Prémiový bod pro "B" mužstvo

Miroslav Lučan | 08.10.2006 | |

Prémiový bod pro

Ve čtvrtém kole krajského přeboru mužů si SK Kadaň B vyměnilo pořadatelství s HC VTJ Ještěd Liberec a utkali se tak od 16:00 hodin na kadaňském zimním stadionu. Domácí stále čekali na vítězství , doposud odehráli dvě utkání, ale bez bodového zisku. Dnes, ve svém druhém domácím utkání, chtěli naplno bodovat. Do zápasu skočili s odhodláním, zatlačili soupeře, ale střelecky se jim nedařilo. Naopak hosté vytěžili z minima maximum a ujali se vedení. Kadaňští dokázali dvakrát stáhnout více brankový náskok soupeře a do poslední třetiny se vstupovalo za stavu 5:5. Jenže hostující Šesták byl k neudržení a dvěmi brankami v oslabení poslal svůj tým opět do dvoubrankového vedení. Kadaňští po třetí v zápase zabojovali a čtyři minuty před koncem zajistil Januška prémiový bod za konečnou remízu 7:7.