Junioři přehráli Mladou Boleslav

Miroslav Lučan, Jan Macháček | 21.10.2006 | |

Jako již tradičně patřil páteční podvečer na kadaňském zimním stadion juniorskému prvoligovému hokeji. Domácí junioři přivítali na svém ledě první celek tabulky BK Mladá Boleslav. Domácí trenéři nenechali nic na náhodě a do sestavy zapojili i Krpenského, Chotaše a Stehlíka, který patří do základních sestav „A“ mužstva SK Kadaň. Zápas začal opatrně, nikdo nechtěl udělat chybu. Kadaňští se dostali do vedení dvěmi využitými přesilovkami. Do druhé třetiny nastupovali domácí za stavu 3:1, ale boleslavští ve druhé třetině ukazovali proč jsou ve vedení prvoligové tabulky. Dokázali vyrovnat, ale Kotek dokázal vráti brzy vedení na domácí stranu. Ve třetí třetině vyrovnaný a hlavně pohledný hokej pokračoval. Tři minuty před koncem domácí opět odskočili do vedení o dvě branky, ale Středočeši se využitou přesilovkou vrátili do zápasu. Dvacet tři vteřin před koncem pečetil vítězství 6:4 střelou do prázdné branky Stehlík.