Kadaň zaznamenala v Lovosicích vysokou výhru

Redakce | 13.11.2022 | |

L o v o s i c e / K a d a ň - V sobotu se Kadaňští hokejisté vydali k dalšímu kolu na led Lovosic. Po dvou prohrách chtěli černožlutí opět ukořistit tři body a to se jim nakonec povedlo. Start utkání byl rozpačitý, kdy po osmi minutách byl stav 2:2. Vše se změnilo od druhé třetiny, kterou Kadaň vyhrála jednoznačně 0:5. Ještě lépe bylo ve třetině poslední, jelikož Kadaň vsítila dalších osm branek. Lovosice kosmeticky upravily pouze jednou další brankou a stav zápasu po závěrečné siréně byl jednoznačný 3:15. Další utkání sehrají Kadaňští na domácím ledě ve čtvrtek proti Drakům z Bíliny od 19 hodin.

13.kolo, neděle 13.11.2022
HC Lovosice - Sportovní klub Kadaň  3:15  (2:2, 0:5, 1:8)
Branky a nahrávky: 2. Bartoníček (Hanzlíček), 8. Bartoníček (Rusý, Zedek), 56. Pavlata (Hanzlíček, Rusý) – 2. Šmejc (Hrdlička), 7. Hrdlička (Nguyen, Šmejc), 29. Kulich (Nguyen, Holan), 33. Macháček (Nguyen, Hrdlička), 34. Holan (Krpenský, Dejmek), 36. Macháček (Novák), 40. Kulich (Strunz), 43. Stoklásek (Novotný), 44. Kulich (Krpenský, Dejmek), 49. Nguyen (Hrdlička), 51. Novák (Macháček), 54. Hrdlička (Nguyen), 54. Stoklásek (Toman, Strunz), 55. Novák (Kulich), 58. Hrdlička (Svoboda). Rozhodčí: Michajličenko — Pulda, Brňák. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:14, 3:14, 3:15.
HC Lovosice: Koblischke — Zedek, Dyršmíd, Andres, Haken, Vandas, Popek — Beneš, Fábry, Gudera, Hanzlíček, Šulc, Bartoníček, Rusý, Povejšil, Pavlata
Sportovní klub Kadaň: Vlček (od 11. Svoboda) — A. Novák, Strunz, Holan, Jenček, J. Novák — Nguyen, Krpenský, Šmejc, Novotný, Stoklásek, Hrdlička, Macháček, Toman, Dejmek, Kulich