Kadaň přesilovku, jenže Jánský obral kadaňského hráče a v úniku nezaváhal. Ve třiatřicáté minutě se Bílina dostala poprvé do vedení, na které ale ještě ve druhé třetině dokázal zareagovat Krpenský. Kadaň měla po celý zápas několik samostatných úniků, které však nevyužila a trest přišel v jednapadesáté minutě a stav byl 3:4. Kaňkou na jinak atraktivním utkání bylo jednání Petera Janského, který v závěru utkání vyjel ze střídačky a napadl kadaňského Jaroše, kterého pak ještě po bitce několikrát udeřil na zemi a nepochopitelně domácího hráče úmyslně zranil. Další utkání sehrají Kadaňští příští týden na ledě Lovosic.

12.kolo, sobota 5.11.2022
Sportovní klub Kadaň - Draci Bílina  3:4  (2:1, 1:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 5. Macháček (Stoklásek, Bárta), 9. Macháček (Nguyen, Novák), 37. Krpenský (Bartók) – 8. Uher (Mašek), 25. Jánský, 33. Komínek (Jánský, Mašek), 51. Kovačič (Polata, Mašek). Rozhodčí: Domský — Herles, Šimek. Vyloučení: 9:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 73. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4.
Sportovní klub Kadaň: Svoboda — Novák, Strunz, Holan, Cestr — Nguyen, Krpenský, Benda, Šmejc, Novotný, Bartók, Stoklásek, Hrdlička, Bárta, Macháček, Jaroš
Draci Bílina: Štěpka — Polata, Šubrt, Kitzberger, Vlach — Komínek, Kovačič, Beran, Svoboda, Jánský, Klika, Gašpar, Mašek, Uher