Draci nad síly B - týmu

Miroslav Lučan | 03.12.2006 | |

K dalšímu kolu krajského přeboru mužů zavítal celek HC Draci Bílina na kadaňský zimní stadion změřit síly proti SK Kadaň B. Domácí v prvním zápase na ledě soupeře podlehli, vše mu chtěli vrátit. Potřebovali nutně bodovat, tím by se bodově přiblížili na vysněné třetí místo tabulky. Zápas začal dobře, v 5.minutě otevřel skóre Januška, jenže hosté dokázali třemi brankami odpovědět. Pět vteřin před koncem první části ještě vykřesal naději Windisch. V úvodu prostředního dějství chtěli domácí rychle vyrovnat, ale místo toho inkasovali. Skóre narostlo až na hrozivých 2:6. Před koncem ještě černožlutí zabodovali a zásluhou Macháčka a Hubínka snížili na rozdíl dvou branek. V poslední třetině domácí tlačili, měli několik dobrých příležitostí, ale puk cestu do branky nenašel. Deset minut před koncem hosté naopak zvýšili a poté přidali další gól a utkání tak skončilo 4:8 ve prospěch bílinských Draků.