První finále Kadaň výsledkově nezvládla

Redakce | 05.03.2023 | |

B í l i n a / K a d a ň – První finále se odehrálo na ledě Bíliny a k vidění byl atraktivní hokej. První třetina patřila hostům, ale domácí se po chybě Kadaňských dokázali z ojedinělé šance prosadit a po první třetině vedli 1:0. Na začátku druhé třetina Kadaň vyrovnala zásluhou Krpenského, ale na řadu přišla další minela hostujících hráčů a Bílina opět vedla. V pětiminutové přesilovce domácí navýšili na rozdíl dvou branek a do konce třetiny ještě stačili jednou skórovat a stav byl 4:1. V poslední části se Kadaň snažila utkání zdramatizovat, ale další laciná branka přišla z hole domácích a skóre se zastavilo na konečných 5:1. Kadaň toto vítězství Bílině doslova darovala svými školáckými chybami, šanci na reparát však bude mít za týden na domácím ledě.

0.kolo, neděle 5.3.2023
Draci Bílina - Sportovní klub Kadaň  5:1  (1:0, 3:1, 1:0 )
Branky a nahrávky: 19. Bakrlík (Polata), 27. Gašpar (Bakrlík, Jánský), 33. Havlík (Puczek, Bártek), 39. Bakrlík (Svoboda, Havlík), 55. Mašek (Šubrt, Komínek) – 22. Krpenský (Macháček). Rozhodčí: Domský, Folk — Beneš, Hák. Vyloučení: 7:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 170. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1.
Draci Bílina: Štěpka — Havlík, Bártek, Šubrt, Perný, Polata, Vlach — Komínek, Kovačič, Beran, Svoboda, Fábry, Jánský, Gašpar, Bakrlík, Mašek, Uher, Puczek
Sportovní klub Kadaň: Svoboda — Toman, Petrásek, A. Novák, Strunz, Holan, J. Novák — Kulich, Krpenský, Benda, Šmejc, Bartók, Dejmek, Hrdlička, Iljuk, Macháček, Jaroš