Stav finále srovnán, Kadaň přehrála Bílinu 5:2

Redakce | 12.03.2023 | |

K a d a ň / B í l i n a - Druhé utkání finále se odehrálo tentokrát na kadaňském ledě. Domácí do zápasu vstoupili aktivně a vypracovali si dvoubrankový náskok. Nedisciplinovanost ale stála Kadaň srovnání na 2:2. V příštích minutách byl stav vyrovnaný, ale domácí opět zabrali ve třetí třetině. Dvěma góly zařídil náskok domácím Macháček a v předposlední minutě po pěkné souhře uzavřel na konečných 5:2 Hrdlička. Rozhodující duel série o vítěze Krajské ligy Ústeckého kraje a postupujícího do Kvalifikace o II. ligu se odehraje na ledě bílinských Draků.

0.kolo, neděle 12.3.2023
Sportovní klub Kadaň - Draci Bílina  5:2  (2:2, 0:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 3. Kulich (Holan), 11. Bárta (Dejmek), 42. Macháček, 53. Macháček (Kulich), 59. Hrdlička (Novák, Šmejc) – 17. Uher (Mašek, Bakrlík), 20. Bakrlík (Jánský). Rozhodčí: Vyštejn, Danylec — Goltsch, Hrubý. Vyloučení: 11:12. Využití: 2:1. Diváci: 359. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 5:2.
Sportovní klub Kadaň: Svoboda — Jenček, Toman, Novák, Strunz, Holan, Machyna, Cestr — Kulich, Krpenský, Benda, Šmejc, Bartók, Dejmek, Hrdlička, Iljuk, Bárta, Macháček, Jaroš
Draci Bílina: Štěpka — Havlík, Bártek, Hodek, Šubrt, Perný, Vlach, Polata — Komínek, Fábry, Beran, Jánský, Gašpar, Bakrlík, Mašek, Uher, Puczek, Kobes