Kadaň si připsala vysoké vítězství v Lovosicích

Redakce | 28.01.2023 | |

L o v o s i c e / K a d a ň - K prvnímu venkovnímu víkendovému utkání vyrazili svěřenci Miroslava Buchala do Lovosic. V první třetině se dostali černožlutí do tříbrankového vedení, které o stejný počet branek navýšili i ve třetině druhé. Lovosice ale v krátkém rozmezí dokázali třikrát skórovat, jenže k žádnému zdramatizování stavu nedošlo. Kadaň ve třetí třetině čtyřikrát skórovala a uzavřela stav zápasu na 3:10. Další utkání sehrají Kadaňští již zítra na ledě Bíliny.

27.kolo, sobota 28.1.2023
HC Lovosice - Sportovní klub Kadaň  3:10  (0:3, 2:3, 1:4)
Branky a nahrávky: 36. Rusý (Popek), 37. Povejšil, 45. Suchánek (Pavlata) – 7. Kulich (Iljuk, Stoklásek), 18. Bartók (Novotný, Iljuk), 20. Strunz (Stoklásek), 22. Iljuk (Bartók, Novotný), 26. Toman (Hrdlička), 27. Strunz (Kulich, Iljuk), 50. Hrdlička (Toman, Iljuk), 51. Hrdlička (Toman, Krpenský), 56. Kulich (Strunz, Stoklásek), 58. Hrdlička (Toman, Novák). Rozhodčí: Kouřil — Liška, Čamra. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 11. Průběh utkání: 0:6, 3:6, 3:10.
HC Lovosice: Vitvar — Fábry, Beneš, Zedek, Vandas — Hanzlíček, Pavlata, Gudera, Popek, Rusý, Gudera, Suchánek, Povejšil
Sportovní klub Kadaň: Svoboda — Jenček, Toman, Strunz, Holan, J. Novák, Machyna — Kulich, Krpenský, Novotný, Bartók, Stoklásek, Hrdlička, Iljuk